Hala beni istiyormu?

Feride57

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2019
63
16
33
1 Seneden beri eşimle Ayrıyım.. Boşanma davası henüz AÇILMADI.. Dün kızımı görmek için bi yerde buluştuk.. arada kızımız hakkında konuştuk ama gözlerini hep kaçırıyor benden.. kafası aşada ne olursa olsun yüzüme bakmıyor.. sonra biraz zaman geçtikçe sen benimle bişey konuşçaktın nedir dedi? Bende sordum boşanmayı istiyormusun evet dedi.. sonra ben sordum Sevmiyormusun beni hayır dedi ama gözlerini kaçırıyor benden.. dedim tamam yüzüme bak söyle böyle anlaşılmıyormu dedi hayır seni böyle ciddiye alamıyorum dedim.. sonra dedi tekrar başlasak aynı şeyler olmayacak mı böyle daha iyi değilmi ikimiz için dedi.. bende dedim bi şansı hak ediyoruz bence.. o ara eşimle konuşurken o kadar düşüncenin içine girdiki sanki ezbere konuşuyor ama kafası çok karışık gibiydi.. benim yanımdaykende sustu düşündü sadece.. ama ağzından davayı sen mi açakmısın çümlesi çıktı bunu derken bile düşünüyordu.. bende sen bilirsin dedim.. neyse öyle vedalaştık gece 12 de kızımla benim resmimi çektin mi diye yazmış halbuki telefonumu elime hiç almadım o da gördü bunu bu soruyu sorması bana mantıksız geldi..

Sizce o da birleşmek istiyormu tekrar?
Gözlerini neden benden kaçırıyor?
Şimdiden bütün yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏

Adiniza çok üzüldüm insallah yeniden birlesirsiniz belki kafasi karisiktir ama direk sevmiyorum demesi bana biraz sanki kafasinda bitirmiş gibi geldi ama diyorum insallah rabbim ona yeniden sevgiyi kalbine verir de barisip kutlu olursunuz

Adiniza çok üzüldüm insallah yeniden birlesirsiniz belki kafasi karisiktir ama direk sevmiyorum demesi bana biraz sanki kafasinda bitirmiş gibi geldi ama diyorum insallah rabbim ona yeniden sevgiyi kalbine verir de barisip kutlu olursunuz
Amin inşallah.. çok tşk ederim! Onu derken ama yüzüme hiç bakmadı

Seven insan neden boşanmak istesin ki? Aksine daha yapıcı olur, sorunlar için çözüm üretir.

Bence boşanmak istemediğiniz için yanlış yorumluyorsunuz. Bu şekilde umutlanıp kendinizi üzmeyin.
Ben davayı açıcaktım bu ayın başında.. öbür aya açarsın dedi bana

Gurur mu desem yanlış anlaşılma mı desem aileler mi desem öyle Ani olduki.. anlayamadım.. Ama aldatma gibi bi durum yada aşırı kavgadan olmadı
Aranızdaki meseleler çözülmeyecek gibi değil. Bir yıl çok uzun bir süre, sanırım ikiniz de gurur yaptınız. Hakkınızda hayırlısı olsun

Bence yine bir araya gelin iyice detaylica konusun aranizdaki sorunlar o cocugun bi ömrünü etkileyecek kadar buyuk degil mi o cocuk sizdeyken babasindan ayri buyuyecek nasil uzulecek nasil ozleyecek bunlari konusun yarin evlenecekseniz uvey babanin evey annenin yaninda bir cocuk ne kadar mutlu olabilir bunlari detaylica hesap edin ya çocuk icin birbirinize bi sans verin

Olmuyorsa bitirin arkadaşım.
Arafta kalmak bence en zoru.
Gençliğinize yazık etmeyin, değmez...

istiyorr seni bencee gözünü kaçırıyosa yüzüne doğru konuşamıyosa istiyor seni ve kafası karışık diye
acaba bidaha böyle bu hale düşürürmüyüz diye düşünüyor korkuyor bide 1 yıldır ayrısınız boşanma açılmamış :/
oda açmadıysa anlakii seviyodur..

X