Hamile kalmak isteyen güzel anne adayları size tüyolar vericem

Prim değil biz uzun zamandır çabalıyoruz çocuk için. Ki ben sadece macunla hamile kaldım demedim. Üstte hepsi yazıyor. Eşimde hareketsizlik problemi de vardı. 3 ay proxxed plus kullandık işe yaramadı. Macun dediğimiz şeyin içinde bitkisel bal polen keçiboynuzu tozu bulunuyor. Bunun herhangi bir zararı yok. Ben kendim sağlıkçıyım. Alternatif tıbba da asla inanmam. O yüzden hep proflara doçentlere muayene oldum. Rahim filmi kürtaj parça alınımı ilaç tedavisi hiçbiri işe yaramadı.ben demiyorum herkes macunla hamile kalacak ama eşinde hareketsizlik sprem azlığı olanların denemesinde fayda da var. Doktorlara binlerce para döküyoruz aktarcıdan aldığımız bir macun bize ne gibi maddi bir problem cıkarabilir?
Hanimefendi bunca yaptırdığınız tıbbi işlem ve doktorlarin verdigi bunca ilaç ve vitaminden dolayi hamile kalmiş olamaz misiniz?
Bu sağlıkçı lafına aşırı takılmaya başladım, kimsiniz hanımefendi siz, mesleğiniz tam olarak nedir sağlık sektöründe?
Aktarcı değil "aktar".
1.5 yıllık evlisiniz kürtaj, polip alımı falan bunlardan sonra zaten rahmin dinlenme süresi var o sürede hamile kalmadiginiz icin mi bu işlemlerin işe yaramadigini düşünüyorsunuz?
Meşhur bir kadın doğum uzmanının söylediği cümleyi söylemek isterim "ayakları havaya dikmenin falan hamile kalmaya bir etkisi yok."
Gebe kalmaya çalışan insanlara böyle saçma sapan tavsiyeler verip insanların vaktini de umutlarını da çalmayın.
Tedavi olmuşsunuz ve çocuğunuz olmuş. Nokta.

Günlerden bir gün damar damar üstüne binmiş. Altta kalan damar da duruma sinirlenip "Bana ne abi, bundan sonra atmayacağım." demiş.

Aylar ayları, yıllar yılları kovalamış ve günün birinde sisler içinden bir ebe kadın belirmiş, "Seni haylaz seniiii ne demek atmamak? Ben şimdi gösteririm sana." diyerek kulağını çekmiş damarın. Acıyla kıvranan damar el mecbur atmaya başlamış dördüncü günün şafağında.

Efsaneye göre, ne zaman bir damar küsüp atmayı bırakmaya kalksa ebe kadının sesini duyarmış inceden ve çalışmaya devam edermiş.

Maddi problem çıkarmaz. Size soru soran biri bunlarla oyalanır ve geç kalmış olabilir belki bazı tıbbi müdahalelere? Bacağınızı çekin öyle kalın ne mana sayın sağlıkçı? Vaooov yani. Damarım atmıyodu ne demek? Nasıl bi açıklsması olabilir?
Eşinde hareketsizlik problemi olan insanlar bunu uygulayabilir. Amaç hareketsiz olan bir spermi uygun pozisyonla rahme sokmak için.çünkü çoğu çıkıyor ve döküldüğü için şans azalıyor. Sonuçta aşılama niçin yapılır? Nasıl yapılır? Oradaki amaçta spermi yumurtaya ulaşırmak değil mi? Başka uyguladıkları bir yöntem mi var?

Hanimefendi bunca yaptırdığınız tıbbi işlem ve doktorlarin verdigi bunca ilaç ve vitaminden dolayi hamile kalmiş olamaz misiniz?
Bu sağlıkçı lafına aşırı takılmaya başladım, kimsiniz hanımefendi siz, mesleğiniz tam olarak nedir sağlık sektöründe?
Aktarcı değil "aktar".
1.5 yıllık evlisiniz kürtaj, polip alımı falan bunlardan sonra zaten rahmin dinlenme süresi var o sürede hamile kalmadiginiz icin mi bu işlemlerin işe yaramadigini düşünüyorsunuz?
Meşhur bir kadın doğum uzmanının söylediği cümleyi söylemek isterim "ayakları havaya dikmenin falan hamile kalmaya bir etkisi yok."
Gebe kalmaya çalışan insanlara böyle saçma sapan tavsiyeler verip insanların vaktini de umutlarını da çalmayın.
Tedavi olmuşsunuz ve çocuğunuz olmuş. Nokta.
Rahmim de temizlendi. Polipte alındı. Doktorum bile kendisi tedavi önerdi. Çünkü yumurtalar geç çatladıgı için sağlıksız çatlıyor pikosta bu yüzden klomen işe yaramıyor. Yumurtlama günüm buna rağmen kendiliğinden erken çatlamıyor. Ki doktorum bile ama aşılama için tarih verdi. Boş konuşmuyoruz sizde boş yapmayın

