Anket Hamilelik belirtisi

Ceylan155

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
4
3
30
İyi akşamlar herkese kızlar yardımınıza ihtiyacım var 4 yıllık evliyim eşimle hiç korunmadık ama bebeğimiz olmadı 4 tüp bebek2 aşılamam oldu ama hepsi negatif 3 ay önce son denememi yaptım yine negatif oldu transfer sonrası ilk 2 ay adetim düzelin geldi ama bu ay 4 gün gecikti acaba hamilemiyim ? Adet günümden 3 gün önve yoğun bi kahve rengi akıntım oldu adet oldum sandım ama olmadım bu gün 4 gün oldu gecikeli hiç bi belirti yok sadece baş ağrısı ve ilişki sonrası rahimde acı ve yanma oluyo benim gibi aynı durumu yaşayıpta hamile kalan var mı lütfennn cvp verin???

Her seferinde testte negatif sonucu görmekten yoruldum ve korkuyorum test yapmaya ya yine negatisse diye 😑
Ama korkuyorsunuz diye yapmamak çok saçma değil mi 🤦🏼‍♀️ Böyle de ümitleniyorsunuz.
en azından hamileyim değilim deyip önümüze bakarsınız . Bu şekilde öğrenmeyecek regli bile geciktirirsiniz 🥺

Ama korkuyorsunuz diye yapmamak çok saçma değil mi 🤦🏼‍♀️ Böyle de ümitleniyorsunuz.
en azından hamileyim değilim deyip önümüze bakarsınız . Bu şekilde öğrenmeyecek regli bile geciktirirsiniz 🥺

Haklısınız pazartesi ilk işim test yapmak olucak 👍

X