Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

Doğru ya.. Çok pardon kızlar.. Bi an okuduğumu yanlış algılamışım yahu..Neyse kürümü yıkadım bende şimdi.. Ya ben bu sinemaki bakımını alıştığım gibi yapıyorum... Her hafta çarşamba günü.Açıkçası özel tarihlere falan denk getirmiyorum. Ama sarımsaklı şampuan rutinim var.. Pazartesi ve cuma günleri yıkıyorum,genelde özel tarihler o zaman denk geliyor.Birinden birinden yakalıyorum kısaca

neyse uyarmış oldukbidahaki ssefere dikkat edersin.bide kızlar 2 hafta arada verdim bi uzama olmadı bende sanırım bana yaramadı.biraz zahmetli ama turpa başlıım bari.

neyse uyarmış oldukbidahaki ssefere dikkat edersin.bide kızlar 2 hafta arada verdim bi uzama olmadı bende sanırım bana yaramadı.biraz zahmetli ama turpa başlıım bari.

Ama canım bu tür uygulamalarda devamlılık şart 2 haftada uzamadı diye bırakma, bildiğimiz biotin vitamini bile 3 ay sonra etkisini göstermeye başlıyor mesela o yüzden sinamekiye bence 3 ay devam et ama bunun yanında turbunuda yap istiyorsan.Netice itibarı ile bunlar sihirli değnek değil ki Olsa fena olmazdı hani

Ben sarımsaklı şampuan kullanmayacağım ama evde sarımsak yağı hazırlamıştım bunu kullanayım diyorum haftada 1 bakalım nasıl olacak...Hatta sinamekinin içine badem yağı koyamayacağım çünkü badem yağı saçlarımın rengini koyulaştırıyor, acaba sarımsak yağı mı koysam ne yapsam bilemedim :)

Bende de pek uzama yok ama devam ediyorum yine de. 5 kere yaptım. 10 a tamamlayıp ara vereceğim... Aradan sonra da bir fark yoksa araştırıp başka bir bakıma geçeceğim.

10 kez yaptım ara verdim zaten.

Benim de tam 5 haftam var ara vermete BULUTT, 5 ampul bitirdim 5 daha bitirip ara vereceğim.
Bepanten ile bemix arasında fark var mı? Ben bemix kullanıyorum. bepanten daha iyi ise onu kullanırım?

Benim de tam 5 haftam var ara vermete BULUTT, 5 ampul bitirdim 5 daha bitirip ara vereceğim.
Bepanten ile bemix arasında fark var mı? Ben bemix kullanıyorum. bepanten daha iyi ise onu kullanırım?
Amaçları farklı, ben bemix,bepanthene ve evicap kullanacağım aynı anda tabii tam bir koku bombası olacağım kesin...

bepanten yenileyici onarıcı canım
bemiks b vitamini
farklı şeyler

bepanten yenileyici onarıcı canım
bemiks b vitamini
farklı şeyler

Kontesim sence ben badem yağı yerine ne kullansam bu kür için, daha önce yazdım badem yağı doğal sarışınların saç rengini koyulaştırıyor o yüzden başka bir yağ seçmem lazım ne tavsiye edersin?

slm öncelikle değmesin..ya benimde saçlarım çok kuru bu kür nemlenmesinede yardımcı olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…