Hamilelik mi değil mi

3428

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
48
8
26
Benim 1 haftadır alt karın ve kasık ağrım var ama saniyelik girip çıkıyo vajinada kasılmalarım var göğüslerim dolgun ve damarlarım çok belirgin koltuk altından bi sancı girdi ilk defa göğüs ucumda koyulaşma var karıncalanma ucunda sancı oluyo ve adetim 1 gün geçiyo akıntılarım devam ediyo adet oldum sanıyorum aynı hareketlenme var ama bişey yok neden olur acaba önceden prolaktin seviyesi yükselmişti adet gecikmesi yaşadım ve 28 güne çıktı sonra kendiliğinden düzeldi adetim 21 günde bir olmaya başladım eskisi gibi 3 defadır 21 günde oluyordum çok düzenli adet olurdum normalde evlenince dengelerim hep değişti şimdi gine prolaktin mi yükseldi yoksa gebelik mi bilemedim 6 aya yakındır deniyoruz ama olmuyo gerçi hiç yumurtlama günü falan bilmezdim doktor söyledi ona göre denedik son zamanda ve öncelerinde baktım hiçde denk gelmemiş gibi bişey zaten

Benim 1 haftadır alt karın ve kasık ağrım var ama saniyelik girip çıkıyo vajinada kasılmalarım var göğüslerim dolgun ve damarlarım çok belirgin koltuk altından bi sancı girdi ilk defa göğüs ucumda koyulaşma var karıncalanma ucunda sancı oluyo ve adetim 1 gün geçiyo akıntılarım devam ediyo adet oldum sanıyorum aynı hareketlenme var ama bişey yok neden olur acaba önceden prolaktin seviyesi yükselmişti adet gecikmesi yaşadım ve 28 güne çıktı sonra kendiliğinden düzeldi adetim 21 günde bir olmaya başladım eskisi gibi 3 defadır 21 günde oluyordum çok düzenli adet olurdum normalde evlenince dengelerim hep değişti şimdi gine prolaktin mi yükseldi yoksa gebelik mi bilemedim 6 aya yakındır deniyoruz ama olmuyo gerçi hiç yumurtlama günü falan bilmezdim doktor söyledi ona göre denedik son zamanda ve öncelerinde baktım hiçde denk gelmemiş gibi bişey zaten
Hamile olabilirsin belirtiler çok yakın kan verince daha net sonuç alırsınız 7 gün gecikmede kan verin bence

Hamile olabilirsin belirtiler çok yakın kan verince daha net sonuç alırsınız 7 gün gecikmede kan verin bence
Çok umutlu değilim ya aslında diğerlerinde hep olumsuz olunca artık olacak gibi gelmiyo bu sefer iki gün oldu gecikti ama süt hormonum yükselince de gecikmem olmuştu ama bu belirtiler yoktu onda

Çok umutlu değilim ya aslında diğerlerinde hep olumsuz olunca artık olacak gibi gelmiyo bu sefer iki gün oldu gecikti ama süt hormonum yükselince de gecikmem olmuştu ama bu belirtiler yoktu ond
Allah gönlünüzüe göre versin 7 gün gecikmede kan verirsiniz inşallah vardır

Varsa şuan yapsanız çıkar belirtileriniz çok benziyor bence hemen bir test yapın
Şu an hiç cesaretim yok ya hiç yapmak istemiyorum biraz daha beklemelimiyim bilmiyorum ya negatif çıkarsa ya dış gebelik falansa diye çok korkuyorum açıkçası

Şu an hiç cesaretim yok ya hiç yapmak istemiyorum biraz daha beklemelimiyim bilmiyorum ya negatif çıkarsa ya dış gebelik falansa diye çok korkuyorum açıkçası
Ben de benzer durumlar yaşıyorum ama daha adetime bir hafta kadar var. Benim prolaktinim 26 idi geçen ay tahlilde. Acaba yükseldi de ondan mı diye düşünüyorum ben de 🙄

Bence beklemeyin 2 gün geçmiş bile
Negatifi cagirmayin
Pozitif çıkarsa sevinirsiniz
Neegatifse yolunuza bakarsınız
Dış gebelikse ne yapılması gerekiyorsa onu yaparsınız
Neden belirsizlikle savasasiniz ki
Bunu iki gün geçtiği için söylüyorum

Ben de benzer durumlar yaşıyorum ama daha adetime bir hafta kadar var. Benim prolaktinim 26 idi geçen ay tahlilde. Acaba yükseldi de ondan mı diye düşünüyorum ben de 🙄
Beni de düşündüren bu olduğu için pek umudum yok aslında gine düzensiz adet dönemine girdim diye düşünüyorum o yüzden de umutlanmak istemiyorum 🥹

Bence beklemeyin 2 gün geçmiş bile
Negatifi cagirmayin
Pozitif çıkarsa sevinirsiniz
Neegatifse yolunuza bakarsınız
Dış gebelikse ne yapılması gerekiyorsa onu yaparsınız
Neden belirsizlikle savasasiniz ki
Bunu iki gün geçtiği için söylüyorum
2 gün geçti ama 10 gün geçip çıkmayanlar bile var yazıları okudum da o yüzden beklemek mi doğru yapmak mı bilemedim olmadı bi test alıp deneyeyim dediğiniz gibi ama negatif çıkarsa baya üzülüp yıpranmaktan korkuyorum

2 gün geçti ama 10 gün geçip çıkmayanlar bile var yazıları okudum da o yüzden beklemek mi doğru yapmak mı bilemedim olmadı bi test alıp deneyeyim dediğiniz gibi ama negatif çıkarsa baya üzülüp yıpranmaktan korkuyorum
Herkes farklı ben yüzleşmeyi ve yoluma bakmayı tercih ederim
10 gun geçip cikmadiysa zaten bir sıkıntı vardır mesela doktora giderim daha iyi

Herkes farklı ben yüzleşmeyi ve yoluma bakmayı tercih ederim
10 gun geçip cikmadiysa zaten bir sıkıntı vardır mesela doktora giderim daha iyi
Evet herkeste farklılık gösterebiliyo ben doktora gittim bi sıkıntımın olmadığını söyledi düzeneğe de girmişti bi test yapayım en kısa zamanda en azından dediğiniz gibi belirsizlikten kurtulmuş olurum

X