Hadi kzlar buda bizim topic olsun, Geyie gelin.

Kadınlar kulubu-mızah ve gÖrsel paylaŞım-geyık sohbetı dıyorsun canım.kadınlar klÜbÜne gırınce enaŞaĞılara doĞru mızah ve gÖrsel paylaŞım

Valla yandık yandık allahtan yaĞmur gelıyormuŞ bugÜn yada yarın serınlıcek bıraz oh ne gÜzel yazı hıÇ sevmıyorum ben ya kıŞ ne gÜzel

:KK70::KK70::KK70:

kız o zaman 34 oluyor be :KK70::KK70::KK70:

bende 27 yim arada fazla farklar yok kızlar ben daha yeni evlendim ayol az kala evde kalacaktım.ama rahatsızlığımdan dolayı bekledikkii 7 aylık evliyim 4 aydır korunmuyoruz yaşımız var diye fazla uzatmadık şekerler

bende 27 de evlendim 1,5 ay sonra 28 oldum tabi bizde 10-11 ay korunduk sonra başladık bebek çalışmasına hala da devam çalışmaya
ninik sen kaç yaşındasın yavrum

:nazar: NıNıKKKKKKKKKKKKKKK ateşin varmı canım
Ben zatti yanıyorummmmm yangın ayşeyim ya o bakımdan hihoyyyt

NİNİK KIZIM BUNLARIN (KAMYAS VE FSTONE) ATEŞLERİ UÇMUŞ BAKSANA :eek:
BUNLAR TUTTURUCAK BU AY kaydirigubbakcemile
BİZ KALCAZ AYAZDA CADIARZU
ATEŞİMİZİ ÇIKARALIM HADİ delikafadulden

sizde ölçün ateşlerinizi bakalım kim daha ateşli :roflol:

seninle aynı gün regl olmuşuz canım sen geç yumurtlamışsın 19. ve 21. günler ben bıraktım valla 2 gündür çalışmıyom üff sıkıldım anacım bende 2 gündür ölçüyorum ateşimi 37 benimde geçen ay da ölçmüştüm bu günleri 36,7 idi

ben ateşi akıntıyla beraber karşılaştırıyorum iyi oluyor aslında .ewet geç yumurtladım.ıkına sıkına becerdim sonunda.ben d.kontrol hapı kullandım 5 ay kadar o yüzden geçen ay yumurtlamadım bu ay sonunda yumurtladım ya çokkkkkk mutluyummmmm.

ben ateşi akıntıyla beraber karşılaştırıyorum iyi oluyor aslında .ewet geç yumurtladım.ıkına sıkına becerdim sonunda.ben d.kontrol hapı kullandım 5 ay kadar o yüzden geçen ay yumurtlamadım bu ay sonunda yumurtladım ya çokkkkkk mutluyummmmm.

nerden biliyon canım geçen ay yumurtlamadığını
benimde geçen ay akıntım çok oldu bu ay pek olmadı sadece 1 kere gördüm o yapışkan beyaz akıntıyı

Anam sız baya baya kartınız ya...

Ben daha 25 ım...84 ocak doĞumluyum 26 gÜn alıyorum

kızlar ii de ben anlamadım bu ateşten aslında normalde birgün düşer ertesigün çıkar ama benim niye öle değil.2 sürdü düşmesi çıkması 2 gün halada devam çıkmaya ben heç bi b..k anlamadım akıntıya göre bakıyorum tamam uyuşuyor ama sanırım biraz nazlı bi yumurtam vaar.

nerden biliyon canım geçen ay yumurtlamadığını
benimde geçen ay akıntım çok oldu bu ay pek olmadı sadece 1 kere gördüm o yapışkan beyaz akıntıyı

dr.a gittim reglim 16 gün gecikti.dr.söyledi bazen olabiliyormuş.progestanla regl oldum te o yüzden derim ben yumırtlamadım diye..canım benimm

X