Hamile miyim acaba ???

Merhabalar evet klomen kullandığım ay hamile kaldım doktorum kontrol ediyordu ilaç bitince Bi hafta sonra mesela yarın iğne yapalım dediği akşam ilişkim oluyordu içeride sperm olsun diye iğneden de 24 30 saat sonra değerlendiriyordum belli Bi şarta uymamıştım açıkcası
Anladim teşekkür ederim🥰her doktor farklı şeyler söyleyebiliyor bence . Olursa her sekilde oluyormus demekki ki sen takip etmediğin halde olmuş hayırlı uğurlu olsun inşallah 🤗🌺

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Sonuc var mi acabaa benimde testim boylee

Canım dün kan testi verdim bugün öğleden sonra çıkacağını söylediler heyecanla bekliyorum Inşallah hayal kırıklığı yaşamam bilgi alınca seninle paylaşırım 🌸
Tesekkur ederim heyecanla bekliyorum bende simdi verdim yarin ogleden sonra cikarmis insallah saglikla ilerler ikimizinkide

X