haksız olsanız, karşınızdakinin sabrını çok sınasanız tokatı yemeyi hakedermisniz?

bir cafe ulu orta verdiğimi nereden çıkardınız... yüzük verene kadar tahriklerimiz karşılıklıydı ve sonra ben daha çok hırçınlaştım ve olay bu raddeye geldi

olmayacak işte böyle bir evlilik ikimizde hayali değil.. olmayacağı için ya bitecek ya yola geleceğiz :S
bu ihtimal yoksa dün barışıp bugün ayrılıyorum demekde dalga geçer gibi bikere daha onu yıkmaya çalışmayıda göze alamıyorum
şu şartlarda dayak yemeği göze almış gibi görünüyorum ama bunun başka bir çıkışı olmalı :S

Yani öyle görünüyor..
Başka çıkış yok .
Yok yani adam terapi görsün vs gibi bıdıbıdılar yapacağım da bunlarda her erkeğin itibar edeceği şeyler değil.
Yaşlarınız ufak mı,ne kadar süredir birliktesiniz ?

bir cafe ulu orta verdiğimi nereden çıkardınız... yüzük verene kadar tahriklerimiz karşılıklıydı ve sonra ben daha çok hırçınlaştım ve olay bu raddeye geldi

Masaya bıraktım yazmışsın galiba,yanlış da okumuş olabilirim.
Ne bileyim müneccim değilim öyküleme sırasına göre değerlendirdim.
Siz kuytuda kolunu sıktınız,öteki erkeğe giderim gerekirse dediniz de o özellikle sokakta mı dövdü sizi.
Arkadaşım ne kendine ne sevgiline laf söyletiyorsun ya :KK34:
İdeal çift :KK24:

olmayacak işte böyle bir evlilik ikimizde hayali değil.. olmayacağı için ya bitecek ya yola geleceğiz :S
bu ihtimal yoksa dün barışıp bugün ayrılıyorum demekde dalga geçer gibi bikere daha onu yıkmaya çalışmayıda göze alamıyorum
şu şartlarda dayak yemeği göze almış gibi görünüyorum ama bunun başka bir çıkışı olmalı :S

sevgili arkadaşım, neden dayak yemeyi göze alasın?

insanlar kendilerine şiddet uygulayan ana-babalarını, kardeşlerini reddediyor; 20 yıllık kocalarından ayrılıyorlar, 2 3 çocuğu babasız büyütmeyi gözü alıyorlar vs vs..

sen neden gencecik yaşında, sevgi, saygı duyabileceğin biriyle evleneceğine; sana saygısı olmayan; senin de çok saygı duymadığın bir adamla evlenesin? sevgi herşey değildir.. saygının olmadığı yerde sevgi tükenmeye mecburdur..

nişanlıyken bile 2 kere dayağını yiyip affettiğin adam seninle evlense, bir de nikahlı olmanın rahatlığını alsa eline, seni dövmekte beis görür mü?

doğruya doğru gerek.. kimseye alınmıyorum ki herkes söylediğinde haklı sizde... söyleyin tabiki .. ben yüzüğü verirken bu kadar ilerlememişti onun benim soyadını söylememle yaptığım hatada planladığım birşeyin olduğunu düşünmesi bunu sölemesi ve benim buna dayanamayıp he evet ii tamam madem öyle giderim tekrar görüşürüm diye ipleri koparmamla oldu:S büyük terbiyesizlik düşündükçe utanıorum onun gazına gelmemeliydim alttan alsaydım diyorum hata yapmıştım çünkü .. bu aşamaya gelirmiydik diye düşünüyorum

nişanlıyken seni döven adamdan nasıl hayır gelir anlayamıyorum. senin gözün aşktan kör olmuş gibi geldi bana. yarın evlendiğinde adam sadece 1-2 tokatla yetinmeyebilir. göze alıyormusun? ayrıca şiddeti hiç bir kadın hak etmiyor. bağırabilirdi.. kızabilirdi.. ayrılabilirdi.. ama tokat atmamalıydı....

doğruya doğru gerek.. kimseye alınmıyorum ki herkes söylediğinde haklı sizde... söyleyin tabiki .. ben yüzüğü verirken bu kadar ilerlememişti onun benim soyadını söylememle yaptığım hatada planladığım birşeyin olduğunu düşünmesi bunu sölemesi ve benim buna dayanamayıp he evet ii tamam madem öyle giderim tekrar görüşürüm diye ipleri koparmamla oldu:S büyük terbiyesizlik düşündükçe utanıorum onun gazına gelmemeliydim alttan alsaydım diyorum hata yapmıştım çünkü .. bu aşamaya gelirmiydik diye düşünüyorum

bu ikinci diyorsunuz ya, ilk dayağı hangi sebeple atmıştı?

