Hak mı reva mı??

Butterflyy34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
108
24
28
Herkese merhaba.
Benim gibi bu durumu yaşayan var mı gerçekten merak ediyorum. Sorun şu ki; ne zaman sevineceğim, mutlu olacağım, benim için güzel bişey olacak olsa ya da olmuş olsa mutluluğumu biriyle ya da birileriyle paylaştıktan sonra illaki o güzel olmuş olan şey bir anda tersine dönüyor ya da tamamen olmuyor. Hep aynı şey. Bu nasıl bişey ben anlamıyorum kendi kendime nazarım mı değiyor başkasının nazarımı değiyor inanın bilmiyorum tek bildiğim bu durumdan bıkmış olmam. Aranızda böyle bir duruma maruz kalan var mı yoksa sorun bende mi?? Nasıl bi çözüm bulmalıyım? Cevaplarınızı esirgemeyin

Var. Çözüme gelecek olursak ben biraz kadere ve şansa bağlıyorum bunların her ikiside elimizde olan şeyler değil. O yüzden üzgünüm çözümü yok elimizde olanıyla mutlu olmaya çalışacağız.

Çözümü var, sevineceğinizi bildiğiniz şeylerden uzak durun üzüleceğiniz şey gelmesin :)

Ağlamakta gülmekte hayatın kendisi. Arkasına üzülüyorum demektense, bazı kişiler bu sevinci bile yaşayamıyor dersek daha hafifletici olur.
Kaderin önüne geçemeyiz nede olsa:)

Ne zaman mutlu olacağım diye düşünmekten vazgeçmelisin. Çünkü bunu düşünmekle mutlu olamayacağın gibi iyice kafana takmış olacaksın. Kaderinde mutlu olmak varsa olursun zaten yoksa da olmazsın. Sen sadece doğru kararlar almaya bak gerisi gelir inşallah:KK66:

Herkese merhaba.
Benim gibi bu durumu yaşayan var mı gerçekten merak ediyorum. Sorun şu ki; ne zaman sevineceğim, mutlu olacağım, benim için güzel bişey olacak olsa ya da olmuş olsa mutluluğumu biriyle ya da birileriyle paylaştıktan sonra illaki o güzel olmuş olan şey bir anda tersine dönüyor ya da tamamen olmuyor. Hep aynı şey. Bu nasıl bişey ben anlamıyorum kendi kendime nazarım mı değiyor başkasının nazarımı değiyor inanın bilmiyorum tek bildiğim bu durumdan bıkmış olmam. Aranızda böyle bir duruma maruz kalan var mı yoksa sorun bende mi?? Nasıl bi çözüm bulmalıyım? Cevaplarınızı esirgemeyin

aynisi benim de basima geliyor her seferinde, artik hic birseyi anlatmicam kimseye...

Dusunceyle alakali bu bir yerde okumustum mesela hedefinizi belirliyorsunuz ama ulasamiyorsunuz cunku cevrenize anlattiniz ve o hirsiniz heyecaniniz bolundu azaldi cabalarinizda azaldi dolayisiyla.

Anlatmamakta bulabilirsiniz careyi.
Evet onu çok kez denedim ama beceremiyorum ne yazık ki. Sonuçta mutluyum güzel bir şey olmuş içim içime sığmıyor illaki birilerine anlatma gereksinimi duyuyorum ve sonuç ortada

beyninizi böyle şartladığınız için kötüyü çekiyor olabilirsiniz.

Herkese merhaba.
Bi yerde okumustum yapilan bi arastirmaya gore aoylenen seylerin olma ihtimali düşüyormys

Bende sizin gibi dusunurdum ki hala oyle dusunuyorsamda uygulamaya calisiyorum bu korlunun ustune gitmeye calisiyorum

Önceden is gorusmesi yada benzer bi duruj yada yapmak istedigim birseyi kimseye soylemezdim oluncaya kadar samki soylesem bozulacagi garantilwnmis gibi

Ama artik bu korkumu ustumden atmaya calisiyorum olacagi varsa olur diyirum boyle onemli aldigim kararlari bi kac gercek yakinimla paylasiyorum ozellikle

Herkese merhaba.
Benimde hep aynısı oluyor birileriyle paylaşsam da paylaşmasam da son anda olmuyor ;(

Benimde hep aynısı oluyor birileriyle paylaşsam da paylaşmasam da son anda olmuyor ;(
Bendevsizin gibiydim ama artik kotu disuncenin kotu sonuclari gwtirecegini düşünüyorum benim bircok isim tam olacagi an bozulmuştur hatta dillere destan olmustur bu islerimin bozulmasi

Bi donem haddinden fazla karamsar olmustum cok sukur olsada olmasada eskisi kadar olumsuz dusunmuyorum

X