Hamile miyim acaba ???

Toprak1805

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
10
3
28
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏

Eklentiler

• 20210405_172540_mfnr.jpg
    20210405_172540_mfnr.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 102

Merve

Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var 🥲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
21.879
83.413
29
Hamilesiniz net. Kan verin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-12-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Brctks

Aldığım her nefesin biri senin 💕👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
2.377
2.084
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Bir hafta kala mı bu testler maşallah baya belli ne demek hamile siniz tabiki kan verin Bi an önce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-11-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Mavi askkk

Bebişimm
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
2.343
3.191
Hoş geldin Bebiş var demek oluyor 🧿😍tebrik ederim.yarin kan ver kesin sonuç için

Brctks

Aldığım her nefesin biri senin 💕👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
2.377
2.084
Kimyasal gebelik olma ihtimali de varmış o yüzden tedirginim biraz 😔😔
Bunu anlamanın tek yolu beta takibi. İki güne Bi artış umarım sağlıklı Bi gebelik geçirirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-11-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Funda44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1.103
342
25
Canım yumurtlama günün ne zaman di bu kadar erken çıkması şaşırtıcı. Mutlaka kan ver ve takip et kimyasal dış gebelik olabilir. İnşallah sağlıklı gebeliktir 🙏🏻

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
863
659
36
Kimyasal gebelik olma ihtimali de varmış o yüzden tedirginim biraz 😔😔
Gebesiniz öyle görünüyor tebrikler..yanlız kim diyor kimyasal olabilir diye..kan testi verdinizmiki