hamile miyim değil miyim anlayamadım adet olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen var mı?

Cnm sende adet sancisi gibi sancılar oldumu peki bende yaklaşık 1 aydır var bu acaba miyom mu diyorum ama daha önce de miyomum vardı hiç bi belittim olmadi ozaman sadece bir ayda 2 kez adet görmüştüm

Ah be kuzum bat i bekliyorum 10 aralık sabredece m nasip hayırlısı diyelim

Bence içinde şüphe varsa doktora gitmek için geç kalma derim. Bende batı beklemiştim çok şükür bir sorunla karşılaşmadım ama ne olur olmaz. Belki hamile değilim diye düşünüp yanlış birşey yapabilirdim. Rabbim her seferine engelledi. Bir gun arkadaşım çok ısrar etti hadi alkol içelim dedi icmedim. Aşırı baş ağrım oldu ilacı içmek istemedim filan. Bebeğimi öğrendikten sonra iyi ki dedim. İyiki yanlış birşey yapmadım dedim.

Cnm sende adet sancisi gibi sancılar oldumu peki bende yaklaşık 1 aydır var bu acaba miyom mu diyorum ama daha önce de miyomum vardı hiç bi belittim olmadi ozaman sadece bir ayda 2 kez adet görmüştüm

Sancı olmuştu. Birde karnımda genel bi ağrı oluyordu. Otururken veya yerden birşey almak için egilirken karnımda tuhaf baskı ağrı hissediyordum

Arkadaşlar merhaba. Bu konuyu açtığım zaman hamilikten çok şüpheleniyordum ama sizlere adet oldum demiştim çünkü kanamam olmuştu. Fakat sandığım gibi değilmiş.. ben bebeğimin üstüne görmüşum. 6 hafta 2 günlük hamileyim şükürler olsun :dua:
Su an bende ayni durumdayim belirti olarak. Simdi bunuda okuyunca daha çok süphe duymaya basladim acaba olabilirmi diye

Sancı olmuştu. Birde karnımda genel bi ağrı oluyordu. Otururken veya yerden birşey almak için egilirken karnımda tuhaf baskı ağrı hissediyordum
Su an tamamen bu durumdayım yazdiklarini okudukca olabilirmi benimde diyorum

Su an tamamen bu durumdayım yazdiklarini okudukca olabilirmi benimde diyorum
Ben de adetim şu an ve benim de parçalı geliyor :KK43: burada yazılan çok düşük bir ihtimal ama bugün parçalar dikkatimi çekti doktor randevum var ay sonunda söylerim diye geçirdim içimden

Ben de adetim şu an ve benim de parçalı geliyor :KK43: burada yazılan çok düşük bir ihtimal ama bugün parçalar dikkatimi çekti doktor randevum var ay sonunda söylerim diye geçirdim içimden
Benimde her ay parcali gelirdi bu ay hic parca gelmedi ve rengi herzamankinden farkliydi. Hakkimizda hayirlisi olur insaAllah gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler

Benimde her ay parcali gelirdi bu ay hic parca gelmedi ve rengi herzamankinden farkliydi. Hakkimizda hayirlisi olur insaAllah gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler
Amin. psikolojik boyutunun olduğunu düşünüyorum benimkinin ama hayırlısı tabi.

Amin. psikolojik boyutunun olduğunu düşünüyorum benimkinin ama hayırlısı tabi.
Aynen benimde olabilir sonucta insaniz istedigimiz hemen olsun istiyoruz ve bu devrede beynimiz oyun edebiliyo bize yada biz oyle gormek istedigimiz icin goruyoruz bilmiyorum. Rabbim hepimize hayirlisini nasip etsin.

Aynen benimde olabilir sonucta insaniz istedigimiz hemen olsun istiyoruz ve bu devrede beynimiz oyun edebiliyo bize yada biz oyle gormek istedigimiz icin goruyoruz bilmiyorum. Rabbim hepimize hayirlisini nasip etsin.
Amin amin. En güzelini en güzel zamanda. 🙏🏻🙏🏻

X