Hamilelik için en güvenilir test hangisidir?

kan testi 😂 onun dışında laboquick hiç yanıltmadı beni simdiye kadar hep negatif 😂

Screenshot_2024-03-26-21-22-46-284_com.android.chrome.jpg

Predictor early beni
Hiç yanıltmadı , hepsi silik gösterdi neyse bir tek o tertemiz tek çizgi çıkardı şimdiye kadar :)))

kan için de illa regl gecikmesi olması lazım devlet hastanelerinde kanser ettiler beni 😂😂 olduğum ilde özel de yok 😔😔
Hayatımın şokunu bugün yaşadım gebelik testi yapıyorum çıkıyor kan veriyorum çıkmıyor vllahi bu işte bişi var kesin bu testler beni kafaya alıyor benim testime kan sonucuna bir bak
17114786864152516214845888300436.jpg
kafayı yedim elinde sonuda

Hayatımın şokunu bugün yaşadım gebelik testi yapıyorum çıkıyor kan veriyorum çıkmıyor vllahi bu işte bişi var kesin bu testler beni kafaya alıyor benim testime kan sonucuna bir bak Eki Görüntüle 3407463 kafayı yedim elinde sonuda
bu test cok dandik bana hep pozitif gösterdi. nefertimdir bu test 😂

Hayatımın şokunu bugün yaşadım gebelik testi yapıyorum çıkıyor kan veriyorum çıkmıyor vllahi bu işte bişi var kesin bu testler beni kafaya alıyor benim testime kan sonucuna bir bak Eki Görüntüle 3407463 kafayı yedim elinde sonuda
Canım bu ovulasyon testi gebelik değil. Lh yazıyor üstünde dikkat etmedin sanırım. 🙂

Canım bu ovulasyon testi gebelik değil. Lh yazıyor üstünde dikkat etmedin sanırım. 🙂
Ecnaze aradım gebelik testi evet gebelik 10 tane yaptım bu teste gitim eczane sorduk gebelik mi evet abla dedi gebelik ahg ulan eczane beni kaldırdı umutlarım la oynadı sürekli kırmızı çıkıyordu git gittikçe köyü oluyordu yumurta çatlatma olmuş bari

😂😂😂 Sende at bakayım bizim başımıza ne getirdi bu testler
ya tüm arkadaslarım tekte çıktı valla. benim test bu arkadasiminki aynı marka daha silik çıktı. onun değeri 34 çıktı benimki 1.20 😂😂 galiba bizde şans yok 😂

Eklentiler

• 0796dea6-99c6-4a72-a555-6bb1f89bdcab.jpeg
    0796dea6-99c6-4a72-a555-6bb1f89bdcab.jpeg
    121,7 KB · Görüntüleme: 26
X