HAMILELIGE ADIM ADIM

50 mg levotiron kullanıyorum bir ara yükseklik için gün aşırı 25 mg daha kullanıyodum hemen düzeksin diye her gün içince değer 0 lara düştü. Sınra szaltınca düzeldi canım sen ?
Hamilelikte cok zararlı ya ( düşük yaptım doktorum dedi tahlil yapalım tiroid çıktı bu yüzden düşme ihtimali yüksek dedi şimdi de korkuyorum tabi (

Hamilelikte cok zararlı ya ( düşük yaptım doktorum dedi tahlil yapalım tiroid çıktı bu yüzden düşme ihtimali yüksek dedi şimdi de korkuyorum tabi (
Olur mu ya kaç kişi var bu şekilde hamileliğini devam ettiren güzel bi şekilde sonuçlandıran. İlacını kullandığın zaman hiç bir şey olmaz. Baştan yenilgiyi kabul edersen güzel anların tadını çıkaramazsınn. :) çok sebep olmuyo düşüğe hele ki epeydir hasralığın varsa zaten düzenli kullanıyorsan. Sen de yeni mi çıktı.

5 haftalık daha . doktora gitmedim bugün kan verdim sadece belki 1-2 hafta sonra giderim evham yapmak istemiyorum. Önümüzdeki hafta yine kan verip degerlerimin yükselmesini takip edicem inşallah . haziranda düşük yaptım o zaman çıktı canım . ilk 6 çıktı sonra 2,4 sonra 2,9 ve hamile kalmak için ilaç verdi 25lik euthyrox verdi bir ara kullandım çarpıntı yaptı bıraktım hamile kalınca tekrar olcturdum yüksek çıktı ( salı kontrol var doktora ggidene kadar ilaca tekrar bbaşlangıç yaptım

Sen bilirsin canım ama ilacını ihmal etme çarpıntı yaptıysa değiştirir doktorun. Tedavi ile kalmadıysan doktora geç gitme durumuna en iyi sen karar verirsin. Boşa telaş yapıyosun bence.

hayrlı olsn canm Allah saglıkla kucagına aldrsın

bu arada canım belırtılerın nelerdı benımde sat 5 eylül dü

bu arada canım belırtılerın nelerdı benımde sat 5 eylül dü
Tesekkurler canjmm Rabbim isteyen herkese nasip etsin . ben bu ay çok umutsuzdum basımdan çok şey geldi geçti ( belki de geçmedi . ki acisi baki kaldı neyse ) bu ay eşim ovu günlerinde yyanı kurbanda biranda memlekete gitti bende bu ay pek umidim yoktu regl olcam diye bekliyordum belirtileri aynjydi çünkü aşırı belim agridi sanki günlerce iş yapmisim gibi kasiklarima biranda batmalar oluyordu hatta sofrada sicriyordum adeta batmalardan oturu. Ayaklarim buz gibiydi baş dönmesi çok oldu biranda yere düşüyordum ve tiksinmeler oldu kurban etinden falan . ama bende kurbanda etlerle çok ugrastim diye tiksindigimi düşündüm ama annem anlıyordu bende konduramiyordum . dedim ya çok şeyler yaşadım artık akışına bıraktım bu ay da olmaz derken geldi yavrucagim . senin belirtiler nedir ?? Satlar ayniymis çok sevindim

artık kafana hıc bı sey takma canm bebişini düşün:) benımde iste ovu tam bayrama denk geldı ya bız de bayram telasından pek çalısamadk aslında ama yıne de ümitlenıyrm.benm belrtılerım senn de dedgın gbı belım o kadar cok agrıyo kı kopacak gbı ve goguslerm 10 gundur dokunamıyrm ucları dik ve damarlar aşırı belli ve çok sık tuvalete gtmeye başladm.ama benım yumurtlamadn sonra hıc akıntım yok hep kupkuru bu neden olabılr acaba canım.he unutmadan bı de salı gunu aksam tuvalete gttgmde pecetede cok cok az bı kahverengi akıntı gördum sabahta yıne tuvalette cok cok az vardı ondan sonra olmadı bı daha inşallah bu ay benımde bebişim gelir

Canım aaslında tüm belirtilerin var ama insan kesin konuşamıyor çünkü regl ile bebis karışıyor birbirine . bat ne zaman canım ?? Geçtiyse büyük ihtimal hamissindir:)) beyazgulosqe

Aaay çok güzel anlatmışsın❤

Sağlıcakla kucağına al bebeğini inşallah..

Bende zar zor hamıle kalanlardanım..(ama doktora gıtmeden kendı azmımle kalanlardan (kotu bisey duymayı dötüm yemedi cunku))

Neyse uzatmıyım hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur inşallah ❤ ınsan şoka gırıp yeterince sevinemiyor mala bağlıyor..ben 9ay maldım..

