Saç Bakım Ürünleri Hair Plus Kullanan Var Mı??

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
daha önce bu konuyu acmıstım ama link verdiğim için silindi konu... siteden bi arkadas siparis vermişti. memnun kaldı mı merak ediyorum. baska kullanan var mı?

hayır henüz almadım. bi arkadas vardı kullanmaya baslayacaktı. kargo ücreti cok pahalı eger memnun kalırsa alacam. o da siteye girmiyor galiba nasıl sonuc merak ediyorum

arkadaslar kullanan yok mu? merakla bekliyorum. kesin sonuc alan biri olmadan o kadar para vermek istemiyorum

senem cim sen nerden hangi adresden ismarlicaktin?? internetde baktim ama sadece amerika da tanidik anlasilan. ya ingilizce yaziyor yaaaa senağlama ben süper ingilizcem le nasil anlicam????:uhm:

site ismini buraya yazamıyorum canım. daha önce yazmıstım yasak oldugu için konu silindi. senin almanyadan alman daha kolay kargo ücreti az gelir.

sitenin ismini yazmak niye yasakki?? :uhm: hic bi alman sitesinde yok. bide ödeme dolardan bu kac euro ederki? önce iyi bi okuyupda anlamaliyim. en azindan anlamayi denemeliyim hani ingilizcem süper ya

sitenin ismini yazmak niye yasakki?? :uhm: hic bi alman sitesinde yok. bide ödeme dolardan bu kac euro ederki? önce iyi bi okuyupda anlamaliyim. en azindan anlamayi denemeliyim hani ingilizcem süper ya

evet bende o yüzden askıya aldım. siteden biri kullanıyordu kim oldugunu hatırlamıyrum. konu silinince onun adınıda kaybettim.simdilik siteye girmesini bekliyrum. olumlu bi cvp verirse siparis verecem. onun siparis verdiği siteyi biliyorum ama kac günde geldi güvenilirmi onu bilmiyorum.

ilk konuyu açan arkadaşı biliyorum. handeniz di. kullanmış ve memnun kalmıştı. konu silinince kendisine özelden mesaj atıp soracaktım ama şimdilik mümkün değil. onun dışında dediğin gibi bir arkadaş da sipariş verecekti. onu hatırlayamıyorum :sm_confused: ben de çok merak ediyorum kullanan birileri varsa nasıl bir ürün anlatıp yardımcı olsun lütfen.

Kızlar hair plus nedir?

hair plus yurtdısında satılan sampuan ve sac kremi, netten arastırırsan tanıtım videosunu da bulabilirisn. haftada 1 cm kadar sacı uzatıyormus. kökleri kuvvetlendirip, ince telli sacları canlandırıyormus. handeniz arkadasımız amerikadayken kullanmıs. her hafta dip boyası yaptırmak zorunda kalıyordum. türkiyeye gelince bulamdım netten siparis verecemö diyordu. siparisi vermiş ama sonradan haber alamadık

ama sunu da demeliyim ki hemen hemen tüm sampuanlarda kansere yol acan maddeler var. sadece oragnik ürünlerde yok. ama yinede ben acikcasi bu sampuanin fayda edicegine inanmiyorum. eger euro ile satilsa ve almanyada olsa alipda denerdim. ama taa amerikalardan ismarlamaliyim. ben en iyisi dogal yöntemlerime devam edim. a.s

benim saclarim ( hava atmis gibi olmasin, sakin ters anlamayin ama) ayda 1.5-2 cm arasi uzuyor. malesef dalgali ve kivircik oldugundan belli olmuyor. bi söyle 15-20 cm uzasalar ozaman agirliktan dolayi belki düz olurlar. ama nerde...

benim saclarim ( hava atmis gibi olmasin, sakin ters anlamayin ama) ayda 1.5-2 cm arasi uzuyor. malesef dalgali ve kivircik oldugundan belli olmuyor. bi söyle 15-20 cm uzasalar ozaman agirliktan dolayi belki düz olurlar. ama nerde...

oh ne güzel. o zman sen niye sacını extra seylerle uzatmaya calısıyorsun ki zaten gayet güzel uzuyormus

arkadaşlar
hair+ satşı yapan bir türk sitesi var hair+ yazdığınızda bulabilirsiniz site ismi veremiyorum ama eskişehirde satış yapan bir online satış sitesi burdan alabiliyosunuz
ben alıcam pahalı ama ya tutarsa :)
bilgilerinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…