hala gelmedi...

lightblue87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
761
715
Kizlar 70. Sayfada guncelleme var. Adam tamamen yalanciymis. Aramak sovmek istiyorum yardim.

———
tekrar merhaba. daha önce bahsettiğim sorunum katlanarak büyüdü, sizinle dertleşeyim istedim.
kısa özet geçmek gerekirse yaklaşık 4 ay önce tanıştığım, ilk buluşmadan 'evlenelim, aşığım, ölüyorum' diye tutturan ve bu rolü de gerçekten güzel yapan erkekle ilgili konum. ben 32 o 37 yaşında. ikimizin de iyi meslekleri var. hiç evlenmedik. güzel bir adam bakınca dışarıdan.

normalde benim bulunduğum şehirde yaşıyor. ankara'dayım ben. o da siyasetle uğraşıyor o yüzden burada. biz tanıştığımızda buradaydı yani. ilk birkaç buluşma, kıpırtılar hoşlanmalar... ben de kapıldım müthiş şekilde.
sonra yerel seçim dönemi girdi işin içine. o memleketinde görev yaptı, yaklaşık iki ay. o sırada istanbul seçimleri oldu. biraz da istanbul'a gitti.
ama ankara'ya hiç gelmedi. ki yakın bölgelerdeyiz. o ilk buluşmalarda ilk heyecanda, "ne var ki 4 saatlik yol çıkar gelirim" der dururdu.

sonra bizim aramıza mesafe girdi. ama duygusal mesafe de. benden ötürü değil, direkt ondan. ben de buraya da konu açtım. onun uzaklaşmasından kuşkulandıkça 'başkası mı var? yoksa orada evli misin, yoksa evlendin mi?' gibi sorular sordum sonra.

sonra bir baktım adam beni aramıyor. ben de onu aramayı kestim.
geçtiğimiz çarşamba aradı on günlük bir aradan sonra. uzun uzun konuştuk.
"yüzyüze gelince konuşmak istedim yoksa tartışırdık telefonda çözemezdik ama cumartesi gelmeye çalışıyorum" dedi. rahatsız olmuş, "ben o kadar karaktersiz miyim iki gün görüşmedik diye sen bana telefonda evlendin mi diye bile sordun" diyerek üste çıktı.

bir an kendimi suçlu hissettim, hala da kabul ediyorum bu suçumu. ayıp ettim. çarşambadan beri de arada bir arıyor, mesaj atıyor. yani günde iki kez falan arıyor, az da mesajlaşıyoruz. ben de yanıt veren pozisyondayım. ama "aşkım canım vs" bir şey yok.

ben birkaç kez bitirmesini söyledim bu süreçte. bu olayın ilişkinin raconuna ters olduğunu, biraz da olsa ilgili olması gerektiğini... ilk zamanlardaki adamı aradığımı söyledim. (ki ilk bir ay buradayken müthiş ilgiliydi. kapıma gelirdi o derece. bi kahve içelim diye yalvarırdı, gözleri parlardı bana bakarken, bu kadar güzel kadın nasıl benim sevgilim olabilir falan derdi. o derece tutkun gözüküyordu)
"geldiğimde çözeceğim. telafi edeceğim. aşırı yoğunum. boş kaldığımda seni arıyorum" dedi hep.

ara sıra da ağzıma bir parmak bal çaldı sanırım. mesela bir fotoğrafı için 'çok sevimli çıkmışsın' desem whatsappta profil fotosu yaptı.
veya telefonda o uzun konuştuğumuz gece, geldiğinde iş arkadaşına ve kendisine ev bakacaklarını, benim evime yakın olmasını istediğini, kendi de ev bakmaya başlayacağını zira anneme yakın olmamız gerektiğini söyledi. o sırada işte "evi de sen seçersin ben öyle istiyorum senin istediğin gibi olmalı evleneceğiz sonuçta" gibi bir şey dedi ve geçiştirdi.

bu adam nedir, narsist mi?
şizofren mi?
benimle dalga mı geçiyor?
beni gerçekten sevmiş olabilir mi?
beni neden hala elinde tutuyor? yatak muhabbetimiz yok, cinsellik için değil.
ben nasıl kendimi bu kadar küçük düşürdüm, bir adamın bir cümlesinden mana çıkarmaya çalışacak kadar?
veya gerçekten düzgün bir adam olabilir mi ben bu denli kırmış olabilir miyim?
veya bu denli yoğun olabilir mi bir insan?

demin konuştuk, "pazartesi oradayım" dedi. "tamam ayarlarsak buluşuruz" dedim. ben buluşmada bitirmeyi planlıyorum,
telefonda bitiremiyorum. "bitti" desem de duvara diyorum. "coşma hemen, çözeceğim" falan diyor.
kalıyorum öyle.
adam psikolojimi alt üst etti.
64 gündür o orada, ben burada. bunun son 40 günü felaket geçti.
ben normalde değecekse beklerim, beklemek bana koymaz ama bu ilişkide kendimi ona yamanmaya çalışan kadın gibi hissediyorum. ve bunu ona söylesem, size anlattığım gibi bu şekilde söylesem; "saçmalıyorsun, geldiğimde konuşacağız dedik. neden kafanda benim adıma bir şeyler kuruyorsun, ben sana aşığım ve çözeceğim" gibi şeyler söylüyor.

