Hamile kalmak için soğan kürü

Bu bahsettiğim testler duruyor atıyorum resimlerini. Hepsi aynı gün yapıldı eşit koyulukta olan 6-7 saatlik beklemiş idrar ile yapılandı. Pembe olanlar da ertesi gün ki hamilelik testleri
bu ovülasyon testinden sonra değerlendirdiniz sanırım gebelik testini ne zaman yaptınız

Hadi insalah hamilesindir bi bekle bakalim
IMG_20240110_114407.jpg
IMG_20240110_114322.jpg

Kuruma cizgisi dimi canım bu frelly yapmıştım sanki hafif golge vardi gibi geliyodu ilk yaptigimda sonradan böyle biraz belirmis

Merhaba kızlar hamile kalmak için soğan kürünü uygulayanlar var mı?
Konunun üzerinden bayağı geçmiş ama soğan kürünü çok sıkı bir şekilde yaptığım ay kanamam aşırı olmuştu. Üstelik hastanelik olmuştum vurulan iğne bile doğru dürüst sancımı geçirmedi. Üstelik o iğnenin halinden da 3 tane de kullanmıştım o birkaç saat içinde. Çok acılı bir adet dönemi yaşamıştım. Ertesi ay ilk denememizde hamile kalmıştım. Çok da mutlu olmuştum. Lakin o hamileliğim 10 hafta sonra boş gebelik olduğu için kürtaj ile sonuçlandı. Olumsuz sonucun soğan kürü yüzünden mi yoksa o sırada okul müdürümden gördüğüm mobbing türevi baskı neticesinde yaşadığım stresten mi olduğunu bilemiyorum.

İnşallah ya 3 sene oldu bi umut diyorum işte ama olmuyor
Yorumunuza denk geldim ve neden bilmiyorum ama çok etkilendim böyle içimde bir burukluk oldu. O kadar içten dua ettim ki size. Çok ama çok diliyorum ki kavuşursunuz bebeğinize.

Sanırım gitmişsiniz doktora ama bence yeniden gidip adetinizin 3.günü hormonlarınıza baktırın. Bir de aç karna kan testi verip tsh değerinize, amh hatta vitamin değerlerinize de baktırın. Adetlerim düzensiz demişsiniz pko olabilir miyim diye sorun doktora. Burada bazı kişilerin yorumlarına denk geldim inofolic diye vitaminin işe yaradığını yazanlar olmuş adet düzenliyormuş ve kaliteli yumurtlama olmasını sağlıyormuş. İçerisinde folik asit ve inositol var normal bir vitamin yani. Doktorunuza danışın isterseniz. Yumurtlama takibi de yaptırın sağlıklı büyüyüp çatlıyor mu diye.

Umarım güzel haber gelir sizden ♥️

Yorumunuza denk geldim ve neden bilmiyorum ama çok etkilendim böyle içimde bir burukluk oldu. O kadar içten dua ettim ki size. Çok ama çok diliyorum ki kavuşursunuz bebeğinize.

Sanırım gitmişsiniz doktora ama bence yeniden gidip adetinizin 3.günü hormonlarınıza baktırın. Bir de aç karna kan testi verip tsh değerinize, amh hatta vitamin değerlerinize de baktırın. Adetlerim düzensiz demişsiniz pko olabilir miyim diye sorun doktora. Burada bazı kişilerin yorumlarına denk geldim inofolic diye vitaminin işe yaradığını yazanlar olmuş adet düzenliyormuş ve kaliteli yumurtlama olmasını sağlıyormuş. İçerisinde folik asit ve inositol var normal bir vitamin yani. Doktorunuza danışın isterseniz. Yumurtlama takibi de yaptırın sağlıklı büyüyüp çatlıyor mu diye.

Umarım güzel haber gelir sizden ♥️
Çok güzel yazmışsın teşekkür ederim evet onlara hep ac karinla baktiriyorum adet olursam yine gidicem doktora ama daha olamadim gecikti şöyle soylim folik asit verdi bu ay doktorum onu kullaniyorum işte inşallah olur artik dusunmemeye calisiyorum ama olmuyor yakinlarim hemen hamile kaldi dogurdular bile mesela onlara öyle bakıyorum hani benimde olsa bende hep ilgilnsem sevsem diye düşünüyorum surekli ama vardir bi zamani inşallah bi gün olucak

Çok güzel yazmışsın teşekkür ederim evet onlara hep ac karinla baktiriyorum adet olursam yine gidicem doktora ama daha olamadim gecikti şöyle soylim folik asit verdi bu ay doktorum onu kullaniyorum işte inşallah olur artik dusunmemeye calisiyorum ama olmuyor yakinlarim hemen hamile kaldi dogurdular bile mesela onlara öyle bakıyorum hani benimde olsa bende hep ilgilnsem sevsem diye düşünüyorum surekli ama vardir bi zamani inşallah bi gün olucak
Kesinlikle vardır bir zamanı, her şeyin bir çaresi var bu dönemde zaten kafanıza takacağınız bir durum değil. Olması gereken zamanda olacaktır ♥️

Masaallah normalde t çizgisi daha koyu çıkar derler ondan merak ettim teşekkürler
Bu bahsettiğim testler duruyor atıyorum resimlerini. Hepsi aynı gün yapıldı eşit koyulukta olan 6-7 saatlik beklemiş idrar ile yapılandı. Pembe olanlar da ertesi gün ki hamilelik testleri
Canım meraba sogan kürünü nasıl yaptın bende yapmak istiyorum

Canım meraba sogan kürünü nasıl yaptın bende yapmak istiyorum
Reglin bittiği ikinci gün başladım. 12 gün sabah akşam aç karnına içtim.
1 buçuk su bardağı içme suyunu kaynattim. Kaynayan suya kahverengi kabuğunu soyup dörde böldugum soğanı attım. 5 dakika kaynadıktan sonra altını kapatıp 20 dk sonra ılık veya sıcak iken içtim

Reglin bittiği ikinci gün başladım. 12 gün sabah akşam aç karnına içtim.
1 buçuk su bardağı içme suyunu kaynattim. Kaynayan suya kahverengi kabuğunu soyup dörde böldugum soğanı attım. 5 dakika kaynadıktan sonra altını kapatıp 20 dk sonra ılık veya sıcak iken içtim
Faydasını gördunuzmu

Ben soğan kürünü regl söktürücü olarak kullanmıştım. İşe yaramıştı. Tarif nasıl bilmiyorum ama benim yaptığım bir soğanı dörde bölüp suda kaynattım ve suyunu içtim. Ertesi gün regldim🥲

X