HAMİLE KALMA SERÜVENİM

Evet tamamen stresten oluyor lütfen rahatlayın çünkü gebe kalınca da rahat günler geçirmiyoruz. Rahat olun ve test yapmayı bırakın kendiliğinden olsun. Takip etmeyin o daha da strese sokacaktır. Neyse ya olursa olur dediğin zaman oluyor Bir de unutmayın yer gök dua Bana da haber edin lütfen

İnsallah. Sizede bol bol dua edeceim sağlıkla hayırlısıyla bebisinizi kucağınıza alin diye Bana cok güzel umut oldunuz☺ Olursa olur olmazsa vardir rabbimin bir bildigi. Haber edecegim insallah

İnsallah. Sizede bol bol dua edeceim sağlıkla hayırlısıyla bebisinizi kucağınıza alin diye Bana cok güzel umut oldunuz☺ Olursa olur olmazsa vardir rabbimin bir bildigi. Haber edecegim insallah
Çok teşekkür ederim dualara çok ihtiyacım var. Bende size dua edicem aynen Allahım vereceği zamanı bilir üzmeyin kendinizi. Ben hiç yumurtlama görmedim dua bebeği diyorum hep bebeğime

Çok teşekkür ederim dualara çok ihtiyacım var. Bende size dua edicem aynen Allahım vereceği zamanı bilir üzmeyin kendinizi. Ben hiç yumurtlama görmedim dua bebeği diyorum hep bebeğime
İnsallah hayirlisiyla nasip olsun hersey. Yumurtlama görmemek hep stresten iste.. ovulasyon takibi yapmak o yönden yanlis aslinda.. duzenli iliski varsa pekte gerek yok teste Bizim gibi olanlar vardir belki stres yapmasinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…