Haksız mıyım acaba?

E

EU3

Ziyaretçi
yahu bu çocuk beni deli edicek size sormak ıstıyorum 3senedir cıkıyoruzz:asigim: annesi ve babası ile tanıstımm babasını sadece 1kere annesiylede 2kere görüştük annesine pek kanım ısınmadı acıkcasıkaydirigubbakcemile3 soguk bı kadın havalı bırazcıkta sıcaklık bulamadım kendısınden:bbo: tamam olabılır yapısı oyledır belkii geçen anneler gununde tutturdu anneler gununu kutla kırmadım kutladımmm fazla ıcımden gelmesede daha 2kere gordum kadını hiçte samımi degılızzz :sinifsinif: bugunde dogum gunuymus annesınınn tutturdu kutla dıye kafamçokkarıştı kutlamadım valllaa tartısdık bırsuru haksızmıyım 2kere gördüm hıcte samımı degılızzzCADIARZU pekde soğukk :enbuyukkk:

yaniii sevgilinizn hatrına açıp kutlayabilirdiniz 1 dk nolcak

flört dönemi böyle protokoller için hiçte uygun değildir..
Zorla anneler günü,doğumgünü mü kutlanır?.
Haksız değilsin..Belki annesi de mesafeli olmak istiyordur..
Şimdiden kuzu sarması olmaya luzum yok..

bana gore haksızsınız..
ıkı defa gorustugnuz bırısını soguk bulmanız tanımadan boyle kanıya varmanız bana gore yanlısdır..
hıc karsınızdakını tanıma fırsatınız olmamıskı belkı cok sevecekdınız..
eger sevgılınız sızı tanıstırmıs ıse ve dogum gununu bılıpde aramanız sıze kalmıs ..
sevgılınızı zorlaması ıle bunlar bır olur ıkı olur..

Haksızsınız. Sevgiliniz sizi ailesiyle tanıştırmış, ister bir kere görün ister yüz kere. Demekki ciddiymiş ki tanıştırmış yoksa tanıştırmazdı.
Madem tanıştınız doğum gününü, anneler gününü bir telefon açıp kutlasanız ne olurdu.
Bu davranışınız pek iyi olmamış, ben olsam epey bir kırılırdım.
İnşallah sonucunu iyiye bağlarsınız.

erken diye düşündüm böyle şeyler için 2.görüşmede:sinifsinif:

Ortada resmi bir şey yokken ne gereği var anneler günü,doğum günü kutlamaya.Hem bu işler zorlama ile olmaz. :umursamaz:

Haksızsınız. Madem tanıştınız demek ki artık bir bağ kurulmak isteniyor, güzel adım olurdu. Ayrıca kendimden örnek vereyim ben kayınvalideme ilk görüşte bayılmıştım o kadar güler yüzlü ve samimi bulmuştum ki...Malesef o beni hiç sevmemiş çok zor günlerdi. Göründüğü gibi olmayabilir. Bir şans vermeliydiniz.

Şimdiden özel günlerde aramanın sana hiçbir artısı yok...
Şimdi yapıyorsan evlendiğinde de bunu yapmak zorundasın...
Senin gönlüne kalmış birşey,zorla ite kaka olmaz yani...

Bana göre normal bir durum bu tek anormalliği
Sevgilinin ısrar etmesi tamam kutlasan iyi olurdu falan diyebilir de
Yani ne bileyim bu sebepten tartışma çaıkarması saçma yani..
Sende keşke sevgilinin hatrına kutlasaydın
Doğum gününüz kutlu olsun nice yıllara diyebilirdin..
Çokta samimiyet gerektirmez yani..
İki kere gördüğüm birine ısınamaman doğaldır.
Mesafeli davranmak en iysi gerçekten de:nazar:

bence ıcınden gelmıyorsa senı zorlaması cok yanlıs...
dikkat et bu cocuga.. anneci bi tip olabilir..
söz nişan olmadan bu tür kutlamar vs dir bana göre çok gereksiz..
onemlı olan senin içinden geldiğinde kutlaman.. gelmiyorsa kendini zorlama bence.

bence kutlayabilirdiniz benimde kayınvalidem daha ilk görüşte pek sıcakkanlıydı ama sonu pek öyle gitmedi belkide kadının durusu o önyargılı olmamakta fayda var isterseniz arayın belki ailece böyle seylere önem verebilirler dogum günü ,anneler günü vs ...

