Hamile değilim....hamile değilim.....

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
senağlamasenağlama

Adet tarihim 1 haftadır geçmişti...Çok umutlandım çok ...Sebebi hiç adetlerim geçmezdi.

Adet zamanlarıma yakın akıntılarım kesilirdi ...Akıntılarım bu ay yoğundu...

Hiç bel ağrısı bilmezdim....Bu ay belim feci ağrıdı.....Hatta yataklara yatıp ağlardım ağrıdan...

GÖĞÜSLERİM DOLGUNDU VE DAMARLAR ÇIKMIŞTI....

kasıklarımda batmalar olmuştu...eğilip dorulurken özellikle.. acayip gazım vardı....

wcde ben bile korkardım.....

VE ÖZELLİKLE İDRARIM ÇOK SIK GELİRDİ...BİRDE ACAYİP HALSİZDİM....

GÜNÜM GEÇTİ ERTESİ GÜN HEMEN KANDA TEST YAPTIK SONUÇ 0.1 YANİ HAMİLE DEĞİLİM...

DAHA SONRA 1 HAFTA DAHA BEKLEYEYİM DEDİM ...DÜN GECE ÇOK RAHATTSIZDIM...

ACİL MEDİCAL PARKA GİTTİK....

BELİM ÇOK ŞİDDETLİ AĞRIYORDU VE ATEŞİM YÜKSELMİŞTİ....

KANDA GEBELİK TESTİ YAPILDI TABİKİ SONUÇ NEGATİF......

AMA DOKTORLAR GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR DİYE İĞNE SERUM GİBİ BİR ŞEY TAKMADILAR....2 GÜN SONRA TEKRAR KAN DA GEBELİK İSTEDİLER....

İDRARIMDA İLTAHAPLANMA VARMIŞ.....ATEŞİM ONDAN YÜKSELMİŞ

ATEŞİM ZATEN AÇIK HAVAYA ÇIKINCA DÜŞMÜŞTÜ....ILIK BİRDE BANYO YAPTIM.....

VE BU SABAH

adet olmuşum yıkıldım o kadar hayal o kadar umut o kadar istek boşunaymış...
ettiğim dualar gördüğüm rüyalar yalan olmuş....

ağlayarak doktorumu aradım hemen bugün gel iğneler belki kist yapmış olabilir dedi....

malum 2 defa aşılama denedik tutmadı.....

umudum kalmadı artık kızlar yoruldum bıktım.....
çevreme laf anlatmaktan bıktım.....bu siteye bebek haberleri yorumları müjdeleri için üye oldum bakın hala ben hamile değilim...

millet istemezken ben deli gibi isterken onca parayı yollara dökmüşken ve deli gibi yalvarırken benim olmuyor.istemeynlerin oluyor.....

benle evlenenlerin bebekleri kucaklarında.....sanki onları görünce bana nispet yapıyorlarmış gibi geliyor....

yada ben acizmişim gibi geliyor.....neden kızlar neden bu sorun bizde bende...

neden lütfen yoruldum artık bittim sıkıldım nefes alamıyorum yatıp yatıp uyumak en iyisi.....

belki evet belki bir gün anne olurum bende....

ama nedense pek ümidim yok hüsrana uğramak yıkıyor hayallerimi...

artık hayal kurmaya bile korkuyorum....ve kimselerin yüzünü görmek istemiyorum sanki bana güleceklermiş gibi...

ben bir psikolog yardımı almalıyım kızlar.....

hem bu iğneler hem bu acı son beni yıprattı..

seni anlıyorum demeyi çok isterdim ama yaşamayan bilemez durumunu
bencede en yakın zamanda profesyonel bir destek al ve bu umutsuz durumdan kurtul
gebelik en başta insanın beyninde başlıyor, sen umutsuzluğa kapıldıkça daha çok stres olacaksın
kaç senelik evlisin bilmiyorum ama çevremde 10 yıl sonra hamile kalan insanlar var
hatta bir komşumuzun 35 yaşından sonra 3 çocuğu oldu
hiçbir zaman umudunu yitirme
önce kendini toparla ki bebeğin karnına konsun

cnm üzülme dicem ama sana çok boş gelicek. sadece şunu söyleyebilirim sakın isyan etme ve bol bol dua et. inan sana terapi gibi gelecektir. dua ederken ağla içinden ne geçiyorsa söyle ve bunu çok sık yap. sana çok iyi geldiğini göreceksin. ek olarak spor yap, insanı psikolojik bunalımdan kurtardığı kanıtlanmış. içindekini dışarı atmanın bir yolu. anladığım kadarıyla çalışıyorsun da o da sana bi uğraştır. üstelik spor sağlıklı vücud demektir belki de hamile kalmaya takviye güç bile olabilir. Allah'ım sana güç kuvvet versin, umarım buraya "hamileyimmmm" yazdığını da görücez ve hep birlikte mutluluğunu paylaşıcaz....

