Hamile oldugumu yazacak miyim buraya.

LocalPrincess

Huzur
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
105
1
Merhaba arkadaslar, hihoyyyt
ilk kez bu ay yumurtlama takibi yaptim. Clear blue dijital ovulasyon testi kullandim. Iyiki de kullanmisim.
Normalde 28 gunde bir adet gordugum icin ovulasyon gunumu hep 13 14 gunler zannederdim. Ancak bu ay 11 ve 12 gunlerde gulen yuzu (yani ovulasyon gunu) gordum ve o sekilde degerlendirdik. 13 gun bombos yuzu gorunce kafamçokkarıştı niye daha once yapmadigim icin kizdim kendime.
Daha reglime 9 gun var
Oyle diger arkadaslar gibi su belirtim var bu belirtim var diyemiyorum dogal olarak
Sadece hamile kalmis olmayi diliyorum RABBIM den :Saruboceq:
Hepinize sevgiler opuyorumnanaktan

Hadi hayirlisi olsun :icecream: Benimde adet döngüm 28. Her zaman bizde calismalara 13-16 gün arasi baslardik ama bi keresinde 10 ve 11.gün seffaf uzayan akintiyi görünce sasirmistim o günden beri artik calismalarimizi öne aldik. Tabii bazen gec yumurtlama yine oluyor ama kendimizi garantiye almak icin en iyisi 10.günden sonra baslamak diye düsünüyorum. Insallah tutturmusunuzdur.

Hadi hayirlisi olsun :icecream: Benimde adet döngüm 28. Her zaman bizde calismalara 13-16 gün arasi baslardik ama bi keresinde 10 ve 11.gün seffaf uzayan akintiyi görünce sasirmistim o günden beri artik calismalarimizi öne aldik. Tabii bazen gec yumurtlama yine oluyor ama kendimizi garantiye almak icin en iyisi 10.günden sonra baslamak diye düsünüyorum. Insallah tutturmusunuzdur.

Insallah :Saruboceq: tesekkur ederim a.s.
yumurta kivamindaki akintimda 11. gun geldi aslinda daha gec gelirdi normalde bilmiyorum bu ay erken yumurtlamis da olabilirim
Tabi onemli olan sonuc insallah hamileyizdir
Kendimi kaptirmak da istemiyorum :1no2:
Allah gonlumuze gore versin canim :1hug:

insallah bende kalirim bu ay hamile :CüvCüv:

Insallah Ruyabucum insallah :CüvCüv:
Senin adet gunune ne kadar var benm daha 9 gunum var bu sabah uyanirken sol kasigimda batma hissttim ama umitlenemiyorum daha once de boyle oldu cunku :çok üzgünüm:
Insallah bebeklerimiz bizimledir canim Şeniz

Insallah :Saruboceq: tesekkur ederim a.s.
yumurta kivamindaki akintimda 11. gun geldi aslinda daha gec gelirdi normalde bilmiyorum bu ay erken yumurtlamis da olabilirim
Tabi onemli olan sonuc insallah hamileyizdir
Kendimi kaptirmak da istemiyorum :1no2:
Allah gonlumuze gore versin canim :1hug:

bende o ay ilk defa 11.günde akintiyi hissettigim an esimle maraton yaptik :eek: ondan sonra dahada adet olana kadar bisey gecmedi aramizda, ben biraz sanki tutmus gözüyle baktim ve cinsel yasagi koydum bebek rahatsiz olmasin diye kaydirigubbakcemile3 valla o ayda hamile kalmisim, 7 senede gelen bir tesadüftü ama oda düsükle sonuclandi cünkü ikimizde inanamistik saka gibi gelmisti normal hayatima devam ettim bebegi düsürdüm :sinifsinif:

Insallah Ruyabucum insallah :CüvCüv:
Senin adet gunune ne kadar var benm daha 9 gunum var bu sabah uyanirken sol kasigimda batma hissttim ama umitlenemiyorum daha once de boyle oldu cunku :çok üzgünüm:
Insallah bebeklerimiz bizimledir canim Şeniz

canım benim ilk belirtim sağ kasığımda çıban çıkmıştı herkesde olmuyormuş ya çıban

ya siğil böyle bişey hamilelik belirtisiymiş ben regl tarihim gelmeden vardı bu

5 gün reglim geciktiğinde ise ilk ama en ilk belirtim şiddetli bi açlık

asla doymuordum yiyorum yiyorum doymuyordum

reglim 8-10 gün gectiğinde ise aşırı uyuklamalarım başladı ve her zmankındne fazla beyaz akıntı gelmeye başladı

11 gün gectıkten sonra lan acaba hamılemıyım diye test yapmıştım ve 5 haftalık hamiş

olduğumu öğrenmiştim :) sevinçten deliye dönmüştük beklemiyorduk aynı zmanada bide kısa süreli

şok yaşadık tabi e biz korunuyroduk fln diye :) kasık batmalaları çok daha sonra olmuştu anlıycan :)

6 haftalık fln hamileykende kasığımdaki çıban geçti

9 haftalıkken bebeğimi kaybettim yani 21 gün önce :KK43:....hayırlısı olsun inşallah

inşallah sağlıklı ve hayırlı bebişler nasib eder Rabbim cümlemize :)

vücudum biraz dinlensin şöyle 7-8 ay sonra denemek istiyorum tekrar nasib olur inşallah :) amin

