Hakkim gecmis mıdır?

Asell80

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016
1.210
1.541
123
Birini cok sevdim tarifi edilemecek kadar cok anlatilamacak kadar uzun kelimelere sigamayacak kadar fazla.
Kucik bir yerde yasiyordum birini cok sevdim haytima giren ilk erkekti ondan başkasını gozum gormedi herkesi herseyi karsima alacak kadar cok sevdim ama o benim onu sevdigim gibi sevmemis oysa.
Isteyenim cok gelirdi yasimda gelmişti bizim buralarda 20 den sonra evlenmeyene tuaf gozle bakarlar ben ise 23 yaşındaydım artik ama sevdiğimi bekliyordum 3 yil boyunca, o gelecek beni isteyecek evlenicez cok mutlu olucaz die hayal kurdum.
Ama o hic gelmedi :KK43:
Her isteyenim geldiginde susardi, ben ailem baski yaptigi icin aci ceker ondan bi cevap beklerdim ama o hep param yok maddi sikintilarim var kardeslerim arkamda degil derdi, ben sadece kıytırık bi yuzuk al baska bisey istemiyorum yeterki gel derdim o susardı.
Baskasi ile birgun ya evlenirsem dayanirmisin derdim sus onu dusunmek bile istemiyorum derdi. Sonra az bekle biraz para biriktirip gelicem dedi sonra kışın ailemi alip gelcem dedi, kış geldi yaza kadar dayan bir yerde alacağım var gelicem sen benim karım olacaksin dedi, yaz geçti yine bir bahane gelmedi.
Boyle boyle derken tam 3 yil geçti ve ailem artik suplenenmeye basladi bu kiz niye evlenmek istemiyo iyisi geliyo hayır dio kotusu geliyo hayir yakisikli gelse hayir zengin gelse hayır dio deyip benimle konusmaya başladılar. Bende herseferinde bi bahane buldum.
Birgun yine istemeye gelmis biri dayanamayip sevdigime dedim ya artik gelip istersin yada ben sana inat cocugu gormeden evlenirim dedim ve tartıştık sonra "0" yine her goruculer geldigi gibi telefonu kapattı gunlerce acmazdi teli benim.mesajlari okuyup tekrar teli kapatirdi.
Velhasil ben o kisiyide kabul etmedim edemezdim cunku deli gibi sevdigim biri vardi aradan 23 gun gecti be o aradi ne ben birgun yine biri istemeye geldi ( işin kötüsü cok istemeye geldiler kucuk yer oldugu icin cevrem komsular akrabalar istedi). Neyse ailem bu aile uzaktan bi tanidik die evlenmemi istedi bende 23 gun sonunda dayanamayip aradim baska bi numara dan sesimi duyunca bi sustu ben konusalimmi dedim 5 dk işim var dedi. Bana ayuracagin 5 dk yokmu dedim yarim saat sonra ararim dedi.
Yarim saat haftalar gibi gecti sanki aramadi ertesi gun oldu artik dayanamayıp ben aradim acmadi mesgule atti mesaj attim defelarca acmadi. O gun cuma gunuydu selalar okundugunda ben bir yandan gözyaşı dokup bir yandan allaha yalvarip bir yandan mesaj atip arıyordum ama o cevap vermedi.

Bende baskilara daha fazla dayanamayip evet dedim neler cektim allah bilir. Sonra esime sadik kalmak icin eski hattimi kırdım sanal hesaplarimi kapattim aradan 5 ay gecti kardesim benim aci cekmelerime dayanamayip gizliden ona mesaj atip kufretmis.
Oda ben * cok ulasmaya calistim aradim arkadaşlarına ulasmaya calistim ama bulamadim demis (yalan soyluyor) sonra beni bile sormuyo sadece kardesimin ithamlarina kendini savunuyo.
Bunlar kardesimle mesajlaşıyorlar birkac günün sonunda kardesime beni soruyo ne yapio nasil die kardesim evlendigimi soyluyo.
O basta inanmiyo sonra numarami ilk defa evlendigimi duyunca ario ve hattim kapali olunca anlio ve aglayip yalvarmalar falan vicdan azabindan beni sevdiginden degil tabi.

Neyse benimle konusmak istemiş ilk defa konuştum ağladım isyan ettim ona icimde olanlari söyledim ve beni ve kardesimi rahatsiz etmemesini soyledim birkac ay gecti sanal hesabina mesaj attim hakkimi helal etmiyorum bana yaşattıklarının aynisini yaşa gibi cumleler ve hesabımı dondurdum.

2 yil gecti aradan ve ben hala unutamadim yasadigim acilari esime sadik olmaya çalıştım .
Sadece vicdani sizliyomudur allah bu yasadiklarimin hesabini sorarmi hakkim varmi uzerinde ben bu kadar aci cekmisken o mutlu olurmu ?:KK43:

Cok uzun oldu farkındayım ama icimi dökmek icimdeki yükü azaltmak için yazdim okuyan herkese cok tesekkur ederim

Sevgiden ziyade yarim kalmislik, yasanamamislik ve umdugunu bulamamak bence... Tabii ki seviyorsunuzdur ama boyle hissetmenizin ilk nedeni bu degil bence. Ayrica bi insan sevecek ama gelip istemeyecek oyle mi? Bana okudukca bu kisi evliymis de sizin haberiniz yokmus gibi geldi... Bence bosverin, ardinizda birakin. Sizi hak etmeyenle vakit harcayip kendinizebyazik etmeyin.

Kavuşamazsın aşk olur hesabı. yıllar sonra bilr hatırlanır belki ama acısını ilk günkü gibi olmaz. eşini düşün, artık bu konuyu kapa.

Sakladığı bir şeyler vardı ki gelmedi. Ya da sizi hiç sevmedi. Bence iyi yönünden düşün iyiki olmamış diye sevin..

Nasıl bir yerde yaşıyorsunuz 23 yaşında bekar bir genç kızmışsınız aileniz niye kudurmuş bu kız evlenmek istemiyor diye sizi yangından mal kaçırır gibi sevmediğiniz biriyle evlendirmiş !

Yuh diyorum ya. Sizde ne olursa olsun evli bir bayansınız artık istemiyorsanız boşanırsınız ama kocanıza sevmeseniz de ihanet etmeye hakkınız yok

Bence eski sevgilinizle bu kadar iletişim içinde olmanız bile bir ihanet. Adam sizi 3 yıl oyalamış sizi merak etmiyor sevmiyor siz hala onun derdindesiniz
Anlıyorum sevmişsiniz acı çekmişsiniz ama adam istemiyor sizin verdiğiniz değeri vermiyor hayatınıza bakın artık sizi sevmeyeni siz hiç sevmeyin gururlu olun iletişimi kesin onunla

Artık hata yapmayın. Kocanıza da yazık etmeyin kendinize sevmiyorsanız çocuk yapmadan boşanın hayatınızı yaşayın lütfen mantıklı olun

O adamı da aklınızdan çıkarın size faydası Yok çok büyük zararı olur söyleyeyim

Ulaşılmaz olduğu için sevdiğini sanmışsın böyle biri sevilir mi be?
Ayrıca eşime sadık olmaya çalışıyorum diyorsun ama olamıyorsun.
Telefonda konuşmalar, mesaj atmalar falan.

X