sevgili arkadaşım, neden dayak yemeyi göze alasın?

insanlar kendilerine şiddet uygulayan ana-babalarını, kardeşlerini reddediyor; 20 yıllık kocalarından ayrılıyorlar, 2 3 çocuğu babasız büyütmeyi gözü alıyorlar vs vs..

sen neden gencecik yaşında, sevgi, saygı duyabileceğin biriyle evleneceğine; sana saygısı olmayan; senin de çok saygı duymadığın bir adamla evlenesin? sevgi herşey değildir.. saygının olmadığı yerde sevgi tükenmeye mecburdur..

nişanlıyken bile 2 kere dayağını yiyip affettiğin adam seninle evlense, bir de nikahlı olmanın rahatlığını alsa eline, seni dövmekte beis görür mü?

kesinlikle haklısınız bunun sonu yok ve evlensem dahi tekrarlanacağını biliyorum..

bu ikinci diyorsunuz ya, ilk dayağı hangi sebeple atmıştı?

karşılıklı sözlü olarak tartıştığımızda arabadan çıkıp gitmek istediğimde :KK43: o zamanda bu şekilde konuşmamıştım ama sadece tartıştığımıza dair arkadaşımla mesajlaştığımızı görmüştü üstelik aleyhine bi laf olmadığı halde film kopmuştu..

karşılıklı sözlü olarak tartıştığımızda arabadan çıkıp gitmek istediğimde :KK43: o zamanda bu şekilde konuşmamıştım ama sadece tartıştığımıza dair arkadaşımla mesajlaştığımızı görmüştü üstelik aleyhine bi laf olmadığı halde film kopmuştu..

canım arkadaşım, yaşın küçük değil ki tecrübesiz diyeyim..

ya da geçmişte hiç ilişki görmemiş değilsin ki, gözünü açtığında ilk gördüğü erkek bu olduğu için vazgeçemiyor diyeyim..

nedir bu şiddet eğilimli adama seni bağlayan?

bu kavgalar dışında beni mutlu etmek için herşeyi yapan biri... normalde kendimi değersiz hissettirecek birşey yokken

şuan vazgeçip gitmek ona ihanet kalsam bana ihanet... bilmiyorum salak bir ruh hali

kararlı değilim kararsız ve çaresizim .. vazgeçmek ve o anlamsız umuda takılmış ararsındayım diyelim

Yapmayın lütfen, evli olsanız, çocuğunuz olsa, işsiz güçsüz olsanız, gidecek bir baba ocağınız olmasa çaresizim dersiniz de nişan zaten insanlar karşılıklı birbirini tanısın diye yapılır.

bu kavgalar dışında beni mutlu etmek için herşeyi yapan biri... normalde kendimi değersiz hissettirecek birşey yokken

şuan vazgeçip gitmek ona ihanet kalsam bana ihanet... bilmiyorum salak bir ruh hali

sizi döven birinden ayrılmanız, ona ihanet falan olmaz..

hatta hiç kimsenin, hiç kimseden ayrılması o kişiye yapılan bir ihanet olmaz.. ihanet, birlikteyken aldatmaktır.

kızlar şurda biz bizeyiz herkes bi açık olsun önce, bu tarz maçolukları seven içten içe hoşuna giden kızlar var, konu başlığına vereceğim cevap şu sen zaten baştan tokat yemeyi doğal bişey gibi sormuşsun sabrını sınarsam tokat yerim bu onun hakkıdır gibi, ben anlayamıyorum bu ön kabulü, evet haketmişsin tokadı mutlu oldunmu evlenincede yiceksin affediceksin, bi daha yapmıcam dicek yine yapıcak erkekler düzdür arkadaşlar böyle bizim gibi sayfalarca bi konu üstünde konuşmazlar lafımı dinlemedi vurdum dövdüm bu arada fenerin maçı noldu la diye cümleye devam edebilirler, sen bilirsin tek bir hayatın ve bir el oyun hakkın var ya şah demeyi bilirsin ya mat olursun

Şiddet şiddeti doğurur.

Bugün tokat,yarın yumruk.....

Sonunda bir hastanede açmak var gözleri

siz gerçkten ileri gitmişssiniz ama ne olursa olsun şiddet olması gereken en son şeydi. şiddet şiddeti dogurura katılıyorum zaten bi kere affetmişsiniz... buda iki... sonrası malum

X