Kızlık zarı bakirelik himenoplasti

Eşim 100 kadınla da yatsa bakire seçme hakkı var tabi tüm kadınlara değsin erkek ama el değmemiş kadın istesin ohhh ne ala o bunu yaparken gayet haklı olsun bende geçmiş hayatımı gizledim için ahlaksız yalancı olayım elim böyle bişeyi isteyecek bakire seçecek birisi degil için rahat olsun travmam dan bahsetmek istemiyorum ona bu kadar psikolojim bozukken yaşadım şeyden pişman oldum hata yaptım ve bu hatayı ortadan kaldırdım cinsel ilişki benim için normal olsaydı ve her ilişkimde bunu rahat rahat yaşasaydım zaten bu operasyonu bu kadar araştırıp doktor bulup bu yaptırmazdım

Ben onu da sordum. Tecavüze uğramışsınız niye tek derdiniz en iyi doktorları araştırıp en kalitesini yaptırmaktı dedim. Niye şikayet etmediniz mesela? Yanına mı bıraktınız? Şu an siz evlendiniz eşiniz çok tatlı biridir tamam, size bunu yapan adam hala başkalarına tecavüz ediyor olabilir. Kendinizi kurtardınız bunu biriyle paylaşmak aklınıza gelmedi mi peki aynılarını yaşamasınlar diye?
Bunu ailemden biriyle yada yakınımdan biriyle paylaşsam gider o adamı öldürür katil olurlardı yada beni zorla evlendirmek isterler di bende böyle bir adamla hayat yaşamak istemedim çünkü bana böyle bişeyi yapıp beni terk ettiği için gerçek Yüzünü gördüm

Eşim 100 kadınla da yatsa bakire seçme hakkı var tabi tüm kadınlara değsin erkek ama el değmemiş kadın istesin ohhh ne ala o bunu yaparken gayet haklı olsun bende geçmiş hayatımı gizledim için ahlaksız yalancı olayım elim böyle bişeyi isteyecek bakire seçecek birisi degil için rahat olsun travmam dan bahsetmek istemiyorum ona bu kadar psikolojim bozukken yaşadım şeyden pişman oldum hata yaptım ve bu hatayı ortadan kaldırdım cinsel ilişki benim için normal olsaydı ve her ilişkimde bunu rahat rahat yaşasaydım zaten bu operasyonu bu kadar araştırıp doktor bulup bu yaptırmazdım
Sadece eşinizin değil sizin de istediğiniz gibi birini evlilik için seçme hakkınız var. Travmanızdan bahsetmeyin tabi şu an , ilk önce sizin içinizde aşmanız gereken şeyler var, şu an anlatsanız her şey olabilir, eşinizin inanmak istediğiniz gibi biri çıkmaması sizin için yıkım olur şu aşamada.

Diyorum da size yargı dağıtmak konuşmak çok basit benim neler yaşadığımı bilemezsiniz evet şurda haksızım alkol almamalıydım o eve gitmemeliydim ama inandım gerçekten beni seviyor ciddi düşünüyor bana aşık benimle evlenecek sandım birbirimize çok aşık olduğumuzu asla beni bırakmayacağını sevişsek bile benimle cinsel ilişkiye girmeyeceğini sandım psikolojim çok bozuktu yaşadım travmalar sancılı dönem girdiğim depresyon suçluyum hata yaptım yaşadım kötü psikolojiden bir an olsun kurtuluyum derken daha büyük bir psikolojinin içine girdim

Merak ediyorum siz mesala hayatınıza giren kişilere hemen dürüstçe yaşadığınız her ilişkiyi anlatıyormusunuz birde yaptırdığımı bu işlemi birisine kendimi kakalamak için yaptırdığımı da nerden çıkardınız ben eşime özel hayatımı anlatmak zorunda mıyım kan görmesi benim daha önce cinsel ilişki yaşamamış olduğumu mı gösteriyor bahsettiğiniz şeyler çok normal herşey normal herkes herkesi kabul ediyor da sizin yaşadım onca şey içinden operasyona ve kana bu kadar takılmanız neden
Saçmalardan seçmeler yapıyorsunuz şu an.

Eşim 100 kadınla da yatsa bakire seçme hakkı var tabi tüm kadınlara değsin erkek ama el değmemiş kadın istesin ohhh ne ala o bunu yaparken gayet haklı olsun bende geçmiş hayatımı gizledim için ahlaksız yalancı olayım
Gidip vicdanınızı başka yerde rahatlatın zira biz size duymak istediğiniz şeyleri söylemeyeceğiz.

