Hamile miyim acaba ???

Toprak1805

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
10
3
31
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏

Eklentiler

• 20210405_172540_mfnr.jpg
    20210405_172540_mfnr.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 111
Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım araniza ve bir sorum olacak benim adetime 1 hafta var ve ben bugün 1 tane erken gebelik 1 tane de normal gebelik testi aldım ve ikisini de denedim ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı bu ne demek oluyor lütfen bilen varsa cevap versin çok merak ediyorum testleri sizinle paylaştım bakıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🙏
Bir hafta kala mı bu testler maşallah baya belli ne demek hamile siniz tabiki kan verin Bi an önce

Hoş geldin Bebiş var demek oluyor 🧿😍tebrik ederim.yarin kan ver kesin sonuç için

Canım yumurtlama günün ne zaman di bu kadar erken çıkması şaşırtıcı. Mutlaka kan ver ve takip et kimyasal dış gebelik olabilir. İnşallah sağlıklı gebeliktir 🙏🏻

Kimyasal gebelik olma ihtimali de varmış o yüzden tedirginim biraz 😔😔
Gebesiniz öyle görünüyor tebrikler..yanlız kim diyor kimyasal olabilir diye..kan testi verdinizmiki

Tesekkur ederim 🙏Ben internetten baktımda kimyasal gebelikte olabilir yazıyor bir çizgi silik çıktıysa
Henüz adetinize bı hafta var o yüzden siliktir..ama testi erken yapmanıza rağmen çokta silik gelmedi bana..giderek kıpkırmızı olur inşallah merak etmeyin

Henüz adetinize bı hafta var o yüzden siliktir..ama testi erken yapmanıza rağmen çokta silik gelmedi bana..giderek kıpkırmızı olur inşallah merak etmeyin
Değer yükseldikçe çizgilerde koyulaşır birde sizin daha gününüz geçmemiş ...tekrar hayırlısı olsun

Bunu anlamanın tek yolu beta takibi. İki güne Bi artış umarım sağlıklı Bi gebelik geçirirsiniz
Merhaba ben sizi diger topikten hatırlıyorum 🤗bişey soracaktım klomenle hamile kalmıştınız galiba bende bu ay klomen kullandımda ovitrelle iğneden sonra kaçıncı saatte iliski oldu ben cok araştırdım kimisi 36 saatten önce mutlaka olması lazım diyor kimisi 36 saat diyor sizin nasıl olmuştu?🌺

Merhaba ben sizi diger topikten hatırlıyorum 🤗bişey soracaktım klomenle hamile kalmıştınız galiba bende bu ay klomen kullandımda ovitrelle iğneden sonra kaçıncı saatte iliski oldu ben cok araştırdım kimisi 36 saatten önce mutlaka olması lazım diyor kimisi 36 saat diyor sizin nasıl olmuştu?🌺
Merhabalar evet klomen kullandığım ay hamile kaldım doktorum kontrol ediyordu ilaç bitince Bi hafta sonra mesela yarın iğne yapalım dediği akşam ilişkim oluyordu içeride sperm olsun diye iğneden de 24 30 saat sonra değerlendiriyordum belli Bi şarta uymamıştım açıkcası

Hamilesin canim🙏 tebrik ederim🌺

X