Hamile bayanlar çok acil bakarmısınız

Eda1905

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
141
46
23
Hanımlar gebe kalmak istiyorum o yüzden 40 ayet-el kürsi okututırum hamile bayanlar bana ayetel kürsi okur musunuz allah rızası için

Anne aday12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
727
426
21
Tabiki okurumcanım yarınokuyayaım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-08-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

benibekleyin

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
4.194
7.459
ama bir tane okudum yanlış anladım. olsun önemli olan niyet :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 19 gün geçti.

Seymamm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
294
131
30
Hanımlar gebe kalmak istiyorum o yüzden 40 ayet-el kürsi okututırum hamile bayanlar bana ayetel kürsi okur musunuz allah rızası için
Ben yarın sizin için okurum Allah şifa etsin bizimde evlatlarımızı sağlıklı birşekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah rabbim

Black93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
2.363
2.714
27
Ben sana 10 tane okuyayım mı canım..?? Rabbim inşallah tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin sana 😍
Kaç tane okuyayım ya da yanlış mı anladım olayı??

Eda1905

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
141
46
23
Ben sana 10 tane okuyayım mı canım..?? Rabbim inşallah tez zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin sana 😍
Kaç tane okuyayım ya da yanlış mı anladım olayı??
İstediğin kadar okuyabilirsin ben aslında toplamda 40 tane dedim maşallah çok okuyanlar oldu bende engel olmadım amin inşallah kardeşim rabbim herkese nasip etsin 😍