Hayır hiçbir erkeğin öyle bir hakkı yok, tıpkı sizin eşinizi kandırmaya hakkınız olmadığı gibi.

Yalanlar üzerine kurulu bir evliliğiniz var, dürüstlük abidesiymişsiniz gibi konuşmayın.

Keşke ölseydim oraya gitmeseydim inanmasaydım alkol almasaydım ama yaşadım afet evimin yok oluşu aile kaybım karşı tarafın inancıdırıcı evlenme teklifleri süprizleri rolleri sonrada istediğini alınca tekmeyi vurdu ve gitti

Gidip vicdanınızı başka yerde rahatlatın zira biz size duymak istediğiniz şeyleri söylemeyeceğiz.

Hayır hiçbir erkeğin öyle bir hakkı yok, tıpkı sizin eşinizi kandırmaya hakkınız olmadığı gibi.

Yalanlar üzerine kurulu bir evliliğiniz var, dürüstlük abidesiymişsiniz gibi konuşmayın.
Eşimi üzmek istemiyorum bilmesini istemiyorum

Zihniyetiniz batsın ya…

Pardon da siz kimsiniz rehberlik edeceksiniz.

Kimsiniz, kim….

İster on kişiyle yatar, ister 100 kişiyle yatar, isterse hiç yatmaz bi kadın…

Sanki gökten inmiş boyut atlamış “gigi” sanıyor kendini.

Neden seni tanısak böyle bişey yaşadığını zannedip zannetmeyelim.
Vajina senin zevk senin istediğini yaparsın.

En gıcık olduğum konu bir anda arkadan girmişmiş kaç yıllık evliyiz, böyle bir yalan yok. Öyle kolayca olmaz o iş.
Senaryo yazıyor aaaa birden girmiş çok acımış çok kanamış eeeee başka yokmu arttıran…

Kocası birşey sormamışmış. Doktora gitmiş daraltmış diktirmiş. Adam dar zor girdim diyor.
Sormamış bakiremisin diye.

He evet evet çok yüce cüklü bi kocanız var.
Sormuyor bakiremisin diye.

Sizin, insanlara özelden doktor reklamı yapacak gibi düşünce oluştu bende…

Yok Ankara da olmayın operasyon İstanbulda olun, peki Karsta oturan Artvinde oturanlar nerede diktirsin… Çok merak ettim.

Madurum da madurum diye konu açmayın…

evet şurda haksızım alkol almamalıydım o eve gitmemeliydim ama inandım gerçekten beni seviyor ciddi düşünüyor bana aşık benimle evlenecek sandım birbirimize çok aşık olduğumuzu asla beni bırakmayacağını
Burada haksız değilsin.
sevişsek bile benimle cinsel ilişkiye girmeyeceğini sandım
Burada haksızsın.

Sonra kendine saygı duymayı bıraktığın, akıl sağlığın ve mutluluğun yerine kıytırık bir zara zaman harcadığın için haksızsın.

Siz böyle büyük konuşun bende bunu yaşamadan önce insanları yargılar büyük konuşur tepeden bakardım ama düşmez kalkmaz bir Allah’tır kimin başına ne gelir ne Yaşar bilemezsin bana birisi bunları yapacağımı yaşacagımııı söylese inanmazdım vicdanımı rahatlatmaya çalışmıyorum sadece Allah’la benim aramda herşey Allah’a hesap veririm kimseye degil ben namussuz şerefsiz bir insan olsam gidin istediğiniz yatın derim farkındaysan tövbe edin bunu yapmayın diyorum senin korkun böyle biriyle karşılaşmak biliyorum Allah kimseye böyle bişey yaşatmasında karşına böyle bişey çıkarmasında ben ne vicdanımı rahatlatmaya çalışıyorum nede başk bişey zira buraya yazmak gibi kolay degil ben bedelleri çok zor ödedim çok çile çektim çok ağır şeyler yaşadım beni sen anlayamazsın şuan benim üstüme geliyorsunuz ya o zaman bile dagıyorum param parça oluyorum

Olmadık şey de değil valla.
Onun için açmış konu, birde yalanını yesinler sağlıkçıyımı araya sıkıştırıyor…

Dikkat edersen labioplast’i yaptırdımı da araya kaynatmış. Beğenmemiş kukusunu çok pürüpak ablamız. Acayip sinir oldum.