2 mayıs güncellemesi:

aradı az evvel, "geliyoruz. birazdan yola çıkıyoruz" diye.
"akşam gelecektiniz" dedim, böyle haldur huldur bir şeyler yapıyor, sesler geliyor. "işler bitti geleceğim falan" gibi bir şey dedi. "toparlanıyorum şimdi, valiz falan" dedi. "tamam bir şey unutma görüşürüz uygun vakitte" dedim. kapattık. şimdi hikayenin önemli kısmına geçiyoruz galiba.

3 mayıs geldi görüştük bitirdim. güncelleme 19. sayfada.
5 mayıs ve sonrası... adam hiçbir şey yokmuş gibi arıyor yazıyor falan.

Son düzenleme:
Tesadüfen seçim zamanında Türkiyedeydim. Yani orda çalışanlar ve gönüllüler arı gibi çalışıyordu. Akrabaların bir kac tanesini bu yüzden göremedik bile (sitem ederek söylemiyorum, vatansever insanlar hangi parti olsa olsun). O yoğunluğu anlıyorum da. Ama ne biliyim insan ne kadar yoğun olsa olsun en azından bi ara mesaj atar. Canim aşkım demediğini yadırgamadim. Onun icin biraz zaman ve duygular lazim. Yüz yüze bir konusun. Söyledikleri icinize sinmese bitirirsiniz. Hem beklentikerinizi daha iyi dile getirirsiniz. O evlilik olayına biraz bozulduğunu da anlıyorum ama o kadar çok şey duyuyoruz ki, artık paronyak oldu millet

Ya kuzum sana cok yazdik da dinlemedim bu adam normal degil net!
Sal ipini gitsin diyecegim de salsan da gitmez uzgunum. Bu adamda ters bir seyler var ve seni de karanligina surukleyecek farkinda degilsin. Umarim kendine gelir de mantigini devreye sokarsin diyorum sadece.
ya eski konumu da iyi biliyorsun derdimi anlatabilmiş miyim, kafam dumanlı baya. salamıyorum ki abi. aramıyorum on gün sonra arıyor hiçbir şey yok gibi sohbet ediyor. ve artık aşk meşk muhabbeti yok. gelince çözeceğiz diye gidiyor.
nasıl salacağım ipini,
az önce pazartesi geleceğiz bir aksilik olmazsa yazmış, "gelirsen ekime" yazasım geldi. durdum gülen surat yaptım sadece. napacağım ya ben netlik seviyorum.

Adamın işi iyi sanırım kendi denginde biriyle bi yola girmek istemiş. O kişi olarak sizi seçmiş.

Sonrasında ise muhtemelen aklını karıştıran kadınlar olmuş bence. Umduğunu bulamayınca size geri dönüp umut vermiş yanş ağzınıza bir parmak bal çalmış işte.

Bence çok sallamadan bi devam edin. Yani, şu an bi ilişki yok sanırım ortada. Kşmseye sadık olmanız gerekmiyor.

Başka adaylara bakabilirsiniz bu arada da.

Tesadüfen seçim zamanında Türkiyedeydim. Yani orda çalışanlar ve gönüllüler arı gibi çalışıyordu. Akrabaların bir kac tanesini bu yüzden göremedik bile (sitem ederek söylemiyorum, vatansever insanlar hangi parti olsa olsun). O yoğunluğu anlıyorum da. Ama ne biliyim insan ne kadar yoğun olsa olsun en azından bi ara mesaj atar. Canim aşkım demediğini yadırgamadim. Onun icin biraz zaman ve duygular lazim. Yüz yüze bir konusun. Söyledikleri icinize sinmese bitirirsiniz. Hem beklentikerinizi daha iyi dile getirirsiniz. O evlilik olayına biraz bozulduğunu da anlıyorum ama o kadar çok şey duyuyoruz ki, artık paronyak oldu millet
yok yok tam anlatamadım. ilk bir ay deli gibi aşkım canım derdi, bana kızardı demiyorum diye. dedirtmeye çalışırdı falan. ben hayatım vs derdim. gittikten sonra ilk zamanlar da diyordu. sonra kesildi.ben de başkası mı var diye şüphelendim memleketinde. sonrası da boyle işte. tamamen koptuk. sadece askıda ilişki yaşıyoruz, yalandan adımız ilişki

ya eski konumu da iyi biliyorsun derdimi anlatabilmiş miyim, kafam dumanlı baya. salamıyorum ki abi. aramıyorum on gün sonra arıyor hiçbir şey yok gibi sohbet ediyor. ve artık aşk meşk muhabbeti yok. gelince çözeceğiz diye gidiyor.
nasıl salacağım ipini,
az önce pazartesi geleceğiz bir aksilik olmazsa yazmış, "gelirsen ekime" yazasım geldi. durdum gülen surat yaptım sadece. napacağım ya ben netlik seviyorum.

