Haftalık Adım Yarışması 🏃 ( Kadınlar Yürüyor)

Yok mu adim atan 🥲
Arabayi uzaga park ettim. Arabaya ulastikdan Sonra adim sayimi paylasayim

• Beğen
Reactions: H M
🥶

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-06-23-40-06-753_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-01-06-23-40-06-753_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 35
  • Muhteşem
Iyi geceler 🥶

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-07-23-37-22-835_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-01-07-23-37-22-835_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 20
  • Maşallah
Valla benim şaftim kayıyor zaten harkeetliyim bide yürüyüşe çıkamıyorum ya dışarı çıkıyoruz zaten hava güneşli oldumu hep beraber bazen her gün arabaları itmek bile ayrı efor 😄😅 keşke düzenli yuruyebilsem
Bebikleri unutup yazıyorum bazen onlar yeter zaten sana

• Beğen
Bebikleri unutup yazıyorum bazen onlar yeter zaten sana
Hareketlendiler yatmak istemiyorlar sürekli oraya taşı buraya taşi oyna et ev işi dışarı da çıktık mi bende hal kalmıyor gerçekten Halim olsada oturmak istiyorum dişleri çıkıyor birde bu sıra
Ama düzenli yürümek çok istiyorum

Hey maşallah yürüyüş içinde mi yoksa ayrıca koşu mu yapıyorsun
Yürüyüş yetmeyince hızlanmaya başladım. Sonra Adidas running uygulamasından kendime program çıkardım. Yavaş yavaş koşturuyor. Paralı uygulamanın bu kısmı ama para bayıldım artık başka kötü alışkanlığım yok diyerek haha 😂
8 haftada yürüyüşten 5k durmadan koşturan bir program yapıyorum. Koş yürü serileriyle başlıyor sonra aralıksız koşmaya dönüyor.

Yürüyorum bende. Kosmak icin havanin bir tik duzelmesini bekliyorum.
Bahane etmeyip baslayasim geldi 😍

Ben de havalar geçen haftalarda bir güzelleşince gaza geldim. Bu hafta yine soğudu. Soğuk olunca motivasyon kırılıyor ya. İstanbul haftaya pazartesi 18 derece gösteriyor bence artık kesin başlanır 😍😍

Ben de havalar geçen haftalarda bir güzelleşince gaza geldim. Bu hafta yine soğudu. Soğuk olunca motivasyon kırılıyor ya. İstanbul haftaya pazartesi 18 derece gösteriyor bence artık kesin başlanır 😍😍
Soğuk da kalori yakımı artıyormuş ya üşürsen aklına gelsin 😬

18 iyiymis.
Suan burda 5 derece. Yagmur da yeni kesildi 😅

X