Gebeliğe Hazırlık Hamile kalma sürecim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben suna inanıyorum bu bi imtihan hani bunu bilip sabretmek dua etmek lazim sonrasinda Rabbim kulunu hep ödüllendiriyor zaten. Ben meryem suresini cok okudum hep halime şükrettim esim cuma namazlarinda cok dua etti. Boyle bir durumda ümitsizliğe kapilmak yerine duaya sarilmak gerekli. Tıp morfoloji 0 a evet belki tutmaz çocuk diyor ama işte son sözü Rabbim söylüyor. Rabbim sizede isteyen herkesede nasip etsin inşallah 🙏🏻😊
Ne güzel ya
Allah bağışlasın 🤲😊

Hiç içinizden olmayacak deyip ümitsizliğe kapıldığınız olmuş muydu ?

Ne güzel ya
Allah bağışlasın 🤲😊

Ne güzel ya
Allah bağışlasın 🤲😊

Amin tesekkur ederim Rabbım size ve isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah 😊🙏🏻
Ben hayatımda bircok şeyden imtihan edildim başka sağlık konularındanda o yüzden biliyordum artık, sabredersem çabalarsam tüp bebekle olur başka şekilde olur sonunun guzel olacağına hep inandım.

Amin tesekkur ederim Rabbım size ve isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah 😊🙏🏻
Ben hayatımda bircok şeyden imtihan edildim başka sağlık konularındanda o yüzden biliyordum artık, sabredersem çabalarsam tüp bebekle olur başka şekilde olur sonunun guzel olacağına hep inandım.
Benim içimde o Ümit yok işte
Sanki ne yaparsam yapayım olmayacak gibi :KK43:
Belki de çok ulaşılmaz gördüğüm için kafamda

Hiç öyle düşünme akışına bırak ama elinden gelenide yap her bakımdan dua olsun kür olsun tedavi olsun 1 kere olmadi diye vazgecme her yolu dene ve strsde her iki taraf icin cok onemli bence bilmiyorum problem ne sizde ama elalemi bosvermek nispetlerine kulak asmamak çok önemli ben en çok kendime o yüzden kızıyorum normalde kimseyi takmam o ne demis bu ne yapmış ama o dönem o psklojidenmi ne cok takmisim kendimi bosa yipratmisim.

Birde Ümit yok demeyin Rabbim varken ümit herzaman var. Olmasaydı size örnek benimki olmazdı. Ben tüp bebek denemek isterken birde normal kaldım. Demekki nasip oymuş Rabbimin bana yazdığı oymuş. Sizinde nasibinizde kimbili ne mucizeler var ne güzel şeyler olacak sadece sabır 🙏🏻

Birde Ümit yok demeyin Rabbim varken ümit herzaman var. Olmasaydı size örnek benimki olmazdı. Ben tüp bebek denemek isterken birde normal kaldım. Demekki nasip oymuş Rabbimin bana yazdığı oymuş. Sizinde nasibinizde kimbili ne mucizeler var ne güzel şeyler olacak sadece sabır 🙏🏻
Amin inşallah 🤲
Bizde de prolaktin yüksek ve sperm sorunu var doktor olmaması için sebep yok diyor ama yine de olmuyor :KK43:
Bilmiyorum inşallah o mucize beni de bulur dua edin bizim için de ☺️

Amin inşallah 🤲
Bizde de prolaktin yüksek ve sperm sorunu var doktor olmaması için sebep yok diyor ama yine de olmuyor :KK43:
Bilmiyorum inşallah o mucize beni de bulur dua edin bizim için de ☺️
Tabikide ederim canim rabbim sana senin gibi cocuk isteyen herkese istedigini tez zamanda versin inşallah 🙏🏻 prolaktin icin hayit otunu dene derim incir yukseltiyormus prolaktini ama ben yinede yapmistim yumurtam kaliteli olsun diye sen yeme incir. Aslinda prolaktininde cok engelledigini dusnmumuyorum gebeligi cunku benim yinede yuksekti son ay hayit baya dusurmustu ama.

Tabikide ederim canim rabbim sana senin gibi cocuk isteyen herkese istedigini tez zamanda versin inşallah 🙏🏻 prolaktin icin hayit otunu dene derim incir yukseltiyormus prolaktini ama ben yinede yapmistim yumurtam kaliteli olsun diye sen yeme incir. Aslinda prolaktininde cok engelledigini dusnmumuyorum gebeligi cunku benim yinede yuksekti son ay hayit baya dusurmustu ama.
Sperm için keçiboynuzu dışında bir Öner’iniz var mı

X