Hamilelik haberi alınca gerilme

Bilgee_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2020
744
400
Kızlar merhabalar 1 buçuk evliyim ve şuan çocuk düşünmüyorum ama eşim şuan olsa olur diyor istiyor yani çocuğu ama ben okuyorum önce bi mesleğimin olmasını istiyorum ve ondan sonra olsun istiyorum Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah herkese istediği zaman nasip etsin inşallah 🙏 benim strese girdiğim konu eşimgilin taraftan birinin hamile haberini alınca geriliyorum sanki eşimin aklına daha fazla bebek düşüncesi geliyormuş gibi hissediyorum. aslında saçma çünkü ne alaka herkesin kendi hayatı kendi fikri bizimde düşüncemiz böyle diyip geçmeliyim sonuçta belki hiç aklına bile gelmiyordur gelse bile benim düşndüğüm gibi aklına daha fazla sokmuş gibi olmuyordur yada belki oda herkesin yaşamı başka diyordur ama ben kendi kendime saçma bi şekilde strese sokuyor beni anlamadım ben bu işi? Rabbim gönlümdeki istediğim zamanda versin çocuğu inşallah 🙏 neee daha önce nede daha sonra tam istediğim zaman da inşallah 🙏

Evlenmeden mesleğiniz yok muydu ?

Kızlar merhabalar 1 buçuk evliyim ve şuan çocuk düşünmüyorum ama eşim şuan olsa olur diyor istiyor yani çocuğu ama ben okuyorum önce bi mesleğimin olmasını istiyorum ve ondan sonra olsun istiyorum Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah herkese istediği zaman nasip etsin inşallah 🙏 benim strese girdiğim konu eşimgilin taraftan birinin hamile haberini alınca geriliyorum sanki eşimin aklına daha fazla bebek düşüncesi geliyormuş gibi hissediyorum. aslında saçma çünkü ne alaka herkesin kendi hayatı kendi fikri bizimde düşüncemiz böyle diyip geçmeliyim sonuçta belki hiç aklına bile gelmiyordur gelse bile benim düşndüğüm gibi aklına daha fazla sokmuş gibi olmuyordur yada belki oda herkesin yaşamı başka diyordur ama ben kendi kendime saçma bi şekilde strese sokuyor beni anlamadım ben bu işi? Rabbim gönlümdeki istediğim zamanda versin çocuğu inşallah 🙏 neee daha önce nede daha sonra tam istediğim zaman da inşallah 🙏
Eğer okul varsa hamilelik işine hiç girmeyin çok zor geçiyor. Bütün işler dersler aksar. Kolay geçen bir hamilelik bile olsa ilk 3 ay zor olacak.

Emin olun insanlar sizi etkilemek için hamile kalmıyorlar.bu sizin düşünceniz .siz önce eğitiminizi tamamlayın.sonra vakti gelince elbet olur.verdiginiz karar çok doğru

Evet doğrusunuz ama konudada belirttiğim gibi eşimin aklına daha çok geliyormuş gibi hissediyorum ama belkide herkesin kendi hayatı diyip geçiyordur belki yani aklına gelse bile umursamıyordur ben kendi kendime böyle saçmalıyorum. aklından ne geçiriyor bilmiyorum ama inan bu saçma strese anlam veremiyorum. Ne alaka sananede böyle şeyler düşünüyosun diye de kendime bile sinirleniyorum ya🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

İnşallah dediğin gibi doğru zamanda evlat sahibi olursun hem sen mutlu olursun hem evladını mutlu büyütürsün eşin konusunda da öyle bişey olduğunu sanmam ola belli eder bi şekilde sen kafana taktığın için evham yapmışsın

X