böle işler zorla olmaz.. ne demek annemin doğumgününü kutla diye ISRAR etmek?
zorundamısın yahu. hiçbişey değilsin, bişeyi olsan bile zorlamayla olmaz arkadaşların dediği gibi.
bana kalsa iş ciddiyete binmeden kesinlikle ana babaya görünmezdim, kendim öle yapmıştım.
daha ortada bişi yokken vıcık vıcık olmaya lüzum yok. herşeyin yeri ve zamanı var.
eğer sen de böle düşünüyosan tavrını koru, sırf sevgilin istedi die bişi yapma, taviz de verme!

Tamam, tanıştırmış olabilir, bu sizinle ilerisi için birşeyler düündüğünü gösterir, ama anneler günü, doğum günü bilmem ne kutlamalarıda ne oluyor.:dilcikar:, ben olsam yapmazdım, sen de yapmamışsın aferinvereliniortak, arada resmi birşey olsaydı kızardım kutalamadın diye ama fol yok yumurta yok, salla gitsin.şakkıdı

bu işler zorla olucak seyler degıl
sevgılın bunu senın ıstegıne bırakmalıydı
kutlamak ıstememektede haklısın herseyı zamanında yasamak daha anlamlı olur bence

yahu bu çocuk beni deli edicek size sormak ıstıyorum 3senedir cıkıyoruzz:asigim: annesi ve babası ile tanıstımm babasını sadece 1kere annesiylede 2kere görüştük annesine pek kanım ısınmadı acıkcasıkaydirigubbakcemile3 soguk bı kadın havalı bırazcıkta sıcaklık bulamadım kendısınden:bbo: tamam olabılır yapısı oyledır belkii geçen anneler gununde tutturdu anneler gununu kutla kırmadım kutladımmm fazla ıcımden gelmesede daha 2kere gordum kadını hiçte samımi degılızzz :sinifsinif: bugunde dogum gunuymus annesınınn tutturdu kutla dıye kafamçokkarıştı kutlamadım valllaa tartısdık bırsuru haksızmıyım 2kere gördüm hıcte samımı degılızzzCADIARZU pekde soğukk :enbuyukkk:
sevgilin ailesini tanıdığıo için böyle bişi istemiştir senden.bence kutlasan iyi olur.ne kadar soğuk olursa olsun

susu özveri..... bu işler özveri ister. Hiç tanışmamış olsaydın haklısın araman yada kutlamana gerek olmazdı. Ama iki kerede olsa görüşmüssün. Hem sonuçta onu daha iyi tanıyabilmek için konuşman görüşmen lazım. Ben yerinde olsaydım seve seve arardım.. Bence gereksiz yere sorun yapmışsın. Belki o senin kısmetin bunu bilemezsin. Şimdiden böyle önyargılı davranırsan ileride hiç anlaşamazsınız....

keşke önce sen tuttursaydın ona benim annemin doğum gününü kutla diye mapcaktı acaba

ben hep şunu savunurum....sevgili olmak, Onun ruhuna sahip olmak değildir...ne yapılacaksa içinden gelerek yapılınca güzel olur, anlamlı olur....bir ilişkide taraflar birbirine baskı kurarak birşeyleri yaptırmaya çalışıyorsa, açıkçası durup düşünmek gerek.....
ama bir taraftan da şunu düşünmek lazım... belki de bu kadar ısrarcı olduğuna göre erkek arkadaşınızın bir bildiği vardır...kimbilir bu insan ilişkileri bir muamma.....
en güzeli bu konuyu tatsızlığa dökmeden karşılıklı konuşarak halletmekti....erkek arkadaşınızla az değil 3 yıllık bir ilişkiniz var, ilişkinde, zaman olarak oldukça yol almışsınız zira.....

Bence haklisin...sirf iki kere gördün diye her özel günde aramak zorunda degilsin...cünkü aranizda herhangi bir resmiyet yok....Kaynanan konumunda degil bana göre..:nazar:

Ayrica icinden gelmedikten sonra zoraki niye arayasinki!!!:kahve:

Takma kafana....sevgilinede söyle...kararlarimi kendim veririm diye...emirvakilere gerek yok:1closedeyes:

X