Hamile miyim acaba ???

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
838
629
36
Tesekkur ederim 🙏Ben internetten baktımda kimyasal gebelikte olabilir yazıyor bir çizgi silik çıktıysa
Henüz adetinize bı hafta var o yüzden siliktir..ama testi erken yapmanıza rağmen çokta silik gelmedi bana..giderek kıpkırmızı olur inşallah merak etmeyin

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
838
629
36
Henüz adetinize bı hafta var o yüzden siliktir..ama testi erken yapmanıza rağmen çokta silik gelmedi bana..giderek kıpkırmızı olur inşallah merak etmeyin
Değer yükseldikçe çizgilerde koyulaşır birde sizin daha gününüz geçmemiş ...tekrar hayırlısı olsun

SemaNurr34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
192
84
24
Bunu anlamanın tek yolu beta takibi. İki güne Bi artış umarım sağlıklı Bi gebelik geçirirsiniz
Merhaba ben sizi diger topikten hatırlıyorum 🤗bişey soracaktım klomenle hamile kalmıştınız galiba bende bu ay klomen kullandımda ovitrelle iğneden sonra kaçıncı saatte iliski oldu ben cok araştırdım kimisi 36 saatten önce mutlaka olması lazım diyor kimisi 36 saat diyor sizin nasıl olmuştu?🌺

Brctks

Aldığım her nefesin biri senin 💕👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
2.360
2.075
Merhaba ben sizi diger topikten hatırlıyorum 🤗bişey soracaktım klomenle hamile kalmıştınız galiba bende bu ay klomen kullandımda ovitrelle iğneden sonra kaçıncı saatte iliski oldu ben cok araştırdım kimisi 36 saatten önce mutlaka olması lazım diyor kimisi 36 saat diyor sizin nasıl olmuştu?🌺
Merhabalar evet klomen kullandığım ay hamile kaldım doktorum kontrol ediyordu ilaç bitince Bi hafta sonra mesela yarın iğne yapalım dediği akşam ilişkim oluyordu içeride sperm olsun diye iğneden de 24 30 saat sonra değerlendiriyordum belli Bi şarta uymamıştım açıkcası

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-11-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ayten_h

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
11
5
29
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Hamilesin canim🙏 tebrik ederim🌺

SemaNurr34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
192
84
24
Merhabalar evet klomen kullandığım ay hamile kaldım doktorum kontrol ediyordu ilaç bitince Bi hafta sonra mesela yarın iğne yapalım dediği akşam ilişkim oluyordu içeride sperm olsun diye iğneden de 24 30 saat sonra değerlendiriyordum belli Bi şarta uymamıştım açıkcası
Anladim teşekkür ederim🥰her doktor farklı şeyler söyleyebiliyor bence . Olursa her sekilde oluyormus demekki ki sen takip etmediğin halde olmuş hayırlı uğurlu olsun inşallah 🤗🌺

1q2w3e4r5t

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
293
165
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Sonuc var mi acabaa benimde testim boylee

1q2w3e4r5t

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
293
165
Canım dün kan testi verdim bugün öğleden sonra çıkacağını söylediler heyecanla bekliyorum Inşallah hayal kırıklığı yaşamam bilgi alınca seninle paylaşırım 🌸
Tesekkur ederim heyecanla bekliyorum bende simdi verdim yarin ogleden sonra cikarmis insallah saglikla ilerler ikimizinkide