Gebeliğe Hazırlık hamile kalma olasılığı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ecekaraakan

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
26
14
merhaba. 2 kez iğne vuruldum ama bir belirti yok sizce kaç defa olacam ne zaman olcak yaşayan varmı? bu ay klomen + iğne + hap aldım adetime 1 hafta var ama test negatif çıktı. akıntımda olmadı.1 yıldır uğraşıyoruz piskolojik olarakta pek iyi sayılmıyorum artık ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz başına gelen varmı testlerimde normal çıkıyor ama filim çekilecem galiba artık :KK43:

hsg filmi çektirilmesi lazım bende aynı seyi yaşadım 1 yıldır olmuyor filmde tüplerim kapalı oldugu için olmamıstı şimdi iğnemi oldum 13.günüm😊 rabbim isteyen herkese nasip etsin bebişleri🤲🏻

hsg filmi çektirilmesi lazım bende aynı seyi yaşadım 1 yıldır olmuyor filmde tüplerim kapalı oldugu için olmamıstı şimdi iğnemi oldum 13.günüm😊 rabbim isteyen herkese nasip etsin bebişleri🤲🏻
Bence bunun doktorların en başta yapması lazım bişeyin yok diyip gönderiyorlar detaylı bakmıyorlar

Çok agrısı felan olmuyor kişiden kişiye değişebilir bu durum belki tüplerinden biri kapalı olabilir en iyi doktor bulmak da önemli seni güzel yönlendirmesi gerek

X