Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için kullandıklarım 🌸

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnan çok şaşırdım şuan zaten bu ay hiç kaynatmadım daha bi düşünüyodum ama şuan sadece pekmez gibi olanından yiyoruz soğuk sıkım eşim de tadını hiç sevmiyor :
yaaaa ben de çok korktum ve eşime de okuttum mesajı ama benim eşim ısrarla ve inatla sperm testi vermiyor. geçen sene 1 kez verdi. çok utanmışmış, insanlar dalga geçerek bakmışmış da bilmem ne. şimdi diyorum bak 2 aydır özünü yiyoruz, 1 aydır suyunu içiyorsun git bir kez baktır. yok Nuh diyor, peygamber demiyor. çıldırıcam.

ben bugün kan verdim sahi, tüm değerlere baktırdım. bir tek AMH kaldı yaptıramadığım. onu da özelde yaptıracağım. tüp bebek için yapılan testlermiş. size de yazayım yapılan testleri:
Kadın İnfertilite için
AKŞ, Açlık İnsülin, Tam Kan, DHEASO4, TSH, ST4, ALT, AST, ÜRE, Kreatinemi, Serum Demir, Ferritin, Vitamin B12, Vitamin D3, HBSAG, ANTIHCV, ANTIHIV, TOXO IGM, RUBELLA IGM, CMV IGM, LH, FSH, E2, Östrojen, Prolaktin, Progesteron

ese faydası vardır mutlaka da dikkat et prolaktin ini yükseltmesin. Incir konusunda da dikkat et cnm. Bi aralar bende snein gibi ara ogun niyetine yedim yukseldi prolaktinim

Sabah aç karnına çakşırsuyu ve 1 kaşık keçiboynuzı özü yedik
Dün akşamda aynı şekilde

Ara öğünümde 3 incir yedim :)

Bugün 4.günümüz kaldı 10 gün

Bide ovulasyon kargom da yumurtlamadan geleydi iyidi :)

Mart ayında adet bittikten 6 gün sonra yumurtlamışım o ay incir suyu içmiştim erken yumurtladım o yüzden

Mayıs ayında ise yani bu ay adet bittikten 10 gün sonra yumurtlamışım

Şuan beyaz akıntım var kremsi kıvamda

Bu ay ne zaman yumurtlarım bilmiyorım obü testim kargıda bakalım

31 mayıs tarihli
3 incir yedim

Bugün göğüslerim garip bir şekilde sızlıyor
Vücudumu tanımaya çalışıyorum
Belki her ay oluyor ama farketmiyorum
Şimdi not almamın sebebi de bi daha ki ayda yaşarsam normal demek ki derim
Yada yumurtlama zamanım yaklaştı ondan da olabilir

1 Haziran

Sabah aç karnına çakşır suyu ve birer tatlı kaşığı keçiboynuzu özü yedik Şifa olsun inşallah

6.gün

Kalan gün sayısı 8

Bugünde sabah aç karnına çakşıtsuyu ve keçiboynuzu özü yedik :)

1.şişemiz bitti şifa olsun inşallah

Kalan gün sayısı 4

Bugünde sabah aç karnına çakşıtsuyu ve keçiboynuzu özü yedik :)

1.şişemiz bitti şifa olsun inşallah

Kalan gün sayısı 4
Adetinemi 4 gün kaldi canim. Allahim insallah nasip etsin ,benimde progesteron gecen ay 7.09 cikti daha doktorla konusmadim. Rabbim hepimize hayirlisiyla nasip eder insallah

Adetinemi 4 gün kaldi canim. Allahim insallah nasip etsin ,benimde progesteron gecen ay 7.09 cikti daha doktorla konusmadim. Rabbim hepimize hayirlisiyla nasip eder insallah

Yok canım bu çakşır suyunu kullanma süresi 14 gün kullanılıyormuş da

İnşallah sende en kısa sürede kavuşursun canım

Bu sabah eşim çakşırsuyu içti ben içmedim çünkü yumurtladım sanırsam sadece keçiboynuzu özü yedim

Kalan gün sayısı 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…