Hamile miyim? Lütfen bakar mısınız?

Hangi folik asit kullanıyorsun bide kan testinin sonucu ne çikti inşallah vardır 🌺

Solgarin folic asitini kullanıyorum canım. Erken gebelik testi yaptım çizgi çıkınca dayanamayıp teste gittim bugün reglime 6 gün var beta hcg 42,31 çıktı henüz 3 haftalık gözüküyor. İnsallah sağlıklı bir şekilde ilerler 🙏🏻🙏🏻🤰🏻

Allahım size de nasip etsin inşallah 🙏🏻
4 ay öncesinde eşimde morfoloji sorunu olduğunu öğrendik ovulasyon günlerini değerlendirmeden korunmasız iliskiye giriyorduk hiç gebelik oluşmadı. İkimizde kontrollerimizi yaptırdık eşim tedaviye başladı. 4 ay sonra eşim tekrar test verdi çok şükür her şey yolundaydı bu ay da ovulasyon günlerimizi değerlendirdik. Uygulamadan takip ediyordum önceden ovulasyon testi aldim onunla takip ettik. Folik asite de 4 ay önce başlamıştım ama 4 ay boyunca düzenli kullandım diyemem. Bu takipli ilişkiden sonra düzenli kullandım hala devam ediyorum. Solgarin folik asitini kullanıyorum.

İlişki günleri bu şekilde oldu canım. ( kalp olan günler ilişki günleri)
Allah ne guzel nasip etmis okdar emeginin karsiligini almissin masallh 👣 benm esimdede sperm sorunu var yeni ogrendik 1milyon 😔 cok dusuk maxigo sase omega keciboynuzu ozu pekmezi allah ne verdiyse yiyor.. 1 2 ay snra tekrar test vercek umarim bende böle hamile kalirim senin adina kendim hamileymis gibi sevindim zor bu süreç benmde umudum olsun istiyorum 🤲🏻

Allah ne guzel nasip etmis okdar emeginin karsiligini almissin masallh 👣 benm esimdede sperm sorunu var yeni ogrendik 1milyon 😔 cok dusuk maxigo sase omega keciboynuzu ozu pekmezi allah ne verdiyse yiyor.. 1 2 ay snra tekrar test vercek umarim bende böle hamile kalirim senin adina kendim hamileymis gibi sevindim zor bu süreç benmde umudum olsun istiyorum 🤲🏻
Umudun hep olsun ne güzel tedavilere de başlamışsınız her şey yoluna girecektir 🙏🏻 güzel haberlerini her zaman bekliyoruz dualarımızda olacaksın. Ben de çok umutsuzdum o kadar iyi anlıyorum ki seni ama sen yapma stres çok daha büyük etkiliyormuş vücudu. Birde sayı ve hareket için bir çok yazi okumuştum burada farklı ilaçlar vardı onları da doktorunuza danışıp ekleyin isterseniz. Ayrıca havuç suyu, caksir suyu bunlar da cok fazla kullanılıyordu araştırdığım zamanlarsam biliyorum bizde bir süre kullandık

Canım çok mutlu oldum 😍😍 hayırlı olsun inşallah ❤️ sanırım geç döllenme olmuş senin iyi ki gittin kan testine inşalla sağlıklı bir şekilde ilerler ikimizinde 🤰🏻
Ayy inşallah hala inanamıyorum emin olamıyorum 🫣 bi test daha verirsem içim rahat edecek ☺️ sağlıkla kucağımıza alalım inşallah kuzum

Umudun hep olsun ne güzel tedavilere de başlamışsınız her şey yoluna girecektir 🙏🏻 güzel haberlerini her zaman bekliyoruz dualarımızda olacaksın. Ben de çok umutsuzdum o kadar iyi anlıyorum ki seni ama sen yapma stres çok daha büyük etkiliyormuş vücudu. Birde sayı ve hareket için bir çok yazi okumuştum burada farklı ilaçlar vardı onları da doktorunuza danışıp ekleyin isterseniz. Ayrıca havuç suyu, caksir suyu bunlar da cok fazla kullanılıyordu araştırdığım zamanlarsam biliyorum bizde bir süre kullandık
Umudumu yitirmemeye calisiyorum yeni regli oldum ovülasyon testine basliycam yeniden kendime maxijuno esimede maxigo aldim birde gynoseed jel aldim onu deniycem bakalim 2ocakta benim kontrlum var doktor doktor geziyoruz bir kapi bir care diye belki aldiklarimiz bir fayda ederde bende birilerine senin gibi umut olurum . Allh razi olsun dualarinda yer verdigin icin rabbim bu yolda ilerleyen tüm kardeslerim müjdelensin rabbim insallh nasip eder. Ezan vakti dualarimiz kabul olur insallh benmde umudum gelir 🤲🏻

Umudumu yitirmemeye calisiyorum yeni regli oldum ovülasyon testine basliycam yeniden kendime maxijuno esimede maxigo aldim birde gynoseed jel aldim onu deniycem bakalim 2ocakta benim kontrlum var doktor doktor geziyoruz bir kapi bir care diye belki aldiklarimiz bir fayda ederde bende birilerine senin gibi umut olurum . Allh razi olsun dualarinda yer verdigin icin rabbim bu yolda ilerleyen tüm kardeslerim müjdelensin rabbim insallh nasip eder. Ezan vakti dualarimiz kabul olur insallh benmde umudum gelir 🤲🏻
İnsallah her şey gönlünüzden geçtiği gibi olsun 🙏🏻 güzel haberleriniz duyacağımız günler yakın 🙏🏻🙏🏻

Verdim canım
22 Aralık 19
25 aralık 69
27 aralık 226 nasıl sence
Maşallah gayet güzel artışta 🧿
Benim de
22 Aralık 42.31
26 Aralık 632

Çok fazla mı artış olmuş ikiz gebelik olabilir vs dedi çevremdekiler ama bilemedim🥹 beklenen adet tarihim yarın bu arada adet döngüm 30 gün sürüyor çünkü 🤨

Hanımlar ben kaç gündür soğan suyu içiyorum 15 gün içilmesi gerekiyormuş ve bu da yumurtlama günüme denk geliyo yumurtlama gününde mi içmeliyim yoksa yumurtlama gününden sonra tkr devam mı etmeliyim bilen biri bana bunu açıklayabilir mi şimdiden teşekkürler 😊

Maşallah gayet güzel artışta 🧿
Benim de
22 Aralık 42.31
26 Aralık 632

Çok fazla mı artış olmuş ikiz gebelik olabilir vs dedi çevremdekiler ama bilemedim🥹 beklenen adet tarihim yarın bu arada adet döngüm 30 gün sürüyor çünkü 🤨
Aa bencede çoğul olabilir ay mutlaka haber ver bana ❤️

Regl oldum bugün ama sonuç böyle çıktı anlamadım

Eklentiler

• IMG_3728.jpeg
    IMG_3728.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 100
X