Hamile kalır mıyım

İnşallah gelir benimkine daha çok var geçen hafta cumartesi ilişkiye girdim reglm bittikten 4 5 gün sonra ama araştırıyorum sorusturuyorum gebelik yok diye biliyorum bende inşallah sende de yoktur

Ay inşallah öyledir hamilelik yoktur bende arastiridm ilaçtan dolayı oluyormuş
Sende yüksek ihtimal yoktur bence de içe boşalma olmamış en azından benim ki bir az daha şüpheli durum inşallah ikimizdede yoktur rahat bir nefes alırız panik atak oldum

Sende yüksek ihtimal yoktur bence de içe boşalma olmamış en azından benim ki bir az daha şüpheli durum inşallah ikimizdede yoktur rahat bir nefes alırız panik atak oldum
Evet ya bende artık korkudan uyuyamıyorum inşallah ikimizde de yoktur

İnşallah ya öyle olur 2 gün kaldı olmama yine de test yapmamız gerekiyor ama dimi her ihtimale karşı
Bir sure gecmesi gerekiyor testte gozukmesi icin zaten simdi yapsanda testi bir anlami yok. Iki gun sonra adet olmazsanda panik yapma dedigim gibi hormon yuklemesi oldugu icin adet duzenini bozuyor. Neden bu kadar korkuyorsaniz en bastan tedbirinizi almiyorsunuz? Bir dahakine duzgunce korunun.

Bir sure gecmesi gerekiyor testte gozukmesi icin zaten simdi yapsanda testi bir anlami yok. Iki gun sonra adet olmazsanda panik yapma dedigim gibi hormon yuklemesi oldugu icin adet duzenini bozuyor. Neden bu kadar korkuyorsaniz en bastan tedbirinizi almiyorsunuz? Bir dahakine duzgunce korunun.
Haklısınız keşke alsaydım tedbir cidden çok pişmanım ama elimden bir şey de gelmiyor teşekkür ederim en yardımcı olan siz oldunuz genellikle yargılıyorlar buradakiler akıl vermek yerine

Hapı kulanali 4 5 gün oldu bugün kahverengi ve pembemsi bı akinti geldi bu normal mi yoksa yerleşme kanamasımi bu ne çok korkuyorum
Bende Josei kullandım 5 gün sonra bu tarz şeyler oldu ara kanama gibi korktum baya emin değildim sende ne kadar oldu miktarı lekelenme şeklinde mi yoksa kanama var mıydı

Reglimden yaklaşık 5 gün sonra Cumartesi gecesi birlikte olduk içime boşalmadı ama az biraz vajina çevresine boşaldı bende pazartesi günü josei ertesi gün hapı aldım(34 saat sonra falan) sizce hamile kalır mıyım lütfen bilgisi olan yazsın çok korkuyorum hapı aldıktan sonra kanama falan olmadı kusma mide bulantısı da olmadı sizce hamile olabilir miyim
Korktugum gibi olmadı bugün regl oldum

İlacın yan etkisi diye biliyorum yanlış bir şey söylemek istemem bende şu an aynı durumdayım hamile kalıcam diye korkuyorum birde benim içime boşalma durumu oldu seninki yine iyi bir nebzede olsa bende beklemekteyim bakalım regli gelecek mi
Bu ayın 13 de tam gününde regl oldum 5 gün sürdü kanamam da normaldi kırmızıydı reglim biteli 13 gün okuyor bugün tırnak ucu kadar akıntı ile kan geldi hamile miyim acaba regl olduktan sonra kimseyle bişi yaşamadım en son Eylül ayının 23 de ilişkiye girdim. Bu ayın da 13 de regl oldum korkuyorum acaba bebek var mı diye yarın idrar testi alıp yapacağım sizce bişi varmıdır ve test doğru sonuç verir mi

X