Rahmim de temizlendi. Polipte alındı. Doktorum bile kendisi tedavi önerdi. Çünkü yumurtalar geç çatladıgı için sağlıksız çatlıyor pikosta bu yüzden klomen işe yaramıyor. Yumurtlama günüm buna rağmen kendiliğinden erken çatlamıyor. Ki doktorum bile ama aşılama için tarih verdi. Boş konuşmuyoruz sizde boş yapmayın
Damar çektirince erken mi çatladı? ☠️ Şu cümleden sonra zaten dilediğinizce dolu konuşabilirsiniz. 👌🏻

Heh okudum yazamadim, simdi elim boşaldı çirkin cevabınıza cevap yazmak isterim.
Ben boş yapmam hanimefendi tıbbı hiçe sayıp saçma batıllara inanıp boş yapan sizsiniz.
Cümlelerinizi o kadar Türkçeden uzak ki anladığım kadarıyla cevap yazayım.
Doktorunuz tedavi önermiş, tedavi de olmuşsunuz zaten, hala neyi savunuyorsunuz?
Rahminiz temizlenmiş, polipiniz alınmış, kocanız spermleri için destek ilaç almış ama macundan hamile kaldınız öyle mi? Inşallah cevrenizdeki hicbir insan sizin cahil yöntemlerinize inanıp vakit kaybetmez.

Merhaba öncelikle herkese
Ben 1.5 yıllık evliyim ve ilk ay haricinde hep çocuk istiyorduk fakat olmuyordu. Her gittiğim doktor bi sorun yok diyordu artık ister istemez bunalıma girmiştim. Eşimde test Verdi temiz çıkmıştı. Fakat içime sinmedi. Araştırıp il dışında iyi bir doktora muayene oldum pcos var dedi rahimde polip var ve kalınlaşma olmuş dedi o yüzden kürtaj oldum. Eşimin sonucu da içimizi rahat etmediği için eğitim ve araştırmada da spermiogram testi verdi. Onda da hareketsizlik çıktı. Üç ay daha vitaminler kullandık duphaston kullandım etki etmedi. Eşim macun kullanmaya başladı. Bende eski ebe kadınlardan birine gittim öyle şeylere asla inanmazdım. 4 gün karnıma yumurtalıklarımın olduğu kısma kupa attı ve tam bacakların bitişiğinde damarlarıma bastırdı. Atmıyor dedi ve o damarları 4 gün boyunca çekti. Canım biraz acıdı. 5 litrelik böyle otla yaptığı bir kür vardı 15 gün hep onu içtim hayatımda içebileceğim en kötü içecekti ama ben yinede zar zor içtim. Bana bir kere adete gireceksin sonra girmeyeceksin dedi. Adete girdim 3 gün sürdü ve kahverengi akıntıydı. Başıma ilk defa böyle bişey geldiği için korktum. Ondan sonraki ay bi anda 25. Gün olan yumurtlamam 11 e düştü. Ve 10 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Tabi bu sırada eşim macun kullanıyordu. Ve size tavsiyem ilişki sırasında dizlerinizi kendinize çekin ve öyle kalın ilişkiden sonra dizleriniz öyle kendinize çekili kalsın ve biraz bekleyip sağa sola yatın. Af buyurun ben öyle durduğum zaman eşim bana sanki duvara değiyorum gibi hissediyorum dedi. Demekki öyle durunca rahim ağzına değiyordu ve bunun sayesinde direk Rahime boşalmış oldu. Bu kadar açık ayrıntılı konuşmayı sevmiyorum. Ama ne kadar çaresiz olduğunuzu tahmin ediyorum size de öneriyorum yapın bunu lütfen 🙏
Yatış pozisyonunun gebeliği etkilediğini düşünmüyorum 15 günlük evliyken hamile olduğumu öğrendim ne yatış pozisyonu ne yumurtlama günü takip etmedim kendiliğinden oldu allahın mucizesi olacağı varsa oluyor

