Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

Eczaneden aldık hazır ve doktor tavsiye ediyor. herblet arı sütü-bal-polen-propolis-ginseng-ekinezya var içinde

slm ben yenı üye oldum coktandır sızı takıp edıyorum bende hamıle kalmak istiyorum ama olmuyo... aralık ayında guatırla süt hormanum yükselmişti... bu ay herşey yolunda şimdide serohepe kulanıyorum bu ilacı kullanan varmı işe yerıyormu bana cvp verın yaaa bugun 4. günüm yarın son gün

bende bır senedır çocuk istıyorum ama sol yumurtalıklar kapalıymış rahım fılmı dedı doktor ama korkudan çektıremedım elma yağından bahsetmişsınız bı tatlı elma yağı var bır de adaçayı (acı elma )yağı dıye var hangisi

Slm arkadaşlar bende sizinle aynı şeyleri yaşıyorum ben 6 yıllık evliyim ilk 1 sene biz çocuk istemdik daha sonra istedik 7 ay sonra hamile kaldım ve 5 haftalıkken düşük yaptım o günden sonra halen çocuk istiyoruz dr hiç bir sorununuz yok diyo piskolojik diyo bekleyin falan diyo hsg temiz herşey yolunda ama denemediğimiz yol kalmadı sizin denediğiniz herşeyi denedim ama olmadı bende şimdi arı sütü bal polen karışımını kullanıyorum yaklaşık 20 gün oldu günde 3 kaşık sabah öğle akşam yemeklerinden 20 dk önce alıyorum 3 ay en az kullanmak gerekiyormuş artık Allaha kaldı piskolojim çok bozuk ama ALLAH BÜYÜK hiç belli olmaz benimde yüzüm güler belki olmazsa tüp bebeğe başlamayı düşünüyoruz

Slm arkadaşlar bende sizinle aynı şeyleri yaşıyorum ben 6 yıllık evliyim ilk 1 sene biz çocuk istemdik daha sonra istedik 7 ay sonra hamile kaldım ve 5 haftalıkken düşük yaptım o günden sonra halen çocuk istiyoruz dr hiç bir sorununuz yok diyo piskolojik diyo bekleyin falan diyo hsg temiz herşey yolunda ama denemediğimiz yol kalmadı sizin denediğiniz herşeyi denedim ama olmadı bende şimdi arı sütü bal polen karışımını kullanıyorum yaklaşık 20 gün oldu günde 3 kaşık sabah öğle akşam yemeklerinden 20 dk önce alıyorum 3 ay en az kullanmak gerekiyormuş artık Allaha kaldı piskolojim çok bozuk ama ALLAH BÜYÜK hiç belli olmaz benimde yüzüm güler belki olmazsa tüp bebeğe başlamayı düşünüyoruz

arkadaşlar bende adaçayı yağı kullanıyorum bugün ikinci gün ama o kadar çok akıntı falan gelmedi. acaba daha erken mi, yoksa iltihab falan mı yok :S bu arada 2 gün sonra rahim filmi çekilecek

slm. bende kullandım bende de çok akıntı filan olmadı . nedenini bilmiyorum

bende deniyecem aldım adaçayı yapını inş faydasını görürüm

arkadaşlar ben acı elma yağını aldım şuan avucumun içene damlatıp parmağımla içeri sürüyorum ama burda pamuğa sürüpte yapan varmış onu nasıl yapıyosunuz bilen var mı acaba içeri kaçmıyo mu pamuk yapılışını yazsanız sevinirim acillllllllll yardım lütfen 5 yıllıkta evliyim lütfen yardım edin yaşımda 21..

Selam kızlarrr arnavut güzeli öncelikle bu yazıları baştan sona okudum roman gibi.seni kedersizi durulayayı hep biliyorum.bana gelince bir oğlum var beş yaşında kardeş istiyoruz bir yıldır olmuyor malesef.adaçayı yağını polen bal çörekotu nu yaptım.aslında düşüncem kürlerinle hamile kalıp yazmaktı ama olmadı.yinede seni çok seviyorum ve tabii herkesi.bana başka bi önerin olursa sevinirim

Tampona 2 damla acı elma yağı ve birazda zeytinyağı konularak yapılıyor canım

merhabalar elma yağını nerden aldınız acaba

merhabalar inanın yaşadıklarınızIn aynısını bende Yaşıyorum bizimde bütün tahlillerimiz temiz ÇIKTI çok şükür 1 defa aşılama denedik malesef nasip Olmadı hep araştırıyorum millet ilk aşılama da hamile kalıyor ama bana nasip Olmadı oysaki doktorum da bende çok ümitliydi soğan suyundan tutundapekmezine cevizine kadar denemediğimiz şey kalmadı ama nasip Olmadı duyduğum her şeyi deniyorum psikolojim altüst oldu resmen millet deniye hemen hamile kalıyor çok canım sıkılıyor neyse rabbim cümlemize taddırsın evlat tadından hayırlı geceler dua ile

merhabalar acaba faydasını gördünüz mü bende başlamayı düşünüyorum da
deneyin derim,
ama bana fayda etmedi ... ben sadece bi kaç defa kullandım bıraktım ondandır diye düşünüyorum ...
yakıcı bi yağ olduğu için yaktı beni o yüzden uzun süre kulanmadım.....

cANIM MERHABA ,
pamuga biraz damlatıp içeriye iterek kullanıyorlarlar biraz da yanmayı engellemesi için saf yag damlatabilirsin , bu şekilde yumurtlama günlerin harici yatarken koyabilirsin , ben nacizane olarak bunun rahmin dogal ph ını bozugunu düşünüyorum , bu topigi okudum herkes için en hayırlısını diledim.. bir çok kürler denedim ama zaman bana bir tek seyi ogretti , önce dogru teşhis sonra tedavi..rahim 1 tane ve dokusunu bozmamak cok önemli..işe yarayanlar için eminim vesile olmuştur ama bence yine de o kısımda bir şey kullanılmasa daha iyi olur.
hepinize sevgiler..

mrb bayanlar ilk kez giriyorum siteye bu adaçayı yağını nezamana kadar kullanmak gerekiyor 1gün 2 gün mesela veya sürekli mi ?lütfen cevap yazın şimdiden teşekkür ederim.......

mrb bayanlar ilk kez giriyorum siteye bu adaçayı yağını nezamana kadar kullanmak gerekiyor 1gün 2 gün mesela veya sürekli mi ?lütfen cevap yazın şimdiden teşekkür ederim.......

mrb canım ben önceki sayfaları okudum adetin 5.günü başlamışlar 7 gün falan kullanmışlar bende bu ay kullanıcam inşallah faydasını görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…