Öyle yazasanız geldiyse öyle yazın.

aslında her şey nettir. Bence biz kadınlar biraz olayları didiklemeyi seviyoruz. Sevildiğinizi, ilgilendiğini hissediyorsanız evet ilgileniyordur. Eğer tereddütünüz varsa ilgilenmiyordur. her şey bu kadar net ve basitir.

Siz birisine aşık olsanız bir mesaj bile atamaz mısınız? On gün hiç mi merak etmezsiniz? Bakın bir de aşık olduğunuz insan olsa diyorum?

Adamın işi iyi sanırım kendi denginde biriyle bi yola girmek istemiş. O kişi olarak sizi seçmiş.

Sonrasında ise muhtemelen aklını karıştıran kadınlar olmuş bence. Umduğunu bulamayınca size geri dönüp umut vermiş yanş ağzınıza bir parmak bal çalmış işte.

Bence çok sallamadan bi devam edin. Yani, şu an bi ilişki yok sanırım ortada. Kşmseye sadık olmanız gerekmiyor.

Başka adaylara bakabilirsiniz bu arada da.

adam mantık evliliği yapmak istese beni seçebilirdi. o denli denk mesleklerimiz, yaş, tip vs her şey uygun.
ama müthiş aşık rolü yaptı bana. ailelere falan anlattık ilk zamandan, evleniyoruz diye. nikah için belediye başkanıyla falan görüştü. sonra bir anda kapandı her şey.
sadakat şu an gerekiyor mu diye düşünemedim bile, yani kafam çok bu adamla doluydu. başkasına bakamadım bu dönemde. iki gün sonra geleceğini söylüyor işte.

yok yok tam anlatamadım. ilk bir ay deli gibi aşkım canım derdi, bana kızardı demiyorum diye. dedirtmeye çalışırdı falan. ben hayatım vs derdim. gittikten sonra ilk zamanlar da diyordu. sonra kesildi.ben de başkası mı var diye şüphelendim memleketinde. sonrası da boyle işte. tamamen koptuk. sadece askıda ilişki yaşıyoruz, yalandan adımız ilişki

Haa tamam. 🤔 Ben böyle tutarsız erkekleri sevmem. Hemem aşkım cicim. Sonra istediği gibi gitmediğinde böyle buz gibi olurlar. Pazartesi geleceğine inanmıyorum. Bu sefer de gelmezse engelleyin gitsin. Sizi oyalayip durur. Firsat yaratmak isteyen fırsat yaratıyor

Öyle yazasanız geldiyse öyle yazın.

aslında her şey nettir. Bence biz kadınlar biraz olayları didiklemeyi seviyoruz. Sevildiğinizi, ilgilendiğini hissediyorsanız evet ilgileniyordur. Eğer tereddütünüz varsa ilgilenmiyordur. her şey bu kadar net ve basitir.

Siz birisine aşık olsanız bir mesaj bile atamaz mısınız? On gün hiç mi merak etmezsiniz? Bakın bir de aşık olduğunuz insan olsa diyorum?
ben on gün aramadım, aşık olduğumu düşünüyorum. ama feci acı çektim. içkidir, antidepresandır. uykudur... kapattım kendimi. benim çelişkim şuydu, adam ilk zamanlar yanımdayken bu denli aşıkken, sonrasında da aynı şeyi yaparken; bir anda uzaklaşınca acaba ben mi ittim dedim.
ben o on günde ayrıldık sandım zaten. ayrılmamışız meğer.

bir de öyle yazasım geldi de yazamam ya. hep çok nazik anlatıyorum derdimi ona. başkalarına da öyleyim de, bana uymaz. kibarca bitirmem lazım.