Son düzenleme:

bende o ay ilk defa 11.günde akintiyi hissettigim an esimle maraton yaptik :eek: ondan sonra dahada adet olana kadar bisey gecmedi aramizda, ben biraz sanki tutmus gözüyle baktim ve cinsel yasagi koydum bebek rahatsiz olmasin diye kaydirigubbakcemile3 valla o ayda hamile kalmisim, 7 senede gelen bir tesadüftü ama oda düsükle sonuclandi cünkü ikimizde inanamistik saka gibi gelmisti normal hayatima devam ettim bebegi düsürdüm :sinifsinif:

Tam okudum ne guzel bebis gelmis diyecektim ki son bolumu okudum :1no2:
Cok uzuldum canim gecmis olsun
Tabi ki cok dikkat etmek lazim ama kendini de suclama her seyde ve serde bir hayir vardir mutlaka
Insallah en yakin zamanda saglikla gelir melek kokulun sana ve hepimize :1hug:

canım benim ilk belirtim sağ kasığımda çıban çıkmıştı herkesde olmuyormuş ya çıban

ya siğil böyle bişey hamilelik belirtisiymiş ben regl tarihim gelmeden vardı bu

5 gün reglim geciktiğinde ise ilk ama en ilk belirtim şiddetli bi açlık

asla doymuordum yiyorum yiyorum doymuyordum

reglim 8-10 gün gectiğinde ise aşırı uyuklamalarım başladı ve her zmankındne fazla beyaz akıntı gelmeye başladı

11 gün gectıkten sonra lan acaba hamılemıyım diye test yapmıştım ve 5 haftalık hamiş

olduğumu öğrenmiştim :) sevinçten deliye dönmüştük beklemiyorduk aynı zmanada bide kısa süreli

şok yaşadık tabi e biz korunuyroduk fln diye :) kasık batmalaları çok daha sonra olmuştu anlıycan :)

6 haftalık fln hamileykende kasığımdaki çıban geçti

9 haftalıkken bebeğimi kaybettim yani 21 gün önce :KK43:....hayırlısı olsun inşallah

inşallah sağlıklı ve hayırlı bebişler nasib eder Rabbim cümlemize :)

vücudum biraz dinlensin şöyle 7-8 ay sonra denemek istiyorum tekrar nasib olur inşallah :) amin

Cok gecmis olsun Aysecim cok uzuldum :çok üzgünüm:
Mutlaka bunda da bir hayir vardir :Saruboceq:
Insallah kendini hazir hisettigin anda (hem fiziken hem ruhen) tatli bebegin gelir sana :Saruboceq: ve annelik duygusunu tatmak isteyen herkese
Biz cok istiyoruz esimle bebegimiz olmasini artik
2 yillik evliyiz Insallah Rabbim hepimizin gonlune gore verir opuyorumnanaktan
Su an icin bir belirtim yok neden bilmiyorum icimden bir ses bu ay sanki bana hamilesin sen diyor
:1no2:
Belki de cok istedigim icin boyle yoruyor da olabilirim bilemiyorum Ve cok umitlenmek istemiyorum son 8 gun :Saruboceq:

Her seyin hayirlisi hepimiz icin a.s.

İNŞALLAH hamilesindir canım...

ama rica ederim kendinizi pek kaptırmayın ben ikinci aşılamamı yaptırdım ve sonuç negatiff..

üstelik doktor kontrolü altındayım devamlı..yumurtlama kontrolu yapılıyor ...

verici olan mevlam...inşallah herkese rabbim verir...

içindende beni ayırt etmesin

İNŞALLAH hamilesindir canım...

ama rica ederim kendinizi pek kaptırmayın ben ikinci aşılamamı yaptırdım ve sonuç negatiff..

üstelik doktor kontrolü altındayım devamlı..yumurtlama kontrolu yapılıyor ...

verici olan mevlam...inşallah herkese rabbim verir...

içindende beni ayırt etmesin

Oyle canim zaten Rabbim isterse en olmaz denilen zamanda olur :Saruboceq:
Bize dusen sadece yurekten istemek
Insallah en kisa zamanda saglikla hayirlisiyla gelir guzel melekler :CüvCüv:

Demekki saglikli degilmis, buda ayri bir sinavmiski kaderimizde yasamak varmis. O kadar kadinlar tarlada calisiyor, sirtinda yük tasiyor bebeklerine yine bisey olmuyor fisfisfis Herseyi yaradan rabbim bilir hakkimizda hayirlisi neyse o olsun. Vardir elbet bir bildigi :sm_confused:

Demekki saglikli degilmis, buda ayri bir sinavmiski kaderimizde yasamak varmis. O kadar kadinlar tarlada calisiyor, sirtinda yük tasiyor bebeklerine yine bisey olmuyor fisfisfis Herseyi yaradan rabbim bilir hakkimizda hayirlisi neyse o olsun. Vardir elbet bir bildigi :sm_confused:

Kesinlikle oyle kaydirigubbakcemile5
Umarim en kisa zamanda saglikli melekler gelir bizlere
Ne oldu bana bilmiyorum :gitme:
'Allahim tum isteyen guzel annelerimize en kisa sure icerisinde saglikli hayirli mis kokulu bebekler ver
Bizleri bize anne diyecek o meleklerden mahrum etme ' :çok üzgünüm:

inşallah arkadaşlar dileklerimiz kabul olur..ilk bebek bekleyenler iiçin çok daha heyecanlı allahım isteyen herkese anne olmayı tattırsın inş. bende 2. bebk istiyorum bu ayın 16. adet tarihim bakalım inş olur..

X