Hamile miyim

Nagihanse

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
193
125
26
Merhaba bir sorunum var belki sizlerinde başına gelmiştir. Mayıs 21 son regl günüm Mayıs 7 korunmasız ilişkim oldu. İlişkiden 5 gün sonra başlayan ağrılarım vardı adet olacakmış ama sökülemiyorum gibiydi. Bende ilaç içmeden önce erken gebelik testi yaptım 8 gün vardı çıkmadı. Ağrılar 4 gün falan sürdü akıntı da eşlik etti. Sonra sıcak basması şikayetim üzerine acilde tekrar kan tahlili alındı reglime 4 gün varken. O da negatif çıktı. Dün regl olmam lazımdı olacak gibi ağrım oldu ped bile taktım ama olmadım bugün de ağrıdan eser yok sanki olmuş bitmiş gibiyim. Sizce testi tekrarlamalı mıyım testi en son testi vereli 5-6 gün arası oldu ama kan vermiştim

Canım eğer adet olmadıysan testi tekrarla prodector erken gebelik testi yapmıştım adete 9 gün vardı bende de aynı belirtiler vardı sonra silik çizgi çıktı bende kan verdim kanda hcg 0dı sonra bende adet gününü bekledim hala adet olmamıştım adet 4 gün geçti baktım olacak gibi değil kan testi verdim ve hcg 299 çıktı geç döllenme olmuş ama adete 9 gün kala testin silik çıkıp kan testinin 0 olması da tuhaftı demem o ki adetin geçmesini bekleyip kan testi verirsen daha emin olursun

Merhaba bir sorunum var belki sizlerinde başına gelmiştir. Mayıs 21 son regl günüm Mayıs 7 korunmasız ilişkim oldu. İlişkiden 5 gün sonra başlayan ağrılarım vardı adet olacakmış ama sökülemiyorum gibiydi. Bende ilaç içmeden önce erken gebelik testi yaptım 8 gün vardı çıkmadı. Ağrılar 4 gün falan sürdü akıntı da eşlik etti. Sonra sıcak basması şikayetim üzerine acilde tekrar kan tahlili alındı reglime 4 gün varken. O da negatif çıktı. Dün regl olmam lazımdı olacak gibi ağrım oldu ped bile taktım ama olmadım bugün de ağrıdan eser yok sanki olmuş bitmiş gibiyim. Sizce testi tekrarlamalı mıyım testi en son testi vereli 5-6 gün arası oldu ama kan vermiştim
Aaayy benmde ilişkiden 5 gün sonra kasık ağrılarım basladı sizin gibi adet olcak gibi. Hafif de bulantım vardı bugün. Adetim yeni bitti bittikten 1 gün sonra ilişki oldu onun üstünden de 5 gün geçti yani bugün oluyor artk. Sabahtır sağlı sollu ağrım var ara ara nedir bilemedim hiç böyle olmazdım

Adet gecikmesinin 3. Günü kan verdim o da sıfır çıktı. Bugün 10 günü geçiyor hala olmadım doktora gittim o da olursun 2-3 aya kadar normal dedi ilaç vermedi doğru düzgün bakmadı bile 3 dakika da çıkardı odadan. Hiç ağrım falan yok arar ara sol kasıklarıma ağrı giriyor anlamadım bir şey bende normalde en fazla 7 gün geçirdim o da mevsim geçişlerinde olurdu onu da bir önceki ay oldum zaten

Kuzum kanda çıkardı kesin. Ama belki geç yumurtan çatladı ve geç döllenme olduysa mutlaka tekrar kan var ne olur ne olmaz

X