Eşinde hareketsizlik problemi olan insanlar bunu uygulayabilir. Amaç hareketsiz olan bir spermi uygun pozisyonla rahme sokmak için.çünkü çoğu çıkıyor ve döküldüğü için şans azalıyor. Sonuçta aşılama niçin yapılır? Nasıl yapılır? Oradaki amaçta spermi yumurtaya ulaşırmak değil mi? Başka uyguladıkları bir yöntem mi var?
Hareketsiz sperm siz baş aşağı durdunuz diye yumurtaya ulaşmaz. Ayaklari havaya kaldirmakla aşılamayı aynı kefeye mi koydunuz?
Spermler yıkanıyor, ölü olanlardan falan ayrıştırılıyor bunların hic onemi yok mu?
Ne yaparsaniz yapın meninin fazlası akar zaten, her sevişmede tüm meniyi içimizde tutsak dalagimiza bobregimize kadar meni dolarız hanimefendi 🤣
Ayyy Allahım şiştim 😒

Öncelikle tebrik ederim hayırlı olsun inşallah 🙏Nerde yaşıyorsunuz öğrenebilir miyim imkanım olsa o kadının yanına bende giderim bide eşiniz hangi macunu kullandı ismini öğrenebilir miyim

Böyle şeylere inanmayınız macun kuvvet için enerji için kullanılıyor

hamile kalma sebebinizin bu yöntemler olduğuna dair bir deliliniz var mı? bu ay olmasa, iced caramel macchiato içtiğiniz sonraki ay da bunu için diye tüyo verirdiniz. bu işin tüyosu yok, Allah ol diyor oluyor, sağ olsun doktorlar da bu yolda sorun varsa giderip yolu kolaylaştırıyor.

hamile kalmak isteyen anne adaylarına tek tavsiyem kafaya takmadan sevişin, doktora gitmeyi ihmal etmeyin, alternatif tıbba da inanabilirsiniz.

Eşimde hareketsizlik vardı. Bu bence çok etkiliyor. Çünkü hareketsiz olduğu için spermler yumurtaya ulaşmıyor. Ulaşanların çoğu da hareketsiz oluyor. Hareketli olanlar hep dökülüp çıkıyor. Ne kadar çok sperm yumurtaya ulaşırsa döllenme olasılığı o kadar yüksek. Bunu spermiogram testi kötü olanlar için diyorum. Spermi iyi olan bir adamın bir damla girmesi bile yeterli. Ama hareketsizlik var sa bir su bardağı da olsa boş yani.
canım merhaba öncellikle tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerler ve sağlıkla kocağına alır büyütürsün benm eşimde de hareket % 15 çıktı senin eşinde kaçtı aceba

Bence eşiniz macun kullansın. Çünkü bir kadın ne kadar hasta olursa olsun erkek çok sağlıklı olursa o bebek tutuyor
Bu ne ilimdir ya Rabb
Gerçekten 20 yaşında evlenip ilk aydan bebek çalışmasına girip olmadi diye doktor doktor gezdiniz mi? Belki de çocuğun olmamasının en büyük sebebi takıntılı gibi ilk gunden evliliği oturtmak, keyfini çıkarmak yerine bebeğin olmamasına odaklanmanizdandir.
Çoğu bebeği obsesyon yapmış insan artık bebek düşünmezken (mesela sevdiği insanların kaza, hastalık durumu varken, tüp bebek için ödemeleri yapıp adet olmayı beklerken vs), beyni başka bir şeyle meşgulken hamile kalıyorlar. ilginc ama böyle.
O kadına güvenmissiniz, size 'bu ay adet olacaksın sonra olmayacaksin' demiş. Beyninizin "yoksa çocuğum olmayacak mı" diye endişeli olan tarafi işini bırakmış ve hamile kalmışsınız. Bana da dese belki ben de hamile kalirdim 😅 inanmak çok önemli

X