Hamilelik belirtisi mi

Mavigokyuzu6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
361
425
Merhabalar. Adetime 7 gün kaldı. Geçen pazartesi yumurtlama günümdu. Bu dahil olmak üzere toplamda 6,7 günü hiç boş gecirmedik. Dün akşamdan beri kasik ağrısı ve akıntı artışı var. Bir de küçük bir iki damla kahverengi akıntı olmus. Bugün hem yumurtlama hem gebelik testi yaptım ikisi de negatif çıkti. Biliyorum henüz çok erken ama sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?

Merhabalar. Adetime 7 gün kaldı. Geçen pazartesi yumurtlama günümdu. Bu dahil olmak üzere toplamda 6,7 günü hiç boş gecirmedik. Dün akşamdan beri kasik ağrısı ve akıntı artışı var. Bir de küçük bir iki damla kahverengi akıntı olmus. Bugün hem yumurtlama hem gebelik testi yaptım ikisi de negatif çıkti. Biliyorum henüz çok erken ama sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?
Yani belirti olabilir tabi o kahve akıntı da belki yerleşme kanaması da olabilir ama test için daha çok erken, adete 1 gün kala felan anca zar zor çıkıyo teste 🥰
Stres yapmayın siz olması gerekeni yapmışsınız gerisi Allah’ta🤷🏼‍♀️🤲🏻

Yani belirti olabilir tabi o kahve akıntı da belki yerleşme kanaması da olabilir ama test için daha çok erken, adete 1 gün kala felan anca zar zor çıkıyo teste 🥰
Stres yapmayın siz olması gerekeni yapmışsınız gerisi Allah’ta🤷🏼‍♀️🤲🏻
Ahh ahh stres yapmamak elde değil. Çok teşekkür ederim. Umarım pozitifi görmek nasip olur bu ay 🤲🏻

Çok erken yapıyorsunuz testleri çok haklısınız beklemek yoruyor insanı ama gerçekten böylesi daha kötü😔 7 gün kala kanda bile belki çıkar zaten 10 günde rahime iniyor hcg yükseliyor✔️🤲🏽 inşallah vardır ama üzülme olmazmı 3 4 gün sonra bidaha yap mutlaka 🤲🏽🤲🏽🤲🏽🙏🏽🙏🏽

Çok erken yapıyorsunuz testleri çok haklısınız beklemek yoruyor insanı ama gerçekten böylesi daha kötü😔 7 gün kala kanda bile belki çıkar zaten 10 günde rahime iniyor hcg yükseliyor✔️🤲🏽 inşallah vardır ama üzülme olmazmı 3 4 gün sonra bidaha yap mutlaka 🤲🏽🤲🏽🤲🏽🙏🏽🙏🏽
Umarım vardır çok tesekkur ederim birkaç gün sonra tekrar deneyeceğim

İlişkiden en az 12 gün geçtikten sonra silik çizgi çıkar o zaman dene .insan maalesef merak ediyor beklemekte ayrı stres 🙄

Bende seninle aynı durumdayım. Adetime 7 gün kala erken gebelik testi yaptım çok hafif silik çıktı. O aksam bir iki damla kahve akıntın oldu sonra kırmızı oldu bir gün sürdü ve kesildi. Adet mi oldum yerlesme kanaması mi anlamadım. Bir kaç gün beklemekte fayda var

Sizi o kadar iyi Anlıyorum ki. Gerçekten stres heyecan hepsi birbiriyle karışık. Rabbim herkese nasip etsin inşallah bende bir bekleyiş içindeyim

X