Hamile Kalmak İsteyenlere Değişik Yöntem

evrim2008

Sabırlıyım,bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
572
0
Bayanlar birde bu yöntemi deneyin,ilişkiden sonra 15 dak ile 30 dk arasında düz bir yere yatın ve ayaklarınızı yüksek bir yere kaldırın yaklaşık 45 derecelik açıyla.Bazı bayanlar belleri ağrıdığı zaman bu yöntemi uygular.Sizde bunu BEBEK için uygulayın.Arkadaşım bu yöntemle 2,5 aylık evliyken hamile kaldı...:dance:

4 senedir denedigim bi yöntem ama olmayınca olmuyo ne denersen dene malesef(

Umudunu yitirme Rabbim ne zaman nasip ederse o vakit herşey olur,inşallah bu yöntem işe yararda senin de bebeğin olur.Yarın hıdırellez bol bol dua et,Rabbim yüzünü güldürsün...

KIZLAR BENDE DENIYORUM BU YONTEMI AMA ABARTMISIM HERALDE GECENLERDE OYLE UYUYA KALMISIM BIRBUCUK SAAT ESIM UYANDIRDI NAPALIM ARTIK BIKTIK BU TEKNIKLERDEN AKLIMA GELDIKCE GULUYORUM SIZ SAAT KURUN YINEDE:roflol:

bende deniyodum ama malesef 3 yıldır olmuyor nasip bu oldumu oluyor herşey allahtan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah..........

bende deniyorum o yöntemi ama bendede henüz bir gelişme yok klomen kullanıp yatıyorum bakalım neler olcak inş hayırlısıyla hmilekalırım ve bütün hamilekalmak isteyenlerede ALLAH en acil tarafından nasip etsin

arkadaşın dediği yöntemi denedim fakat nedense bir işe yaramadı
daha doğrusu bir senedir hamile kalamıyorum ve artık çok üzülüyorum

ben bu yöntemlere hiç inanmıyorum etrafımda şıp diye hamile kalan birçok kadın var hep sorarım yumurtlama gününü hesaplayarakmı yaptın o neki derler istediğim zaman yattım oldu derler.
peki 30 dk falan ayaklarını dikip yattınmı derim ayyy ne yatması hemen kalktığım gibi şeyimi yıkarım derler ama hemencecik hamile kalırlar.
bu tamamen allahın emri bak biz neler yapıyoruz olmuyor ama bir kere ilişkiye girip arkasından olduğu gibi spermi çıkartan kadınlarda hamile kalıyor.
tabi yinede deneyin şans ama ben böyle şeylerden umudumu kestim sonuçta 2.5 yıl oldu denemediğim yöntem kalmadı allah vermeyince vermiyor yapacak birşey yok.

ppatya bende katılıyorum olmayınca olmuyor neler deniyorum ben bile gülüyorum bazen halime wc. okadra sıkışıyorumki sırf kalkmıyayım diye gitmiyorum 2.3 saat bitki içmekten zehirlenecem birgün yok o iyi geliyor yok bu derken zaman geçiyor herkese bol şans...

aynen canım her duyduğumuzu yapıyoruz aynı kobaylar gibi :roflol:
bak bende sistit var benim doktorum ilişkiden sonra hemen vajinanı yıka ve kurula demişti bende ona hemen kalkıp yıkarsam nasıl hamile kalıcamki dedim offff bırakın bunları ya kaç kadın saatlerce hamile kalmış acaba spermlerin önünü kesebilirmisin hızlı ve nereye gittiğini bilen şeyler onlar deyince bende düşündüm anneannem acaba saatlercemi yattı babaaanem acaba 14.günümü hesapladı kayınvalidem acaba onun suyu bunun suyunumu içti eminimki bunlardan haberleri yoktu.
allah herkese yaradılışı tam evlatlar nasip eder inş.

bence çok stres yapmayın çıkarın aklınızda hamileligi düşünürseniz kendinizi yıpratırsınız allah nasip ederse ozaman ben neler atlatım 1 sene yara tedavisi gördüm yaram geçti sonra hormonlarım bozukmuş ondan sonra pes ettim yeter dedim olmazsan olma zorlan da olcak degil dedim bi baktım hamile kalmışım 1.5 aylık olmuş yeni farkına vardım içinizi ferah tutun allah herkese nasip etsin inş

bencede biz elimziden geleni yapalım gerisini Allaha bırakalım etrafımda bir yığın insan var ne gün hesaplayan ne bitki çayı içen ama hamiş olan.hatta farkında bile değillerdi o yüzden bence ayakları ayağa kaldırmak falan bahane olursa olur.millet tek atışta tutturuyor.bende iki ay denedim yatakta resmen palyaço olmuştum aman aktı gitti falan diye...cinsel hayatı bile etkiliyor sanki sırf bebek için yapıyormuş gibi geliyordu o yüzden bıraktım şimdi tedaviye başladım aslında benim çok olmadı 6 ay sadece bakalım kısmet artık diyorum

arkadaşlar bende iğne vurundum bakalım kısmet rabbim verirse olur inşallah inatla kızarak istemektense dua edip hayırlısını istemek lazım verende o alanda o

wallla heer sey allahın taktırı demek daha dogru bole yontemlere zaman harcıncA bence tıbbı bıısıler olsa daha ıyı olurdu dıye dusunuyorm .... arkadsın ewlendıkten sonra 2 ay sona hamıle klamıs zaten korunmamıs kı hamıle kalması cok normall..... ayanı bacanı belını kaldırıp cekmesıle alakası oldunu hıc sanmıyorm bu tur selere ınanmıyorm

bayanlar adet tarıhıne gore hesaplamak daha mantıklı oldu ınancındayım allah herkese ıstedını we hakettını wersın...

bu yöntemi yanlış hatırlamıyorsam tv de haydar dümen söylemişti, hamilelik ihtimalini artırır diye.mesela pozisyonlarda bile farklılık varmış bayan üstteyse hamile kalma ihtimali daha düşükmüş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…