Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak istiyorum 😊

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şeker ilacı ve inofolik combi 6 aya yakın kullandım ama işe yaramadı bende bide kür deneyeyim dedim 😏😏
Anladım ama bazı kürler prolaktini yükseltiyormus dikkat ol yinede ben bu ay ınstagramdan c life diye bir urun gördüm kullanan çok fazla insan hamile kalmış doktoruma da sordum şuan glukofen ve klomen kullandigim için önermedi ama ilerleyen zamanlarda olumsuz olursa bunlar ilaç kullanmadan c life o zaman dene dedi belki sende de ise yarar

Anladım ama bazı kürler prolaktini yükseltiyormus dikkat ol yinede ben bu ay ınstagramdan c life diye bir urun gördüm kullanan çok fazla insan hamile kalmış doktoruma da sordum şuan glukofen ve klomen kullandigim için önermedi ama ilerleyen zamanlarda olumsuz olursa bunlar ilaç kullanmadan c life o zaman dene dedi belki sende de ise yarar
Hayırlısı olsun canım bakalım yaşayıp göreceğiz inşallah Rabbim kimseyi nasipsiz bırakmaz isteyen dileyen herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah 🙏🥰🥰

Pco sendromu var canım doktor tedavi olmadan olmaz dedi kaç doktora gittim inan yıldım yani he doktorlara da bekarken gittim en son nişanlıydım gittiğimde doktor olmaz hiç bekleme dedi kestirip attı bende ovülasyon testi kullandım 8 gün önce pik verdi ama inan test yapmak istiyorum bi yandan bi yandan da doktorun dediği aklıma geliyor saatlerce ağlıyorum bu arada 3 aylık evliyim
Daha çok yenisin canım umutlu ümitli ol moralini yüksek tut inanki öyle şeyler okuyorum görüyorum ki imkansız olan şeyler imkanli olmuş Rabbim ol derse olur sıkma canını ve böyle yıpratma kendini moral motivasyon çok önemli

Daha çok yenisin canım umutlu ümitli ol moralini yüksek tut inanki öyle şeyler okuyorum görüyorum ki imkansız olan şeyler imkanli olmuş Rabbim ol derse olur sıkma canını ve böyle yıpratma kendini moral motivasyon çok önemli
İnan bazen test yapmak dahi içimden gelmiyor bakıyorum etrafıma insanları geç kedi köpek kuş her canlının bi yavrusu var

İnan bazen test yapmak dahi içimden gelmiyor bakıyorum etrafıma insanları geç kedi köpek kuş her canlının bi yavrusu var
Canım daha 3 aylık evlisin bak ben 15 aydır evliyim beni de geç yıllarca çocuğu olmayan arkadaşlarimiz var on yıl 5 yıl bekleyen insanlar var şükredelim elbet zamanı vardır bu kadar karamsar olma ya Allah aşkına lütfen sıkma canını psikolojini bozacaksin bu süreçte sinir stres endişe kaygı olmasa çok daha rahat hamile olabiliriz olumlu ol biraz

Canım soğan kürü çok etkiliymiş duyduğum kadarıyla, iyice araştırıp yapsaydın keşke ama başlamışsın artık. Bebek olacak diye de Allah korusun bebeğin gelmesini engelleyecek şeyler yapma, inşallah yaptıkların faydalı olur canım benim. Bende bebek istiyorum, inşallah hepimiz bebek sahibi oluruz canım. Allah yardımcın olsun, kolaylaştırsın kuzum. 💕🙏
Araştırdım canım o İbrahim Saraçoğlu tarifine göre yaptım 7. Günüm işte bakalım 15 gün içip bırakacağım inşallah Rabbim nasip etsin hepimize hayırlısıyla hayırlı bir evlat 🙏🥰😍😘

Araştırdım canım o İbrahim Saraçoğlu tarifine göre yaptım 7. Günüm işte bakalım 15 gün içip bırakacağım inşallah Rabbim nasip etsin hepimize hayırlısıyla hayırlı bir evlat 🙏🥰😍😘
Şifa olur inşallah canım benim, hadi hayırlısı inşallah 💕🙏

Canım daha 3 aylık evlisin bak ben 15 aydır evliyim beni de geç yıllarca çocuğu olmayan arkadaşlarimiz var on yıl 5 yıl bekleyen insanlar var şükredelim elbet zamanı vardır bu kadar karamsar olma ya Allah aşkına lütfen sıkma canını psikolojini bozacaksin bu süreçte sinir stres endişe kaygı olmasa çok daha rahat hamile olabiliriz olumlu ol biraz
Sen ovülasyon kullanıyor musun

Dün kü

Eklentiler

• IMG_20201022_164054.jpg
    IMG_20201022_164054.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 185
X