HAMİLE KALMAK İSTEYENLER BURAYA

Benim yumişler de büyüyor ve çatlamıyor şu bahsettiğin iğne varya 9 kez yaptırdım gene tık yok onu napcaz😏 senin Dr yapınca birden çatlıcak mı yani elinde sihirli değneği mi var.
Belki daha samimi yaklaşımınız olsa inanabilirdik ama reklam kokuyor her mesajınız.
Kendiniz zor zamanlar geçirdiğinizi söylüyorsunuz ama zor zamanlardan geçen birine çocuk sahibi olmayın diyorsunuz. Sizin varya o zor zamanların z'sinden haberiniz yok bence. Eğer haberin olsaydı elin titrerdi o cümleyi kurmaya. 😤😤

Kan alındı eşimden spermiyogram istendi ürolog hocamıza gidin dendi kültür alındı fitil verildi defalarca kan alındı ve en son rahim filmi dendi ne dendiyse yaptım rahim filmi öncesi hormon tedavisi gerekmez mi vs dedim ama ısrarla rahim filmi talep edilmesi illa ₺ Almak için diye düşünüp arkadaşımın önerdiği doktora gittim tek sorunun yumurtanın çatlamamasıymış meğer ve sürekli gittim kontrol edildi en uygun günde iğne aldım ve hocanın anlattığı gibi kendim vurdum en azından sürekli olarak yumurtanın takip edilmesini sağlayan doktor bulabilirsiniz zira telefondaki uygulama da yazan en yüksek gebelik ihtimali günü ile çok alakasız çok erken gelişiyormuş benim yumurtam bunu da görmüş oldum

Merhaba bayanlar
Ben gebelik hakkında yardımcı olmak istiyorum
öncelikle doğru doktor kesinlikle birinci kural
İki sene boyunca saçma sapan tedaviler uygulandı fakat çözüme ulaşılamadı sonra Dr Umur Yensel ile tanıştım ve sadece bir aylık kontrol ve doğru tedavi ile gebeyim tek ihtiyacım olan yumurtam çatlamıyormuş ve iğneden hemen sonra gebe kaldım lütfen ama lütfen ümitsizliğe kapılıp kendinizi üzmeyin bir arkadaşıma da yumurta rezervin düşük erken menopoz dendi ve oda Umur hocama gitti doğru tedavi ve izleme ile ikinci ayda gebe kaldı mutlaka Umur Yensele gidin zaman kaybı yaşamayın ve gereksiz üzülüp yıpranmayın gidenler yorumlarını lütfen paylaşsın sevgiler umarın dileyen herkes gebiş olur öptüm bayanlar 🌸🤰
Boş yapma catlamamasiymis tek sorun ay ne büyük sorun onu doktora gitmeden de ovulasyon testiyle öğrenirsin.o kadar rahat hamile kalıyorsunuz ki hicbirseyden anladığımız yok doktorunun ve seninde millet neler çekiyor yumurta catmamasi neymiş ya keşke tek sorun i olsa

X