hala bebeklerini bekleyenler

krc05

everything is ok:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
1.270
1.219
herkese selam bayanlar...

4-5 aydır eşimle bebek istiyoruz. fakat olmadı bir türlü. ilk ay olmayınca sıkıntı etmedim, 2. ay panikledim. sonrakilerde üzüntü ve neden olmuyor gerginliği.. eşim panikleme eninde sonunda olacak diyor ama ben devamlı neden olmuyor diye sıkıntı ediyorum... adet bitince çalışmalar başlıyor, çalışmalar devam ederken her ay için kendi kendimi dinlemicem, belirti aramicam diyorum ama gel gör ki çalışmalar bitip de adet yaklaşınca göğsüm acıyor mu, kasığım batıyor mu başlıyorum gene...
benle aynı zamanda çalışmaya başlayan 2 arkadaşım da hamile şu an.. onlar için çook mutluyum ama bennm neden olmuyor diye de takıntı yapıyorum ister istemez...
eşime keçiboynuzu kürü yapıyorum ne olur ne olmaz diye. polen ve arı sütü aldım ikimiz de içelim diye. ne bulsam dadanıyorum :KK1:
hakkımızda hayırlısı ama artık ben de istiyorum bir bebiş...
var mı benim gibi delirenler:))

Yaaa iste elimizde olmuyor akildan cikarmak. Kafa hep oraya gidiyor :KK66:) en kisa zamanda mujdeli haberi alirsiniz umarim.. ovulasyon cubuklarini deneyebilirsiniz. Ben hemen hamile kalan biriyim ceket atsan denilen cinsten ama ogluma bu cubuklarla birde bir hamile kalmistim. Internette setler halinde satiliyor bulabilirsiniz. Gebelik testi de hediyeli :))

Yaaa iste elimizde olmuyor akildan cikarmak. Kafa hep oraya gidiyor :KK66:) en kisa zamanda mujdeli haberi alirsiniz umarim.. ovulasyon cubuklarini deneyebilirsiniz. Ben hemen hamile kalan biriyim ceket atsan denilen cinsten ama ogluma bu cubuklarla birde bir hamile kalmistim. Internette setler halinde satiliyor bulabilirsiniz. Gebelik testi de hediyeli :))

hahah ya ne güzel söylemişsiniz:)) ceket atsan ha çok iiymiş:))
valla ovulasyon testlerinden aldım ama maalesef yumurtlama gününü tespit etmem pek işime yaramadı, zaten gün aşırı deneme oluyor :KK17:
ama işte akıldan çıkarabilsek.. de olmuyor işte:KK43:( tatilde hamile kalanları duydukça kafaya takmamak ne kadar önemli anlıyorum ama ben sanki tatilde bile çok takıcakmışm kafaya gibi geliyor:)
çok tşk ederim umarım ben de en kısa zamanda alırım güzel haberler....:)

X