Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Hadi Yengeç Burçları Özelliklerimizi Burada Paylaşalım

bir yengeç burcu olarak en belirgin özelliğim çok duygusal ve çekingen olmamdır.ama yengeç burcunun tüm özelliklerini de barındırıyorum kendimde.

bazı özelliklerini taşırım
evcimenimdir mesala yemek yapma konusunda becerikliyimdir anacımdır
hatıralara ve geçmişime bağlıyımdır
fiziki olarak yuvarlak kadınsı hatlara sahibimdir
el becerilerim ve sanatsal yeteneklerim iyidir
ama çok duygusal romantik falan hiç değilimdir.

duyarlıyımdır.herşeyi çok çabuk kavrarım.becerikliğimdir.
pratiğimdir.yemek yapmayı severim.evde vakit geçirmeyide.ama ruh halim çok değişkendir.bi an mutluyken bir anda moralim bozulabilir...
çok duygusal değilimdir.
hiç beğenmediğim özelliklerim: istikrarsızlık,çok çabuk sıkılırım ve hemen vazgeçerim.ve yaşım ilerledikçe çok endişeli bi tipe dönüştüm.:KK43:((( vs vs

pratiğimdir.yemek yapmayı severim.evde vakit geçirmeyide.ama ruh halim çok değişkendir.bi an mutluyken bir anda moralim bozulabilir...
çok duygusal değilimdir.
hiç beğenmediğim özelliklerim: istikrarsızlık,çok çabuk sıkılırım ve hemen vazgeçerim.ve yaşım ilerledikçe çok endişeli bi tipe dönüştüm.:KK43:((( vs vs

galiba birbirimize benziyoruz

Haddinden fazla hassas ve aşırı duygusalımdır. Bütün özelliklerini taşıyorum fakat çok da sevdiğim söylenemez açıkcası. Hayatta bu huyum yüzünden hep kaybettiğime inanıyorum..

yorumlarda beni anlatıyo :KK1: enn nefret ettiğim özelliklerim çok hassas alıngan kırılgan kıskanç olmam ve çok çekingen olmam.üff yaa kabuğumu kıramıyorum eve hapis oldum :KK30:

çok duygusal değilimdir.

ben yazmışım gibi:KK31:
özellikle çabuk sıkılma kısmı:KK55:

ay ya gerçekten her bir yorumda kendimi buldum desem yeridir... tıp demişim burnunuzdan düşmüşüm... benimde hiç sevmediğim huyum çok çabuk değişen ruh halim... ne biliyim eşimle konuşup gülerken... 5 dk da saçma sapan birşeye alınıp aplayabiliyorum... çok mutluyken bir anda suratımı asıp kenarlara kaçıyorum insanlardan... işte böööle çok tuhafım ben yaaa...:KK15:

yengeç burcunn neredeyse tüm özelliklerini taşıyorum ama en belirgin

2 özelliğim çok kıskanç ve çok duygusalım

X