Haa tamam. 🤔 Ben böyle tutarsız erkekleri sevmem. Hemem aşkım cicim. Sonra istediği gibi gitmediğinde böyle buz gibi olurlar. Pazartesi geleceğine inanmıyorum. Bu sefer de gelmezse engelleyin gitsin. Sizi oyalayip durur. Firsat yaratmak isteyen fırsat yaratıyor

ya beceriksiz usta gibi adam, her hafta çarşamba geliyorum diyordu. ben burada salak gibi hazırlanıyorum dip boya vs yaptırıyorum gelmiyor. cumartesi gelicem dedi diye cuma saçımı boyattım vs. gene yok işte. şey değil gelmiyor değil,
bakınca hani sosyal medyada görüyorum orada işte iş gezilerine falan gidiyor, iş için takılıyor doğru. hani yalan söylemiyor işim var diye ama 64 günde de bi vakit ayrılırdı ya. aynen öyle. pzt günü de gelemiyoruz derse engelleyeyim bitsin. ben kibarca bitiremiyorum, telefonda yapmak yakışmaz koca adam dedim. belki de biraz umudum vardı.

Siyasi biri ile birlikteysen herşey çok normal
Yani aşklı bal böcekli şeyler arıyorsan o biraz zor olur. Yani böyle duruma alışabileceksen devam et yoksa böyle bir hayatın sana uygun olmadığını söyle ve bitir

nasıl salacağım ipini,

Canim hakli olarak netlik seviyorsun hepimiz netlik seviyoruz ama bu adam sana bildigin siyaset yapiyor:)
Umarim bos anina denk gelip evlenmezsin ama bu adamla evlenirsen bunlar sadece baslangic gibi geliyor bana. Bir iliski icine sinmiyorsa vardir abi bir sey. Sen de farkindasin aslinda ters bir seyler oldugunun konu acmandan belli ama adam o kadar gozunu boyamis ki hep acaba diyorsun.

Siyasi biri ile birlikteysen herşey çok normal
Yani aşklı bal böcekli şeyler arıyorsan o biraz zor olur. Yani böyle duruma alışabileceksen devam et yoksa böyle bir hayatın sana uygun olmadığını söyle ve bitir
tamam siyaset var da çocuk gibi ya. hani ilk zamanı görmesem tamam derim ağır abi. ama ilk günlerdeki ilgisi, ofisin önüne gelip bi kahve içelim, gelip ofistekilerden seni isticem, çok aşığım yolu karıştırdım falan muhabbetleri..
şimdi bi anda takım elbiseli adama dönüştü.ben sanki uzatmalı sevgilisim. bir güzel sözü yok.gerçekten yok espri değil.
yazışmalarımızı atsam en fazla tamam teşekkürler ben de öptüm gibi şeyler.

Canim hakli olarak netlik seviyorsun hepimiz netlik seviyoruz ama bu adam sana bildigin siyaset yapiyor:)
Umarim bos anina denk gelip evlenmezsin ama bu adamla evlenirsen bunlar sadece baslangic gibi geliyor bana. Bir iliski icine sinmiyorsa vardir abi bir sey. Sen de farkindasin aslinda ters bir seyler oldugunun konu acmandan belli ama adam o kadar gozunu boyamis ki hep acaba diyorsun.
o kadar iyi gözümü boyadı ki. ilk günden itibaren böyle bir adam nasıl karşıma çıkar diye merak ettim. böyle bir adam yaşıyor olabilir mi vs.
hatta annemle konuşurken dedim, rol mü yapıyor acaba...
annem de sen sonuçta çok zengin bir ailenin vs kızı değilsin, seni tavlamak için neden bu denli rol yapsın dedi.

kuzum gözümün içine bakıyordu. ben o zaman da acaba diyordum ama her şeyin kusursuz olmasından korktuğumdan...
şimdi ise kaybolmasından...

mesela o gün saçların uzamış kestirme burada kestirirsin dedim, pzt resmen işe başlayacaklar saçı da kız gibi olmuş.
ha zaten orada berberim var tabi orada kestiririm falan yaptı.
adam bana tamam bile demiyor
hani benim için yapmıyor bile hiçbir şeyi.

o kadar iyi gözümü boyadı ki. ilk günden itibaren böyle bir adam nasıl karşıma çıkar diye merak ettim. böyle bir adam yaşıyor olabilir mi vs.
hatta annemle konuşurken dedim, rol mü yapıyor acaba...
annem de sen sonuçta çok zengin bir ailenin vs kızı değilsin, seni tavlamak için neden bu denli rol yapsın dedi.

kuzum gözümün içine bakıyordu. ben o zaman da acaba diyordum ama her şeyin kusursuz olmasından korktuğumdan...
şimdi ise kaybolmasından...

mesela o gün saçların uzamış kestirme burada kestirirsin dedim, pzt resmen işe başlayacaklar saçı da kız gibi olmuş.
ha zaten orada berberim var tabi orada kestiririm falan yaptı.
adam bana tamam bile demiyor
hani benim için yapmıyor bile hiçbir şeyi.

adam oynamış sana çünkü hatta sana bir önceki konunda da demiştim ki belki adam ruh hastası bilemezsin güvenme demiştim. zaten evlilik muhabbetinden sonra yaptıkları başlı basına soğuma sebebi ama sen ısrarla soğumadın :)

X