Hadi kzlar buda bizim topic olsun, Geyie gelin.

walla 1 gün pc bozuldu giremedim ertesi gün geçmişe bakım dedim 100 küsür sayfa oku oku bitmez bizde muhabbet o biçim ne işim var başka yerde .insanlık ölmüş artık slm ver alan yok soru sor allah için cvp yazan yok uğraşamam ya banane burda bari insan sıkıntısını unutuyor oralarda daha da bi sıkıntı basıyor +bide sinirleniyorum ne gerek var benim baldan tatlı topiğim var burda be heyyyyytttt be
en büyük topic bizim topic
en fikfikçi topic bizim topic
en ateşli topic bizim topic

zemuszemus
hihoyyyt :sm_cool:

YÜRÜ BE KOÇUM KİM TUTAR SENİ:içelim:
ÇOK ATEŞLİYİZ AMA DAHA Bİ TANE ÇIKARAMADIK ARAMIZDAN ........:roflol:

kadro yavaş yavaş toplanıyor buraya ohhh ohh geli geli iki lafın belini kıralım accık

dur hele hemen karıştırma orasını burasını şimdi sanki olduda bizmi içerde bıraktık ayol fikfik yapmasak anlıcaz kız adamlara gına geldi fikfikten bebek gelmedi.o hele bi olsun biz tek tek çıkartırız en gözellerinden birer tene

burdayım kıslar ama az işim var bakıp gidiyom,benden haber alamassanız bilin net kapandı,fatura ödenmemiş:roflol:

YÜRÜ BE KOÇUM KİM TUTAR SENİ:içelim:
ÇOK ATEŞLİYİZ AMA DAHA Bİ TANE ÇIKARAMADIK ARAMIZDAN ........:roflol:

ateşliyiz tabi bacım varmı bizden fazla çalışan diğer topiclerde gecemiz gündüzümüz ya yarı çıplak ya çırılçıplak boyuna fikfik ....Allah yakında halimize acırda verir merak etmeyin canlarımmm

ninik kısss cosmo gitmiş kızdımı dersin sana bana bütün mahalleliye ifah iiifaahhh te tutamadık mari çenemizi ayol kırılaydıda demeyeydik kıssss te baksana kızan gitti şimdi içim erir benimm

walla 1 gün pc bozuldu giremedim ertesi gün geçmişe bakım dedim 100 küsür sayfa oku oku bitmez bizde muhabbet o biçim ne işim var başka yerde .insanlık ölmüş artık slm ver alan yok soru sor allah için cvp yazan yok uğraşamam ya banane burda bari insan sıkıntısını unutuyor oralarda daha da bi sıkıntı basıyor +bide sinirleniyorum ne gerek var benim baldan tatlı topiğim var burda be heyyyyytttt be
en büyük topic bizim topic
en fikfikçi topic bizim topic
en ateşli topic bizim topic

zemuszemus
hihoyyyt :sm_cool:

bende burayı seviyom geç yanıt veriyom ama şube durumu malum ..:)
ama bende 27 yaşında evlendim eşim korundu ... şimdi ne oluyorda bebik yok

kızlar kociş geldi pc ona lazım ben çıkıyorum görüşürüz allaha emanet olunnn hepiciğiniz

bende burayı seviyom geç yanıt veriyom ama şube durumu malum ..:)
ama bende 27 yaşında evlendim eşim korundu ... şimdi ne oluyorda bebik yok

hepiciğimizi bu topicte kader buluşturdu desenize herkez aynı dertten yakınıyoruz allah sonumuzu hayır etsin

bende çıkıyom accık ders çalışayım mesaim bitinceye kadar haftaya aöf sınavlarım varda evde akşamları çalışamıyom napim yemekti yok masayı topla yok kocişle ilgilen saat 10 oluyo hemencik

herkes nereye gitmiş yaa hiç böyle boş görmemiştim burayı ben enterasannnnnnnnnn

X