Hamilelik Belirtilerim 什

nirvanam

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
15 ubat 2017
3
1
39
merhaba bende 2 y覺ll覺k evliyim 2 tane 癟ocuum var 20 ya覺nda olum 17 ya覺nda k覺z覺m.2.evliliimi yapt覺m ve tekrar anne olmak istiyorum.Ya 38 olunca iler biraz zorla覺yor san覺r覺m doktor kontrolleriyle klomen ve femare kulland覺m yumurtlama oldu 癟atlatma inesi yap覺ld覺 g羹nler deerlendirildi ve ben son 3 g羹n羹 bekliyorum.son 2 g羹nd羹r adet olacakm覺覺m gibi kas覺k ar覺lar覺 ya覺yorum g繹羹slerim de anlatamad覺覺m tarifsiz bir deiiklik var sanki birde a覺r覺 uyku hali geceleri s覺k s覺k uyanma ve t羹m gece sa癟ma sapan r羹yalar g繹r羹yorum ve sabah yorgun uyan覺yorum 6 ayd覺r ura覺yorum ve bu ay olsun istiyorum sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?

Melloggg

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
30 Aral覺k 2020
49
41
33
Merhaba han覺mlar. Buras覺 talihli yaz覺malar ile dolu hepsini okudum. Sal覺kla kuca覺n覺za almay覺 nasip eder Rabbim inallah. Bende urda bi yerde bekleyeyim. Zaten 5 y覺ld覺r bekliyorum umutla sab覺rla duayla :KK36:

selennhmzcb

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
19 Ocak 2021
26
72
22
Katre643 Katre643 o kadar g羹zel bi payla覺m olmu ki sizin ad覺n覺za 癟ok sevindim rabbim sal覺kla kuca覺n覺za almay覺 nasip etsin inallah. Bende 癟ok ama 癟ok istiyorum ama o kadar kafama tak覺yorum ki s覺rf bu y羹zden olmad覺覺n覺 d羹羹n羹yorum hen羹z 2 ayl覺k evliyim ve en b羹y羹k hayalim anne olmak bir bebek sahibi olmak. Benimde suan adetime 3 g羹n var ama d羹n lekelenme yaad覺m kahverengi eklinde. G繹r羹nce zaten direk y覺k覺ld覺m tamam kesin adet oluyorum dedim bu ay da tutmad覺 dedim alad覺m baya. Ertesi g羹n oldu kahverengi lekelenme hala devam ediyo kas覺klar覺mda biraz sanc覺 ve batmalar var adet oluyorum d羹羹ncesi akl覺mda halbuki bu ay 癟ok 羹mitliydim ama maalesef daha 繹nce 2 kere test yapt覺覺m icin uan yapmaya g繹nl羹m el vermiyor korkuyorum negatif sonucu g繹rmekten. Keke bir mucize olsa da bende hamile olsam

Mevsim4747

ye
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
8 Nisan 2021
330
328
K覺zlar benim yumurtlama 10-11-12-13-14 t羹 indirdiim uygulama g繹re ilk 3 ve son 1 g羹n羹 deerlendirdik bat a 3 g羹n var baz覺 belirtiler var hafif ba d繹nmesi sabah az biey mide bulant覺 kas覺klarda ar覺 ve 繹zellikle alt kar覺nda doluluk hissi toplu oturam覺yorum bask覺 oluyor gibi hissediyorum arada mide yanmas覺 da oluyor bunlar psikolojik olabilir mi test yapsam 癟覺kar m覺 elimde kaset test var sadece bilenler bilgi verebilir mi. Daha 繹nce bo gebelik yaad覺m ondada bu doluluk hissi sanki suyu 癟ok i癟miim de karn覺mda oynuyor gibiydi
Indirdiginiz uygulamanin adini verebilirmisiniz