Hadi kzlar buda bizim topic olsun, Geyie gelin.

selam kızlar.

Cok sukur 15 gun once ogluma kavustum, sezeryandan toparlanmam bıraz zaman aldı, hala annemde kalıyoruz nete gıremıyorum telden baglandım oglum ıyı masallah darısı burda bekleyen arkadaslarımın basına ınsallah.

Hayırlı olsun canım

Aramızda doğum yapan tüm anneleri kutluyorum olumunekankayizsmile

nagişim tebrikler bidenem:nazar:a.s. allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin size inşallah :Saruboceq:

tubişim ve deryacım inşallah bebişleriniz dünyaya gelmiştir bidenelerim dularım sizinle :Saruboceq: en kısa zmanda gelinde haber verin ne olup bittigi hakkında bidenelerimmmm :1hug:

Ablacım bende doğum yaptım 28 ağustosta oğluşum erkenci davranıp geldi 20 gün küvezde kaldık ama şuanda günden güne toparlanıyoruz ok şükür Eylül anneleri bebek foto topiciğinde oğluşumun fotosu var ..

Ablacım bende doğum yaptım 28 ağustosta oğluşum erkenci davranıp geldi 20 gün küvezde kaldık ama şuanda günden güne toparlanıyoruz ok şükür Eylül anneleri bebek foto topiciğinde oğluşumun fotosu var ..

ceylanım tebrikler bidenemŞeniz:nazar::nazar:a.s.:1hug: allah saglıkla analı babalı buyutmeyi nasip etsin size inşallah :Saruboceq::Saruboceq:öp bebişimiiz benim yerime opuyorumnanaktanŞeniz

deryacım tebrikler bidenema.s.:1hug::nazar:a.s. face de resmini gördüm bebişin cok tatlı masallah :nazar:Şenizopuyorumnanaktanguzel allahım saglıkla buyutmeyi nasip etsin insallah :Saruboceq::Saruboceq:

nereye konu açacaksan mesela gebelik bölümüneyse gir oraya orda hangi bölüme açacaksan gir yukarıda yeni konu aç yazıyor tıkla sonra konu başlığı ne yazacaksan yukardaki dar yere yaz sonra aşşadaki büyük bölüme derdini ya aşşarda konu aça tıkla

bu arada hoşgeldin aramıza

selam kızlar... nezamandır kimse ugramamış.
nerdesiniz huuuuuuuuuu
özledim hepinizi çok :)
benim minik sıpa çok zamanımı alıyor. o yüzden çok gelemiyorum. ama az büyüsün hele, o zaman yine sahalara inicem inşallah. hepinizi ayrı ayrı öpüyoruz paşamla... :KK54:

Tubiloshh cum büyüyünce sahalara inmekmi?
sana kocaman bi kahkaha atıyom bak hahahayyyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttttttttttt
asıl şimdi girdin girdin büyüynce hiç giremezsin cicim
İn cin top oynuyo bizim topikte
bebekelr olunca dağıldı iyce buralar

♥ Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!
Hayırlı ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle.
iyi bayramlar :KK16:

X