Hamilelik için en güvenilir test hangisidir?

Canım senin var hamilelik çizgi çıkmış
kan verdim ama bugün 1.20 çıktı 😂 bak sen de kandırıyon beni 😂 reglime daha 5 gün var. normalde reglden bi hafta önce kramp ve göğüs ağrım başlar ama bu ay hiçbiri yok. aşırı bir akıntım ve sağ kasığımda batma var sadece. ovulasyon testim de 3 gündür koyulaşmaya başladı. belki de gec yumurtluyorum diye düsündüm 😂 adetten 5 gün önce yumurtlama olur mu? 😂

ya tüm arkadaslarım tekte çıktı valla. benim test bu arkadasiminki aynı marka daha silik çıktı. onun değeri 34 çıktı benimki 1.20 😂😂 galiba bizde şans yok 😂
Bazen kuruma çizgisi yada fazla idrar damlatmaktan çıkan yalancı çift çizgiler olabiliyor bende çok defa denedim sonu hep hüsran ayrıca artımed yada freely kaset teslerde böyle çizgilere denk geldim tamemen talihsizlik 👎

kan verdim ama bugün 1.20 çıktı 😂 bak sen de kandırıyon beni 😂 reglime daha 5 gün var. normalde reglden bi hafta önce kramp ve göğüs ağrım başlar ama bu ay hiçbiri yok. aşırı bir akıntım ve sağ kasığımda batma var sadece. ovulasyon testim de 3 gündür koyulaşmaya başladı. belki de gec yumurtluyorum diye düsündüm 😂 adetten 5 gün önce yumurtlama olur mu? 😂
Evet oluyor yumurtlama geç donlem olmuşun inşallah vardır bari senden güzel haber alırız bu hafta

Bazen kuruma çizgisi yada fazla idrar damlatmaktan çıkan yalancı çift çizgiler olabiliyor bende çok defa denedim sonu hep hüsran ayrıca artımed yada freely kaset teslerde böyle çizgilere denk geldim tamemen talihsizlik 👎
benimki 2-3 dkda çıktı ve 2 damla damlattım sadece ama yine de böyle çıktı. ben de artık çok güvenmiyorum. ilk defa böyle oldu benim bu markada. regle yakın olduğum için mi yükseldi acaba dedim. ne biliyim valla paikolojimizi bozdu testler.

benimki 2-3 dkda çıktı ve 2 damla damlattım sadece ama yine de böyle çıktı. ben de artık çok güvenmiyorum. ilk defa böyle oldu benim bu markada. regle yakın olduğum için mi yükseldi acaba dedim. ne biliyim valla paikolojimizi bozdu testler.
Bir kaç gün sonra tekrarla inşallah vardır. Bende test mağduru olarak artık hangisine güvenicem şaşırdım en iyisi yine kan testi.

IMG_20240326_221216.jpg
çatlatma iğnesinin 13. Günü test yaptım negatif cıktı bugün 14. Günü az önce testi denedim gölge çıktı doğruluk payı var mı sabah ilk idrar ile denicem tekrardan

Evet oluyor yumurtlama geç donlem olmuşun inşallah vardır bari senden güzel haber alırız bu hafta
önümüzdeki ay yumurta takibine başlayacağım normalde. ama olduğum yerde özel hastane yok.. devlet hastanesi var ona da bir kere gittim Allah bir daha düsürmesin 😂 napacam bilmiyorum. kendi doktorum Trabzonda. bayram için trabzoma gideceğiz salı günü. dedim o ara doktorumla yumurta takibine başlarım 10 gün kalıcaz ama yeterli olur mu onu da bilmiyorum 🥲yumurtlama testim de son günler böyle.

önümüzdeki ay yumurta takibine başlayacağım normalde. ama olduğum yerde özel hastane yok.. devlet hastanesi var ona da bir kere gittim Allah bir daha düsürmesin 😂 napacam bilmiyorum. kendi doktorum Trabzonda. bayram için trabzoma gideceğiz salı günü. dedim o ara doktorumla yumurta takibine başlarım 10 gün kalıcaz ama yeterli olur mu onu da bilmiyorum 🥲yumurtlama testim de son günler böyle.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 25
Keşke mücadele olsa ya yarın o zaman öyle yapayım 1 günde hemen pozitif olabilir mi
günde %50 artması lazım normalde. ki zaten kaset testte çıktıysa kan testinde çoooktan çıkmıştır. sizin gibi testi olan arkadasim bugün kan verdi 34 çıktı onunki. inşallah vardır 🫣

15 gündür yumurtlama günü oldu bu sabah birtane daha test yapcam yumurta çatlatma olmuşumu acba çatlatma olsa silikmi oluyor acba bugün benim aşağı belim sağ yumurtam ağıryo sonra yukarı belim ağrıyor öncelikle kafam ağıryo gosuslerim bugün ağıryo sol tarafı daha ara sıra sancı giriyor neyden dolayı oluyor bende anlamdım giti

Şimdiye kadar ovulasyon testi yaptım hep kırmızı hepsini degerledirdim bugün 27 mart yine test yaptım çizgi çıktı ovulasyon testi çatlatma olmuşumu nezman gebelik testi yapcam nemzan hamilelik beli olur

X