Hamile miyimmm? Lütfen yardımm 🥺

karamellla

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
27
-4
Kızlar merhaba.çatlatma iğnesinin 11. Günü beta hcg yaptırdım 1 çıktı bir gün sonra 1,8 çıktı.Hamilelik yok diye düşündüm neyse adet olacağım gün akşamı yaptırdım 16 çıktı adet gecikmesinin birinci günü yaptırdım 47 çıktı ve akşamında yerleşme kanamasına benzer çok açık pembe sümüksü bir leke geldi şu an peçeteye sildiğimde kahveye dönmüş şekilde ama çamaşırıma bulaşmıyor, peçete de görüyorum.Kese falan yok bende anlamadım bu işi.Dr kanda gebelik görünüyor ama ortada bir şey yok dedi kafam karmakarışık işte bekliyorum iki gün sonra tekrar kan vereceğim.Bu leke nedir başına gelen var mı ve beta hcg böyle çıkıp sağlıklı gebelik yaşayanlar lütfen yardım edin 😔

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba fotoyu kaldırın yasaklı bunlar. Henüz zaten gebeliğiniz inanılmaz yeni. Kese görünmemesi normal. Bunların dışında gebelik kimyasala da dönüşebilir her şeye hazırlıklı olun. Doktorunuz muhtemelen kese görmediği için progestan başlamadı. Şuan için uzanıp dinlenmekten başka çareniz yok. Umarım kimyasala dönmez. Hayırlısı olsun.

Kızlar merhaba.çatlatma iğnesinin 11. Günü beta hcg yaptırdım 1 çıktı bir gün sonra 1,8 çıktı.Hamilelik yok diye düşündüm neyse adet olacağım gün akşamı yaptırdım 16 çıktı adet gecikmesinin birinci günü yaptırdım 47 çıktı ve akşamında yerleşme kanamasına benzer çok açık pembe sümüksü bir leke geldi şu an peçeteye sildiğimde kahveye dönmüş şekilde ama çamaşırıma bulaşmıyor, peçete de görüyorum.Kese falan yok bende anlamadım bu işi.Dr kanda gebelik görünüyor ama ortada bir şey yok dedi kafam karmakarışık işte bekliyorum iki gün sonra tekrar kan vereceğim.Bu leke nedir başına gelen var mı ve beta hcg böyle çıkıp sağlıklı gebelik yaşayanlar lütfen yardım edin 😔 (foto için özür dilerim çekinerek attım ama yardımınıza muhtacım 😔)
Yerleşme kanamasına benziyor bendede bu şekilde oluyordu ama sen yinede kan tahlillerini ihmal etme ve dikkat et kendine. Rabbim gönlüne göre hayırlı evlatlar nasip etsin.

Kızlar merhaba.çatlatma iğnesinin 11. Günü beta hcg yaptırdım 1 çıktı bir gün sonra 1,8 çıktı.Hamilelik yok diye düşündüm neyse adet olacağım gün akşamı yaptırdım 16 çıktı adet gecikmesinin birinci günü yaptırdım 47 çıktı ve akşamında yerleşme kanamasına benzer çok açık pembe sümüksü bir leke geldi şu an peçeteye sildiğimde kahveye dönmüş şekilde ama çamaşırıma bulaşmıyor, peçete de görüyorum.Kese falan yok bende anlamadım bu işi.Dr kanda gebelik görünüyor ama ortada bir şey yok dedi kafam karmakarışık işte bekliyorum iki gün sonra tekrar kan vereceğim.Bu leke nedir başına gelen var mı ve beta hcg böyle çıkıp sağlıklı gebelik yaşayanlar lütfen yardım edin 😔 (foto için özür dilerim çekinerek attım ama yardımınıza muhtacım 😔)
Allahtan çekinerek atmışsın yoksa ne atardın bilemiyorum

Allahtan çekinerek atmışsın yoksa ne atardın bilemiyorum
Üslubunuz hiç hoş değil.Bunu daha nazik bir dille söylenilirdiniz burda insanlar bi çare umut arıyor dertleşiyor.Sanırım siz böyle çaresizlikler yaşamadınız ki bu kadar sivri dillisiniz umarım yaşamazsınızda.Neyse size iyi günler dilerim.

