Haksızsın dedim , yemediğim laf kalmadı 😔

O arkadaş falan değil.Rastlanti diyelim

Ama. Bu normal değil. Hani kocalarından dayak yiyor bazı kadınlar çok değişmiştir diye zamanla affediyor. Onun gibi. Vicdanla,yalnızlıkla alakası yok bunun takıntı gibi,vazgeçememe

Ama. Bu normal değil. Hani kocalarından dayak yiyor bazı kadınlar çok değişmiştir diye zamanla affediyor. Onun gibi. Vicdanla,yalnızlıkla alakası yok bunun takıntı gibi,vazgeçememe
Hayır öylede değil . Kadını engellemiştim her yerden bana ulaşmasın diye zaten o aramasa ben asla aramam merak dahi etmem ama işte böyle vicdanıma dokununca kendimi suçlu hissediyorum yardım etmediğim zaman . Örneğin bir dilenci görüyorsunuz , ona o parayı vermemeniz gerektiğini bildiginiz halde görmezlikten gelemiyorsunuz . Sanırım Buda öyle bişey ama o sözleri işitince grursuz olmak lazım tekrar konuşmak için. Önceki küsmelerimizde bu kadar ileri girmemişti

Sorunlu bir tip belli Zaten herşey beklenir böyle insanlardan. İftira atar ,saldırır sizde görmüş oldunuz.

Kusura bakma da hala daha böyle barisirim diyorsan derim. O sozlerin hepsını kabul etmis olursun barisirsan. Yuzyuze olsaydik daha farkli anlatirdim ama burada bazi şeyler söylenemiyor.
He giristeki babalar belli degil vs laflarindan ayni sekilde düşündüğün belli zaten o ayri.

Haklısınız ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…