Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Banada alttan muayene yaotilar bisey yoktu rahm filmi istediker ama suan cektrmek istemiyorum biraz dahami beklesem diyorum tam 1 sene dolmadan cevremdekiler cektrme sabret diyolar
Sanırım biz çok fazla düşündüğümüz için bu şekilde oluyor bazen psikolojik olarak midem bulanıyor başım dönüyor direk aklıma acaba hamile miyim fikri düşüyor. Biraz daha ferah olabilsek akışına bıraksak

Evet malesef biseyi cok isteyince olmazmis allah imtihan ediyo sanirim insallah en kisa zamanda hayirkisini yasariz bizde stres yapmamakta bu durum da biraz zor oluyo hele cevredikilerin baskisida varsa

Evet malesef biseyi cok isteyince olmazmis allah imtihan ediyo sanirim insallah en kisa zamanda hayirkisini yasariz bizde stres yapmamakta bu durum da biraz zor oluyo hele cevredikilerin baskisida varsa
Baskıyı dikkate alma hiç bir zaman. Çünkü senin hayatın sen yaşayacaksın o evde zorluğu kolaylığı eşin ve sana kalan bişey. Allah aratmasın kucağımızı boş bırakmasın isteyen herkese en hayırlı zamanda nasip etsin

Evet orasi oyke ama bunu anlamayop israrla soranlar laf sokanlardan biktim artik ugrascak gucumde kalmadi ister istemez yoruluyo insan boyleleri yuzunden

Bnce cektir, ya tikaliysa ,ne isine yarar zaman kaybindan baska?
Agrisi acisi cok diyolar pek guvenemiyorum kendime gittigim devlet hsstanesinde yok ama baska hastaneye sevk ettiler doktordan randevumu almam lazim tekrr hsgye yonlendrmesi icin yoksa hastaneyi arayip hsg icinmi randevu almam lazim peki

Agrisi acisi cok diyolar pek guvenemiyorum kendime gittigim devlet hsstanesinde yok ama baska hastaneye sevk ettiler doktordan randevumu almam lazim tekrr hsgye yonlendrmesi icin yoksa hastaneyi arayip hsg icinmi randevu almam lazim peki
Yonlendirme iste garanti olsun. Beni dr yonlendir di.gittim cektirdim.agrinin acinin A sini bile duymadim. Yonlendirme istersen bekletilmezsin .

Belli başlı testler yaptılar bana ama eşimle ilgili bişey söylemediler özele gittim bir de iyi ilgilensinler diye, tekrar mı gitmem gerek acaba
Belli başlı testler derken hangileri yapıldı ?
fsh lh prolaktin tsh ve amh baktırmanızı tavsiye ederim bakılmadıysa.
Biz de 8 aydır deniyoruz ovulasyon testi ile yumurtlama günlerimi değerlendiriyoruz. Eşime hemuz test yapılmadı haftaya yapılacak onda da bişey yok ise bakalım nasip ne zaman bekliyoruz.

Banada alttan muayene yaotilar bisey yoktu rahm filmi istediker ama suan cektrmek istemiyorum biraz dahami beklesem diyorum tam 1 sene dolmadan cevremdekiler cektrme sabret diyolar
Merhaba neden 1 sene dolmadan cektirme diyolar benimde daha sene dolmadi ama yasim var 31 ayrica esimde problem var ilacla duzeloyo biraz ilaci bırakınca basa saracak omur boyuda ilac kullanamaz pahali zaten bende rahim filmi cekineyimde daha erken olsun bebek diye dusunuyorum bi zararimi oluyo ki acaba hem korkuyorumda filmden o sebepten sorayim istedim

Filmden korkacak hic bisey yok gercekten olun ya.gerekirse narkozlu istersiniz .herkesi bosverin siz, ya tikaliysa , yapisiklik varsa temizliyo aciyo ne guzel. Kafanizda rahat olur hem.tup tikalidami olmuyo diye beyninizi kurcalayip Durmaz

Filmden korkacak hic bisey yok gercekten olun ya.gerekirse narkozlu istersiniz .herkesi bosverin siz, ya tikaliysa , yapisiklik varsa temizliyo aciyo ne guzel. Kafanizda rahat olur hem.tup tikalidami olmuyo diye beyninizi kurcalayip Durmaz
Haklisiniz genelde 1 sene bekleyin deniyoda yan etkisimi vsr diyorum acaba korktum kaş yapayim derken goz cikarmayim bi de narkozlu dusunuyorum zaten inşallah benim fsh oynak ondanmi tutmuyo yoksa eşimdenmi tuplerdenmi bilemiyorum ama tuplere baktirirsam ihtimaller 2 ye iner en azindan yumurta kalitesi icinde 2 aydir vitaminler alıyorum inşallah olur artik isteyen herkesinde benimde

Esinin sonuclarida cok onemli tabiki. Biz ikimizde ayni anda baktirdik kanlar yumurtlama rahim filmi sperm. Hersey sorunsuz. Ve beklemedik 1yili .nolcakki? Herkes 1sene neden diyo biliyomusun? 1sene icinde kendiliginden hamile kalirsin belki diye.Ya kalmazsam? Zamani basa alamam ki.yaş ilerliyo durmadan.1ay bile cok onemli. 33yasinda ewlenen Arkadasim, 1yil dusunmedi, 2.yil esinin zaten sperm problemi oldugunu ogrendiler, esi 1yil tedavi gorurken, arkadasim in yumurta rezervi kalmis 2-3ayda 1tek yumurta elde etmisler onu asilayalim sansimizi deneyelim demisler olmamis oda.35 yasinda suan .Ve dr benim sana yapabilecegim bisey kalmadi istersen baska dr ile denemeye dewam et demis .bana gelince , ewlendigim de 38dim zaten. Ilk ay hamile kaldim kendiliginden.ama dis gebelik oldu. 9ay sonra yine kendiliginden hamile kaldim, 8+5 kalbi durdu. 10aydirda ugrasiyoruz olmuyo. Iyiki ilk gunden beri korunmadik, hic beklemeyin 1 seneyi. Ya bizim de yumurta rezervlerimiz duserse yili doldurcaz diye beklerken?Ya erken menopoz baslarsa Allah korusun. Son karar Senin yinede.

Değerleriniz normal ise stresten kaynaklıdır çok etkili. Rahat olun Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…