Herkesın bır sınavı var hayatta cnm senınkı de bu sanırım
allah beterınden korusun tek derdın bebek ıse ne mutlu sana
ama bebĞı olupta bın tÜrlÜ derdı olanda var
rabbım bılır hayırlısını ama umarım en kısa sÜrede gelır meleĞın

Bbegem seni anlıyorum ama bu kendine yaptığın haksızlıktan vazgeçmelisin..:çok üzgünüm:
Bende hasretle, özlemle bebeğimi bekliyorum. Bazen bende daralıyorum ama bilmeliyizki sabır bizim şuan sahip olacağımız şey sabır etmek... Benimle aynı zamanlarda evlenenler ikinci çocuklarına hamile...
Komşum yeni doğum yaptığında bebeğinin yüzünü görmek istediğimde benden sakladı şuan öyle kimse bilmez çocuğum olmadığını ama herkez bana kısır muamelesi yapıyor daha neler neler, Belki çocuk sahibi olmak istemeseydim bende anne olmak istemeseydim öyle dert olmazdı bana bunca şey.. Bukadar üzme canım kendini bak olacağı varsa da olmaz inanki zorlaşır üzüntü stres çok etkiliyor insanı adetlerini düzensizleştiriyor. Birgün bebeğin olacak inanıyorum ama belki zamanı şimdi değil..

Belirtilere takılmayın şakkıdı

Bbegem seni anlıyorum ama bu kendine yaptığın haksızlıktan vazgeçmelisin..:çok üzgünüm:
Bende hasretle, özlemle bebeğimi bekliyorum. Bazen bende daralıyorum ama bilmeliyizki sabır bizim şuan sahip olacağımız şey sabır etmek... Benimle aynı zamanlarda evlenenler ikinci çocuklarına hamile...
Komşum yeni doğum yaptığında bebeğinin yüzünü görmek istediğimde benden sakladı şuan öyle kimse bilmez çocuğum olmadığını ama herkez bana kısır muamelesi yapıyor daha neler neler, Belki çocuk sahibi olmak istemeseydim bende anne olmak istemeseydim öyle dert olmazdı bana bunca şey.. Bukadar üzme canım kendini bak olacağı varsa da olmaz inanki zorlaşır üzüntü stres çok etkiliyor insanı adetlerini düzensizleştiriyor. Birgün bebeğin olacak inanıyorum ama belki zamanı şimdi değil..

Herkesİn bİr sınavı var hayatta cnm senİnkİ de bu sanırım
allah beterİnden korusun tek derdİn bebek İse ne mutlu sana
ama bebĞİ olupta bİn tÜrlÜ derdİ olanda var
rabbİm bİlİr hayırlısını ama umarım en kısa sÜrede gelİr meleĞİn

cnm üzülme dicem ama sana çok boş gelicek. sadece şunu söyleyebilirim sakın isyan etme ve bol bol dua et. inan sana terapi gibi gelecektir. dua ederken ağla içinden ne geçiyorsa söyle ve bunu çok sık yap. sana çok iyi geldiğini göreceksin. ek olarak spor yap, insanı psikolojik bunalımdan kurtardığı kanıtlanmış. içindekini dışarı atmanın bir yolu. anladığım kadarıyla çalışıyorsun da o da sana bi uğraştır. üstelik spor sağlıklı vücud demektir belki de hamile kalmaya takviye güç bile olabilir. Allah'ım sana güç kuvvet versin, umarım buraya "hamileyimmmm" yazdığını da görücez ve hep birlikte mutluluğunu paylaşıcaz....

seni anlıyorum demeyi çok isterdim ama yaşamayan bilemez durumunu
bencede en yakın zamanda profesyonel bir destek al ve bu umutsuz durumdan kurtul
gebelik en başta insanın beyninde başlıyor, sen umutsuzluğa kapıldıkça daha çok stres olacaksın
kaç senelik evlisin bilmiyorum ama çevremde 10 yıl sonra hamile kalan insanlar var
hatta bir komşumuzun 35 yaşından sonra 3 çocuğu oldu
hiçbir zaman umudunu yitirme
önce kendini toparla ki bebeğin karnına konsun

şu an en zor zamanlarım kafamı toplamaya çalışsamda olmuyor...
doktordan geldim

doktorum bana artık tüp bebeğe geçelim dedi....sevindim...ama sonra bana rapordan yararlanamazsın..

3 yıllık evlilik şartmış dedi.....

ben 1.5 yıllık evliyim....ve en öönemlisi tüp bebek fiyatı 7 milyarmış...

şuanda o durumum yok...olsa 1 dakka durmam ...
şimdi nasıl kafaya takmim..

yeni evliyim borçlarım var.....ben şimdi 2 yıl dahamı beklicem....

ben ne yapayım bilmiyorum yoruldum artık ya......

eşimede belli edemiyorum o ne yapsın sorun bende onda değilki......

bebegem canım biraz sabrlı olmamız lazım daha 1.5 yıldır evliymişsin daha şimdiden bu isyan ve canını sıkmalar niye?zaten borçlarında olduğunu söylüyosun.kendinide eşinide evliliğinide yıpratma.bekle zamanı gelince olacaktır zaten o zaman bu günkü göz yaşlarını hatırlayıp güleceksin.rahatlamaya çalış lütfen.

X