Hamilelik Belirtilerim 🤰

Okadar mutlu oldumkiii Rabbim.dileyen arzulayan herkeze tatdirsin insallah❤ tebrik ederiiim canimm

Merhaba bunu yazmışsınız ve hamile gozukuyorsunuz. İnşallah ben de sizin gibi hamile olanlardan olurum... Bana da dua eder misiniz. Benzer belirtilerim var benim de bata daha var. Ama çok istiyorum. İnşallah hamile kalırım bu ay ben de

Uğurlu gelsin bu topik inşallah. Allah'ım bu ay gebe kalanlardan olayım ben.de. Bana ve isteyen herkese nasip olsun.

Haber verin kesin dualarım sizinle

merhaba bende 2 yıllık evliyim 2 tane çocuğum var 20 yaşında oğlum 17 yaşında kızım.2.evliliğimi yaptım ve tekrar anne olmak istiyorum.Yaş 38 olunca işler biraz zorlaşıyor sanırım doktor kontrolleriyle klomen ve femare kullandım yumurtlama oldu çatlatma iğnesi yapıldı günler değerlendirildi ve ben son 3 günü bekliyorum.son 2 gündür adet olacakmışım gibi kasık ağrıları yaşıyorum göğüslerim de anlatamadığım tarifsiz bir değişiklik var sanki birde aşırı uyku hali geceleri sık sık uyanma ve tüm gece saçma sapan rüyalar görüyorum ve sabah yorgun uyanıyorum 6 aydır uğraşıyorum ve bu ay olsun istiyorum sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi?

Merhaba hanımlar. Burası talihli yazışmalar ile dolu hepsini okudum. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder Rabbim inşallah. Bende şurda bi yerde bekleyeyim. Zaten 5 yıldır bekliyorum umutla sabırla duayla

Katre643 o kadar güzel bi paylaşım olmuş ki sizin adınıza çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bende çok ama çok istiyorum ama o kadar kafama takıyorum ki sırf bu yüzden olmadığını düşünüyorum henüz 2 aylık evliyim ve en büyük hayalim anne olmak bir bebek sahibi olmak. Benimde suan adetime 3 gün var ama dün lekelenme yaşadım kahverengi şeklinde. Görünce zaten direk yıkıldım tamam kesin adet oluyorum dedim bu ay da tutmadı dedim ağladım baya. Ertesi gün oldu kahverengi lekelenme hala devam ediyo kasıklarımda biraz sancı ve batmalar var adet oluyorum düşüncesi aklımda halbuki bu ay çok ümitliydim ama maalesef daha önce 2 kere test yaptığım icin şuan yapmaya gönlüm el vermiyor korkuyorum negatif sonucu görmekten. Keşke bir mucize olsa da bende hamile olsam

Indirdiginiz uygulamanin adini verebilirmisiniz

Baştan sona kadar okudum
Baştan sona kadar okudum adınada okadar mutlu oldumki inan sanki yakınımmissin gibi sevindim o derece,cunki bende bu ay bebek psikolojisinden çıkmayı istiyorum yaptimda ama bazen tutamayıp test yapıyoruz işte Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin nezaman yazdın tarihine de bakamadım banada dua edermsin kalbin temiz birine benziyosun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…