Öncelikle merhaba fotoyu kaldırın yasaklı bunlar. Henüz zaten gebeliğiniz inanılmaz yeni. Kese görünmemesi normal. Bunların dışında gebelik kimyasala da dönüşebilir her şeye hazırlıklı olun. Doktorunuz muhtemelen kese görmediği için progestan başlamadı. Şuan için uzanıp dinlenmekten başka çareniz yok. Umarım kimyasala dönmez. Hayırlısı olsun.
Merhabalar bilmiyordum kusura bakmayın..Yorum için teşekkür ederim 🙏

Yerleşme kanamasına benziyor bendede bu şekilde oluyordu ama sen yinede kan tahlillerini ihmal etme ve dikkat et kendine. Rabbim gönlüne göre hayırlı evlatlar nasip etsin.
Amin teşekkür ederim 🙏 sizin beta hcg nasıldı benimki gibi miydi peki

Böyle fotoğrafa böyle üslup!
Böyle fotoğrafa derken? Anladığım kadarıyla siz hiç adet görmüyorsunuz ya da gebelik hakkında hiçbir bilgiye sahip değilsiniz ve anladığım kadarıyla saray soyundan geliyorsunuz ki burun ucuyla böyle şeyler yazıyorsunuz.Siz insanlara bu şekilde yaklaşırsanız gün gelir insanlarda sizinle dalga geçer!!Kaldı ki her gördüğünüz şeye cevap yazmak zorunda da değilsiniz.Eğer rahatsız olduysanız sayfadan çıkıp gidin.

Boş insan olduğunuz belli. İnsanlarla uğraşıyorsunuz anca.!!! Görmezlikten gel cevap verme o zaman. Sana giren çıkan ne hayırdır???
Şu yazdığınız güzel bir üslupla mı yazılmış peki. Ve yazdıklarınız sizin dolu insan olduğunuzu mu gösteriyor. Mide bulandırıcı bir fotoyu kimse görmek istemez insanlar tepki göstermekte haklı.

Böyle fotoğrafa derken? Anladığım kadarıyla siz hiç adet görmüyorsunuz ya da gebelik hakkında hiçbir bilgiye sahip değilsiniz ve anladığım kadarıyla saray soyundan geliyorsunuz ki burun ucuyla böyle şeyler yazıyorsunuz.Siz insanlara bu şekilde yaklaşırsanız gün gelir insanlarda sizinle dalga geçer!!Kaldı ki her gördüğünüz şeye cevap yazmak zorunda da değilsiniz.Eğer rahatsız olduysanız sayfadan çıkıp gidin.
Rahatsız oldum tabi. Adet görüyorum diye fotosunu buraya atmam mı lazım hassas fotolar bunlar kim etkilenicek bilemezsiniz başlığa bi uyarı da yazmamışsınız. Bir de üste çıkıyorsunuz.

Şu yazdığınız güzel bir üslupla mı yazılmış peki. Ve yazdıklarınız sizin dolu insan olduğunuzu mu gösteriyor. Mide bulandırıcı bir fotoyu kimse görmek istemez insanlar tepki göstermekte
Şu yazdığınız güzel bir üslupla mı yazılmış peki. Ve yazdıklarınız sizin dolu insan olduğunuzu mu gösteriyor. Mide bulandırıcı bir fotoyu kimse görmek istemez insanlar tepki göstermekte haklı.
🤫🤫🤫🤫🤫

Üslubunuz hiç hoş değil.Bunu daha nazik bir dille söylenilirdiniz burda insanlar bi çare umut arıyor dertleşiyor.Sanırım siz böyle çaresizlikler yaşamadınız ki bu kadar sivri dillisiniz umarım yaşamazsınızda.Neyse size iyi günler dilerim.
Fotoğraf çok hoş olduğu için uslubumda o derece hoş oldu hanımefendi. Vücut akintilarinin fotoğrafı çekilip oraya buraya atılmaz, bir rahatsızlığınız varsa doktora gidersiniz.

Kese gözükmesi için henüz çok küçük değerin 3000 leri bulması lazım bu şekilde fotoğraf koymak yasak kaldırın lütfen sonra bam yeme sıkıntısı falanda oluyor ve inşallah kimyasala dönmez bu şekilde yerleşme kanaması yaşayanlar var evet siz ayaklarınızı yukarı kaldırın dinlenin bol bol su için sürekli kan verip kendinizi strese sokmayın bence evde gebelik testi ile koyulaşmayı takip edebilirsiniz

E madem o kadar normal instagramda falan da paylaşın, ayrica forum kurallarına uygun değil bu yaptığınız

Kese henüZ görünmeyebilir gayet normal. Kanda beta belli seviyeye ulaşınca görünür zaten. Henüz çok yeni gibi rakam zaten. Birde foto gerçekten hoş olmamış. Sonuçta kimseye gösteremediğimiz şeyler bunlar 😊 midesi bulanan olur.
Hakkınızda hayırlısı olsun

X