Hamile kalmayı planlıyorum ama olmuyor :(

Fatma__4224

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
82
41
20
Ben 20 yaşında evlenmistim 4 yıl olmadı ..nasıl üzülüyordum nasıl şuan hatiiyorumda..4 yıl sonra gebe kaldım ilk gebeligim Allah kızımı bağışladı bana ..hiç moralinizi bozmayın çok çok gencsiniz daha
Bende öyle diyorum Allah vereceği zamanı bilir herşeyin bir zamanı vardır elbet

Fundaacayan

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
144
49
33
[/QUOTE]
Canm benm de troid sorunum vardi3yildır. Instagramda şifa hanım die bi site var ordan deva macunu ve udihindi yağı kullandım 2ayda normale döndü. Önce tsh ı düzeltmek gerekiyo. Ben 3yıldır tsh yüksek die korunuyodum. Geçen yıl düzelir gibi oldu ben ilk denemede hamile kaldım. Sonra yine yükseldi düşük yaptım. Bu yıl o dediğim ürünleri kullandım, yumurtlama testi yapıyorum 2.ayımdayım denemede bakalım her ay sonuç bekliyorum gerçekten çok yipratıci

Alya1617

Bebiş isteyen Anniş Adayı 🤲🏻
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
269
76
23
32 yaşındayım bana dediklerinde bile takmamaya calsioyorum . Siz çok gencsiniz . Yapmayın bunu kendinize akrabalara ne bıktık su insanların merakından ve baskısından. Sanki benim çocuğum olunca onlar mutluluğunu ve üzüntüsünü çekecekler . Sırf kötülük olsun diye başka birşey değil . Ama 20 yaşındaki birine bunu demeleri ayrıca saçmalık .çok çok gencsiniz rabbim elbet gününü zamanını belirleyip nasıp edecektir
Öyleolmuyor işte en ufak şeyde kafaya takıyorum bir türlü bu psikolijiden kurtulamadım benden sonra evlenenler hemen hamile kaldılar etraftakiler senn gelin kalmadımı hamile değilmisin artı bide eltinin dalga geçip su kişi hamile kalmıs hemen bu kişi evlendiği gibi kalmıs gibi imaları olursa kafana takmama gibi bir lüksun yok günlerdir ağladıgımı bilirim her ayımda geçiken bir adetim oldugumda ümitleniyorum ama gelipte sen yine adet olursun diyipte morelini bozan insanlar varsa insan ister istemez üzülüyo evet uzun süredir hamile kalamayanlar var ama onlar kadar acıyı 9 aydır evliyim her ayımda ayrı ayrı yasadım birde üstüne kimyasal gebelik yasayınca 😏😔😩😕