hamile arkadaşlar lütfen bakin

serozi

Mete 11.11.2014
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
816
178
Arkadaşlar 8+2 günlük hamileyim, mide bulantim falan olmadi, tek belirti goguslerimde hafif aci ve dolgunluk hissiydi ancak bugün aci geçti dolgunluk var ama hassasiyet cook az, korkmaya basladim yarin Dr a gideceğim ama sabahi nazil edecegim,:KK43:( dünden beri kasiklarimda da agri var korkuyorum

Arkadaşlar 8+2 günlük hamileyim, mide bulantim falan olmadi, tek belirti goguslerimde hafif aci ve dolgunluk hissiydi ancak bugün aci geçti dolgunluk var ama hassasiyet cook az, korkmaya basladim yarin Dr a gideceğim ama sabahi nazil edecegim,:KK43:( dünden beri kasiklarimda da agri var korkuyorum

Okuduklarımda herhangi bi terslik görmedim eger kasiklarinda adet sancisi gibi sanci yoksa beline vurmuyosa kanaman yoksa korkma ayni belirtileri ben 10 haftama kadar yaşadım

Canım boşuna evhamlanıyorsun. hormanal durumdan dolayı bu duyguları yaşıyorsun. bir problem yok herşey güzel :*

ben 1 gun bıle bulantı yasamadım cnm hersey normal.şanslı gebelerdensındır sende ınş

Canım hayırlı olsun hiç korkma kanama olmadığı sürece benimde ilk gebeliğim tecrübesiz olunca korkuyorsun bende ilk aylarda çok yaşadım hatta hep tuvalete gidip kontol ediyordum adetmi olucam diye korkma normalmiş bebeğim yerleşme ağrılarıymış korkma demişti doktorum ama kanama olursa haber et dedi sende ona göre dikkatli ol ağır kaldırma ani gareketlerden kaçın inş çok güzel bi hamilelik geçirirsin helebi kıpırdadın annesi gözlerin dolacak

X