Canim Rabbim hayirlisiyla evladına kavuşursun insaallah çok duygulandim din beni

Formda her ne kadar yeni olsam da daha önceden sıkı takipçisiydim. Ben de hamileliği öğrenir öğrenmez çoğu bilgiyi burdan edindiğim için sizlerle paylaşmayı borç bildim. Tebrik ederim arkadaşım seni. Allah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasib etsin inşallah. Ben de 6 haftalık hamileyimm

Canını hiç sıkma. Tiroidli olupta harika bebişleri olan bu kadar insan varken umudunu kaybetme. İlaçlarını al, kendine dikkat et. Gerisi gelir.

Hayırlı olsun ne güzel tedaviye gerek kalmadan olmuş bebişin. Ben de şuan şoktayım. Bazen aklıma geliyor "ehe hamileyim ben", ama heyecan duygu sıfır. Normal yani benim de bu mallığım

Canim Rabbim hayirlisiyla evladına kavuşursun insaallah çok duygulandim din beni

Çok sağol Allah razı olsun. Rabbim isteyen herkese versin hayırlısıyla.

Aynı zamanlarda hamile kalmışız Rabbim bebişlerimizi korusun.

Sizde aşermeler bulantılar falan başladı mı?

Amin inşallah Rabbim bebişlerimizi ve bizi korusun. Ona emanetiz. İyisi de kötüsü de allahtan. İyi düşünelim iyi olsun. Allah büyük. Bende bazı sabahlar çok aşırı bulantı oluyo ama çok şükür şu ana kadar hiç kusmadım belki daha erkendir bilmiyorum. Ama doktorum mide bulantılarının olması iyiye işaret bu canlandığını gösterir diye bişey söyledi bana saçma geldi açıkçası bazı bayanların hiç mide bulantısı olmadan sorunsuz hamilelik geçirebiliyo. Ben de şimdi mide bulantısı olmayınca acaba bişey mi var diye tedirgin de olmuyo değilim. Dediğim gibi çok bulantım olmasa da genelde bazı sabahlar bulantı oluyo mesela bu sabah pek öyle bulantım yoktu ve kırmızı et kokusundan acayip tiksiniyorum. Aşerme olarak ta canım acayip ekşi şeyler istiyo durup dururken aklıma turşu geliyo ağzım bi daha resmen yutkunacak şekilde suyla doluyo :) Siz de nasıl durumlar?

Bende karın şişliği ve hafif adet ağrıları dışında bir sorun yok. Hiç aşermiyorum, mide bulantım zaten hamile kalmadan önce de sabahları vardı, o da değişmedi. Bende de aşerme olmayınca korkuyorum açıkçası. Hiç belirtisiz hamilelik geçirenler var ama ne bileyim. İnsan zor bulunca korkuyor.

Karın şişliği ve adet sancıları aynen bende de mevcut. Doktorum kanama olmadıkça ağrılar normal rahim genişliyor dedi. Bir de benim akıntı sorunum çok fazla artık rahatsız etmeye başladı beni koku yok ama sarımsı şekilde oluyolar bu dönemde de normalmiş bunlar ama ilaç kullanmam için çok erken olduğunu söyledi doktorum. Anneme söylüyorum bunları da siz çok takıyosunuz ince düşünüyosunuz bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler dalyan gibi çocuk oldunuz diye kızıyo bana ben de diyorum sizin heyecanınız yokmuş o zamanlar ondan Gerçekten de biz her şeyi kafaya takıyoruz aman nolacak aman şöyle aman böyle diye. Güzel düşünelim güzel olsun sonucu. Hiç dert etme kendine hamişliğin keyfini çıkaralım. Bak ben bir kitap okuyorum sana da tavsiye ederim güzel bilgiler içeriyor. Epsilon yayınlarının Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler. bu kitabı oku derim. Bu arada nerde yaşıyorsun? Doktor kontrollerin ne zaman?

Bence de fazla takıyoruz. Millet dr. yüzü görmeden doğuruyor hemde sağlıklı mı sağlıklı. Bizi ne değil mi ağrı bulantı var mı yok mu. Ne güzel yok keyfini çıkar değil mi? Ama yoook illa sıkıntı yapacağız kendimize.

O kitabı almam lazım. Canan Karatay'ın hamileler için kitabı var onu da alacağım

Şuan İstanbul Sancaktepe'de oturuyorum ama Gebze de ev bakıyorum işlerimiz oraya taşındı. Bu halde bir de ev taşıyacağım. Siz nerede oturuyorsunuz?

Aynen valla. Mutlaka al oku insan kendini avutuyor onun yarı sıra da güzel bilgiler ediniyorsun. Allah kolaylık versin arkadaşım taşınma işleri zor işler Uzakmışız ama gönüller bir olsun. Ben İstanbul Beylikdüzü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…