Akraba bağı bile bağlı oldugum o kadar cok doktor, ebe, sağlıkçı, hemşire akrabam var ki…
Hiç biri bu konuyu bir kere bile konuşmaz asla da anlatmaz.
Çünkü Hipokrat yeminine, meslek etiğine ters olduğunu bilirler.
Ki 3 tane birinci derece kadın doğum doktoru akrabam var. Anneannemde hemşire…

Reklam için açılmış fabrika da tütün saran masum kız konusu…

Siz böyle büyük konuşun bende bunu yaşamadan önce insanları yargılar büyük konuşur tepeden bakardım ama düşmez kalkmaz bir Allah’tır kimin başına ne gelir ne Yaşar bilemezsin bana birisi bunları yapacağımı yaşacagımııı söylese inanmazdım vicdanımı rahatlatmaya çalışmıyorum sadece Allah’la benim aramda herşey Allah’a hesap veririm kimseye degil ben namussuz şerefsiz bir insan olsam gidin istediğiniz yatın derim farkındaysan tövbe edin bunu yapmayın diyorum senin korkun böyle biriyle karşılaşmak biliyorum Allah kimseye böyle bişey yaşatmasında karşına böyle bişey çıkarmasında ben ne vicdanımı rahatlatmaya çalışıyorum nede başk bişey zira buraya yazmak gibi kolay degil ben bedelleri çok zor ödedim çok çile çektim çok ağır şeyler yaşadım beni sen anlayamazsın şuan benim üstüme geliyorsunuz ya o zaman bile dagıyorum param parça oluyorum
Ühühü ağlıcam.
Param parça oluyormuş.

Kocasını kandıran bir kişilik akıl veriyor…

Zar dikimi peşinde koşacağınıza iyi bir psikolojik danismandan terapi alsaydiniz keşke. Eşinizi bu şekilde kandırmanız, kendinizi kandırmaya devam etmeniz, dikim ile geçmişteki travmaları sileceğinize inanmaniz hiç sağlıklı şeyler değil. Bekaret konusuna değinmeyeceğim hassas bir konu ve bekarete önem veren birinin buna uygun davranıp en azından zor duruma düşebileceği durumlardan kaçınması gerektiği kanaatindeyim. Alkol + yatak odası yakınlaşmalari sevişmeyi pekala doğurabilir. Ne de olsa benimle evlenir sevişelim gitsin mantığı da doğru değil. Her şey ters gidebilir, erkek arkadaşınızı eskisi kadar sevmeyebilirsiniz de ama " seviştik" evlenmem lazım zihniyeti ortaya çıkıyor gelsin sağlıksız evlilikler. Bu yüzden olmazsa olmaz bir kriterimiz varsa buna göre davranmalıyız ki ileride pişman olmayalım. Üst perdeden konuşmuşum gibi gelebilir ama siz zaten ayakları üzerinde duran kendine yeten biriymişsiniz. Çaresiz yeni yetme bir kız da değilsiniz. Açtığınız konu çok yanlış ve tehlikeli. Kızları bu operasyonlara teşvik edemezsiniz. Herkes tercih ettiği hayatı sonuçlarıyla yüzleşip emin adimlarla ilerleyerek yaşayabilir. Ama yani eşini kandırıp başka durumlar lanse etmek çok ayrı konu. Sizi yargılamak ya da ayiplamak amacında değilim. Çekincelerinizi de anlıyorum bu yüzden de psikolojik danışmana görünmenizin en doğru karar olduğunu düşünüyorum.

Keşke ölseydim oraya gitmeseydim inanmasaydım alkol almasaydım ama yaşadım afet evimin yok oluşu aile kaybım karşı tarafın inancıdırıcı evlenme teklifleri süprizleri rolleri sonrada istediğini alınca tekmeyi vurdu ve gitti
Bakın şurda anlaşalım, siz tecavüze uğramadınız evlilik vaadine kanıp seviştiniz. Travma yaşadım, tecavüze uğradım diye üstünü kapatmaya çalışmayın. Gerçek tecavüz mağdurlarına hakaret bu yazdıklarınız.

Şerefsizlik = kadınlara önünüze gelenle yatın demek

Şeref = aman seks yapman guzum, gocanızın yüzüne nasıl bakarsınız

İşte değerlerinize aykırı hayatlar yaşayınca böyle garibe tipler olup çıkıyorsunuz. Rehber olacakmış senin neyine? Sen önce kendinle olan sorunlarını hallet.

X